zeeland 123 De dorpsraad De bewoner ik mis m'n fietspadje weP berco ^*1svrz SVRZ in het nieuwe woonzorgcomplex Oostkapelle Natuurgids geeft extra rondleiding Fort Rammekens aantrekkelijk shoppen Kerstmannenloop voor alle leeftijden Colignyschool richt kinderkoor op Kerstschimmenspel in huiskamertheater donderdag 15 december 2011 8sa»vT|TwaK 'Snelheidscontroles zijn door de gemeente weggewuifd met het argument dat het slechts bewoners van het dorp zijn die dat doen. Maar wie over treedt doet er niet toe, het gaat erom dat het gebeurt.' Dorine Noorlander zorgt in zeeland Zorg van SVRZ Altijd dichtbij. Altijd vertrouwd. 12 groepswoningen voor mensen met dementie I waar nodig ZorgThuis in de appartementen Iwelzijnsactiviteiten in het gebouw 'Het is een leuke weg geworden, maar wij hebben nog steeds rioleringspro blemen. De gemeente toont geen begrip en zegt dat er niets aan de hand is. Maar bij een klein buitje borrelt het water in huis weer op'. Rini laGasse. vussiNGEN - Op tweede kerstdag, maandag 26 december, geeft IVN een extra rondleiding in en rond Fort Rammekens in Ritthem. De rondleiding begint om 14.00 uur. Deelname kost 2,50 euro per per soon. Kinderen tot zes jaar mogen gratis meelopen. Het fort wordt in 2012/2013 gerestaureerd. Vanaf maart komend jaar wordt het werk zichtbaar. Tijdens de restaura tie blijft het fort - het oudste zeef ort van West-Europa, uit 1547 - ge woon open. Ook de rondleidingen gaan dan gewoon door. Fort Ram mekens is van maart tot en met ok tober dagelijks open van 12.00 tot 17.00 uur, behalve op maandag. lange vorststraat - goes VUSSINGEN Jongens en meisjes, dames en he ren, opa's en oma's; iedereen kan op zaterdag 24 december meedoen met de kerstmannenloop in Vlis- singen. Dat kan wandelend of trim mend, maar moet wel in een kerst mannenpak. Dat krijgen deelne mers bij inschrijving. Voor kinde ren kost dat vijf euro, voor volwas senen 7,50 euro. Start en finish zijn op het Bellamypark. Organisatoren zijn café De Concurrent, atletiek vereniging Dynamica, Vlissingse horeca en de gemeente. Om 12.15 uur is de centrale warming up. Het startschot klinkt om 12.30 uur. VUSSINGEN Al maandenlang zijn kinderen van de Louise de Colignyschool uit Vlis- singen druk aan het repeteren voor het schoolkoor dat ze hebben opge richt. Op dinsdag 20 december zul len de kinderen optreden met een kerstprogramma in het Atrium van Ter Reede in Vlissingen. Hun con cert duurt van 15.00 tot 16.00 uur. Iedereen is welkom bij het optre den. Later dit jaar zal het school koor van de Louise de Colig nyschool nog een paar optredens geven. MIDDELBURG Poppentheater Parabel speelt op 27, 28 en 29 december het kerstschim menspel De vier lichten. De voor stellingen zijn in het eigen huiska mertheater aan de Herengracht 64 in Middelburg. Speciaal voor dit schimmenspel heeft de kunstena res Bo de Jong de transparante de cors geschilderd. De voorstellingen beginnen om 14.30 uur en zijn ge schikt voor kinderen vanaf vier jaar. Reserveren via 0118- 552566. tmcbinnenhuisadviseurs.nl Koudekerkse basisschoolleerlingen openen samen met wethouder Jaap melse Ceen voorrang meer op Middelburgsestraat en Duinstraat de vernieuwde Middelburgsestraat en Duinstraat. foto Ruben Oreel Na bijna een jaar is de Middelburgsestraat klaar. archieffoto Lex de Meester Q Ter Poorteweg 0TPrinses Beatrixlaan Q Lange Weegje Q Badhuisstraat 0 Braamweg 0 Schuttestraat 0 Biggekerksestraat 0 Cithershillsingel 0 De Ruyterstraat Duinstr./Biggekerksestr. 5 Wonen of werken in het woonzorgcomplex Oostkapelle? Kijk op www.svrz.nl of bel 0900-7879777 (lokaal tarief)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 13