Colofon li vsrlsd en iÊ DMiitói iMim Dirkje Johanna de Bruine - Beverloo Familieberichten m Diana Kole - Bonsink IDenseniinq.nl donderdag 15 december 2011 familieberichten 133 Al was er toch een sterkere hand Veel was er te verduren Het kaarsje is nu opgebrand Gedoofd zijn alle vuren Onze moeder, oma en oude omaatje is niet meer bij ons. Na een mooi en soms ook moeilijk leven is van ons heengegaan Neeltje Meerman weduwe van Johannis Hage eerder weduwe van Jan Verburg in de ouderdom van 95 jaar en 11 maanden. Ina Adriaanse - Verburg Jan Adriaanse Evelien en Renzo Tornar, Senne Arend-Jan en Helen Luuk, Finley Ko Verburg (in herinnering) Cora Verburg - van Hekken Maurice (in herinnering) Stephan Onze dank gaat uit naar verplegend en verzorgend personeel van Zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle aandacht aan moeder besteed. 13 december 2011 Correspondentieadres: Generaal Eisenhowerlaan 74, 4333 BS Middelburg De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 17 december om 11:00 uur in dorpshuis "De Pompweie", Bernhardstraat 2a te Kortgene. Aansluitend zal omstreeks 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd dorpshuis. Ons bereikte het droevige bericht dat mevrouw S.C.J.B. Loschacoff-de Kanter is overleden. Mevrouw Loschacoff-De Kanter was van 1974 tot 1981 raadslid en vervolgens tot 1994 wethouder in de voormalige gemeente Brouwershaven. Velen hebben haar leren kennen als een bevlogen mens met een warm hart voor de zwakkeren in de samenleving. Naast haar werkzaamheden op bestuurlijk vlak, was zij ook jarenlang buitengewoon ambtenaar burgerlijke stand. Voor haar maatschappelijke betrokkenheid en inzet is zij in 1994 benoemd tot ridder in de orde van Oranje Nassau We wensen haar echtgenoot, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, G.C.G.M Rabelink, gemeentesecretaris burgemeester Een krachtig en gevoelig mens is toch nog onverwachts van ons heengegaan, haar aandacht en zorg voor ons allen was groot. Een heel bijzondere en lieve vrouw, moeder en oma hebben wij in haar verloren. Cornelia Catharina van Steveninck weduwe van Hendrik Verploegh Yerseke, t Oud-Turnhout, 18 april 1925 13 december 2011 Henk Verploegh Petra Verploegh - Manneke Iris Ingeborg Fick - Verploegh Jacques Fick Rutger Jacqueline Correspondentie-adres: Breeweg 114 4401 BS Yerseke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Op een nader te bepalen tijdstip zullen wij u berichten wanneer wij onze moeder zullen herdenken tijdens een samenkomst in Yerseke. Voor uw bezoeken tijdens het ziek zijn en uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma willen wij u oprecht onze dank betuigen. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zovelen geliefd was. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Oosterland, december 2011 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 1 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Plotseling is overleden onze vriend en buurman Geert de Jager we wensen Ineke veel sterkte. Cor en Corrie Jessica en Ben, Lotte en Sanne Wilco en Maaike Met intens gevoel van verdriet en met diep respect voor hoe zij heeft gevochten voor het leven, hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve Diana, echtgenote van onze neef Isaac en mama van Carmen en David. Ceesen Lilian, Marjeten Eelco, Lieke, Menno en Manon Marianne, Marieke en Richard, Niels Jacqueline en Hans, Eva en Peter, Mischa Roland en Karin, Pippin, Puck, Mims Onze gedachten gaan uit naar Isaac, Carmen en David, de familie Kole-Burger en de familie Bonsink-van Winsum. Kapelle, 12 december 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 23