ontbrak nog in Zeeland' Meer koopwoningen in de verhuur akt(i)e Outdoor Travel Outfitters zeeland 125 VIS januari aan het publiek NÜ 50% KORTING bas+mar de jager A58 afrit 23 aratis parkeren oo 18 december koopzonda Kinderkleding Affinity Air €299,95 Salomon Mision Down Sweater ;€159,95 Sinner skiset setprijs €99,95 Outdoor Travel Outfitters Rucphensebaan 24a - Roosendaal - tel. (0165) 528305 - www.outdoor.org donderdag 15 december 2011 Salomo tijdens een repetitie. De mannen oefenen één keer in de twee weken in het Calvijn College in Goes. door Luc Oggel GOES - Mensen wier huis al gerui me tijd te koop staat, kiezen er in toenemende mate voor om het te verhuren. Ook makelaars actief in midden-Zeeland signaleren die trend, al valt het gelet op het aan tal vergunningen op basis van de Leegstandwet nog mee. in centrumgemeente Goes bijvoor beeld lag het aantal aanvragen in 2009 op twee, in 2010 weliswaar/ op 22, maar dit jaar weer op 16. De speciale vergunning is aantrekke lijk, omdat op grond van dé Leeg standwet een groot-deel van de normale huurbescherming niet geldt. Banken gaan hierdoor ook akkoord met deze wijze van ver huur. Dat laatste is zelfs verplicht om een koopwoning te mogen ver huren. Een woordvoerder van de gemeen te Noord-Beveland, waar dit jaar een paar vergunningaanvragen op basis van de Leegstandwet zijn aan gevraagd, benadrukt dat dat cijfer op zich niet zoveel zegt. „Er zijn natuurlijk ook mensen die het ge woon doen. Daar hebben we geen zicht op." Collin Hoondert van Kuub make laars in Goes ziet ook een toena me van langdurig te koop staande woningen waarvan de eigenaar overgaat tot verhuur. „Maar die Leegstandwet is ook een beetje een spanningsveld, want een huur der zegt op zijn beurt: 'als ik er in zit, wil ik er ook weer niet zomaar uit'. Een ander punt is dat je je hypo theekrente niet meer mag aftrek ken als je je te koop staande wo ning verhuurt." Hoondert ziet er zelf weinig heil in om (veel) te be middelen in verhuur. „Dat laat ik aan de verhuurmakelaar over. Het is een hoop werk en je moet dan een hoog volume draaien wil je er rendement van hebben." Op dit moment kampt tussen de OP DE WINTERCOLLECTIE Kleine Markt 3,4381 EJ Vlissingen tel. 0118-41 31 66 foto Willem Mieras tien en vijftien procent van de Zeeuwen die een woning te koop hebben staan met dubbele woon lasten. Hoewel woningcorparaties in andere krimpregio's in den lan de er vaker toe overgaan om hui zen op te kopen, is dat hier niet het geval. „Wij zijn geen speculanten", zegt directeur Peter Bevers van R en B Wonen. „We doen het in principe alleen als we er zelfbelang bij heb ben, dus als iemand- een woning bij ons wil kopen maar nog met zijn eigen huis zit. Bovendien gaat het vaak om woningen in prijsklas sen die niet interessant zijn voor verhuur." bij bas+mar de jager tonen kleurrijke prijskaartjes opmerkelijk genereuze kortingen door de gehele, collectie. naar extra korting hoeft u niet te hengelen, of toch? want iedere aankoop wordt beloond met de uitnodiging de hengel uit te gooien in een vijver vol aantrekkelijke extra's. zo slaat u simpel een paar procent extra korting aan de haak, verrassende cadeaubonnen om uw interieur nog verder te verfraaien of een bijdrage aan een goed doel (en gevoel). /v wie snel komt vist de mooiste stukken eruit. kerkpleinS7 kapelle 0113343810 www.basmar.nl maandag van 13 tot 18 uur dinsdag t/m vrijdag van 9 tot 18 uur zaterdag van 9 tot 17 uur i X ATOMIC 20% korting op kinder ski- en winterkleding inch binding, montage en afstellen iirdames en heren'model lm et ganzendonsl gevuld winterjack"! kill jj, helm €69,95 —f bril €39,95 "^silWIWEH

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 15