sport 131 Opnieuw twee rechtszaken in machtsstrijd bij Ajax 14% bijtelling Bouwman is op zoek naar een andere club Anjema naar laatste acht in New Delhi Ook Langeveld en Ten Dam in strandrace FORD FOCUS Lease 14% al vanaf 359 p.mnd. luetic Leased Auto Adria B.V., 0113 - 22 04 40. Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Autobedrijf Joosse, 0118 - 41 94 20. Auto Adria Zierikzee B.V., 0111 - 41 72 16. Netto bijtelling maar 96,- per maand!* donderdag 15 december 2011 BREDA Pim Bouwman is dicht bij een ver trek bij NAC Breda. De middenvel der (20) komt nauwelijks aan spe len toe en wil na de winterstop bij een andere club minuten maken. De kans is groot dat de Souburger de overstap maakt naar de Jupiler League. Zijn werkgever staat open voor een vertrek van Bouwman. De aanvallende middenvelder door liep de jeugdopleiding in Breda en heeft sinds 2009 een contract. Dat zal medio 2012 niet meer verlengd worden door NAC Breda. NEW DELHI Squasher Laurens Jan Anjema heeft gisteren de kwartfinales be reikt van de PSA Masters in het In diase New Delhi. De 29-jarige Hagenaar was in vier games te sterk voor de Egyptenaar Omar Mosaad. Anjema, als achtste geplaatst, moet het in de kwartfinale opnemen te gen de Fransman Gregory Gaultier. Door zijn zege op Mosaad verdien de de Nederlander genoeg punten om terug te keren in de mondiale top tien. egmond aan zee - De wegrenners Sebastian Langeveld en Laurens ten Dam komen op zaterdag 7 ja nuari in actie tijdens de veertien de Strandrace AGU Egmond- Pier-Egmond. Dat maakte de organisatie gisteren bekend. Aan de 36 kilometer lange wedstrijd nemen een kleine vier duizend fietsers deel. Langeveld liet eerder zien dat hij ook op zand goed uit de voeten kan; hij won de wedstrijd in 2009. Eerder werd al bekend dat Johnny Hoogerland ook in Egmond aan de start zal verschijnen. iiM&K&SS98të&8s8!$$M door Jochem Lippmann Sander van der Weide in 2008 in actie voor het Nederlands team. Inmid dels is hij 35 en geniet hij van het leven in Spanje, archieffoto Koen Suyk/ANP amsterdam - De nv Ajax en de vier commissarissen Steven ten Ha ve, Edgar Davids, Marjan Olfers en Paul Römer leggen zich niet neer bij de schorsing van de beoogde benoeming van Louis van Gaal en Martin Sturkenboom als directiele den van de Amsterdamse club. Ze tekenen beroep aan tegen de uit spraak van de voorzieningenrech- ter in Haarlem, die zich daardoor in januari opnieuw over het ge schil moet buigen. De rechter stelde de nv Ajax en vier commissarissen maandag al op een aantal punten in het gelijk. Hij schorste echter de beoogde be noeming van Van Gaal en Sturken boom. Als het aan de rechter ligt, spreken de aandeelhouders van de Amsterdamse club eerst het ver trouwen uit in de raad van com missarissen. Die kans is klein dat dit gebeurt omdat de vereniging Ajax, die in het bezit is van maar liefst 73 procent van de aandelen, alle commissarissen al heeft ver zocht om op te stappen. Cruijff spande het kort geding te gen de nv Ajax en de vier commis sarissen samen met dertien mede standers aan. Hij wil graag plaats maken als commissaris. „Maar ui teraard alleen als mijn vier colle ga's ook vertrekken", zei hij. Ten Have heeft al namens Davids, Ol fers en Römer laten weten dat zij voorlopig niet terugtreden. Doen ze dat alsnog snel, dan lijkt de komst van Van Gaal van de baan. De kans is groot dat het interim- bestuur van Ajax op heel korte ter mijn een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders (bava) uitschrijft. Op een dergelij ke bijeenkomst kunnen de aan deelhouders de raad van commis sarissen naar huis sturen. Zo'n ver gadering moet 42 dagen van tevo ren worden aangekondigd. Ten Have heeft dan al twee rechts zaken achter de rug. De preses van de raad van commissarissen wordt op 28 december ook bij de recht bank van Utrecht'verwacht. Hij mag zich daar verweren in een kort geding dat Tscheu La Ling te gen hem heeft aangespannen. Cruijff wilde deze voormalige aan valler van de Amsterdamse club graag als algemeen directeur be noemen. Hij stuitte echter op on begrip van de vier overige commis sarissen. Ten Have zou Ling in ver band hebben gebracht met omko ping als eigenaar van de Slowaakse voetbalclub AS Trencin. „En wij hebben inmiddels acht verklarin gen van mensen die dat bevesti gen", zegt de advocaat van Ling. Geweldig nieuws voor lease-rijders! De nieuwe Ford Focus is nu ook leverbaar in een extra zuinige uitvoering met maar 14% bijtelling. En is daarmee de enige 14% benzineauto in zijn klasse. Uitgerust met een krachtige 75 kW (100 pk) Turbomotor, dus volop genieten van comfort en nieuwe technologieën. Allemaal tegen minimale kosten. Want uw netto bijtelling daalt enorm. In veel gevallen tot maar 96- per maand!* En wat ook zo mooi is: nu bestellen is voorjaar 2012 rijden. Dus snel naar de Ford dealer voor een verrassende offerte! Feel the difference Goes: Oostburg: Terneuzen: Vlissingen: Zierikzee: Alle bedragen In euro's Prijzen zijn incL BTW/BPM. exd kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden Afgebeelde auto kan afwi|ken van standaardsoecificaties. Ford Business Partner leaseprijzen gebaseerd op 20.000 km/48 mnd. en op full operational lease, exd BTW brandstof en vervangend vervoer 'Netto bijtelling o.b.v. belastingschijf van 42% Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: km/liter: 15.6-23,8: liter/100 km: 4,2-6,2: C02 gr/km: 109-149.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21