Drs. Sylvia Clara Juliana Beatrix Loschacoff - de Kanter 36 (familieberichten woensdag 14 december 2011 (Hensenlinq.nl Stil ging je heen, weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Rust zacht, pa. Dankbaar voor alles wat hij ons heeft geschonken, delen wij u verdrietig mee, dat na een afnemende gezondheid op 91-jarige leeftijd zacht en kalm is overleden onze lieve pa en opa Adriaan van Keulen weduwnaar van Maria van Keulen, overleden 15-5-1959 18-11-1920 12-12-2011 Lou en Hanneke Thijs Maarten en Sabrina Astrid Jos en Marja Mariska en Jamo Gerhard Elianne en Joshua Adriënne en Martijn Kees (in herinnering) Marco en Angela Mike, Julia Patricia en Koos Jesse, Noach, Marijn, Kees Anneke en Ries Wim en Joke Nicole en Sanne Edwin en Marlous Margriet en Kees Miranda en Kees-Jan Annemieke en Menno Saskia Correspondentieadres: Dorpsstraat 30 4373 AG Biggekerke Er is gelegenheid om afscheid te nemen op 16 december 2011 van 20.00 tot 20.30 uur in het rouwcentfum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1. U wordt uitgenodigd voor de afscheidsdienst op 17 december 2011 om 10.30 uur in de Dorpskerk, Kerkplein 1 te Biggekerke, waarna wij pa om 12.00 uur zullen begraven op de begraafplaats in Biggekerke. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het Dorpscentrum, Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke. Na vele jaren van vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde zwager en oom Adriaan van Keulen Wij wensen kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte toe. Koudekerke: E. Alewijnse-van Keulen en kinderen Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze Oom Arjaan Zijn betrokkenheid en het altijd welkom zijn zullen we missen. Adrie en Rita Minderhoud van Keulen Na een toegewijd en werkzaam leven is overleden de oprichter van ons bedrijf Arjaan van Keulen We hebben hem gekend als een man met een warm hart en intense belangstelling voor iedereen om hem heen. We wensen de familie sterkte met dit verlies. werknemers en oud-werknemers Van Keulen Transport Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Marinus Kik L.C. Boudeling A. Boudeling-Kastelein M.S. Sijrier-Boudeling J.A. Sijrier P.M. Boudeling I.A. Dijkstra-Boudeling J. Dijkstra M.C. Boudeling A. Boudeling-Bartels Bruinisse 11 december 2011 Als je kunt geloven dat er een God is die van je houdt, niet alleen als je leeft maar ook verder als je doodgaat, dan wordt sterven als een kind thuiskomen bij de Vader in een land waar alles goed is en waar leven pas voorgoed begint in een eeuwig nu. Omringd door ons allen is moedig en rustig heengegaan onze allerliefste Gerlien Diana Kole - Bonsink 112 december 2011 Isaac Kole Carmen, David Bert en Gerda Bonsink - van Winsum Bram en Herma Bonsink - van Gelder Sem, Manuel Lydia en Martijn Schoenman - Bonsink Lucas Oma Bonsink Ad en Anneke Kole - Burger Annedien Kole en John Duinkerke Tom, Anne, Pieter *24 juni 1978 Heerde: .Heerde: Heerde: Wapenveld: Zwolle: Kapelle: Kapelle: J.G. van Arkstraat 5 8181 MG Heerde Om haar te gedenken, willen wij bij elkaar komen in een dankdienst op vrijdag 16 december om 11.30 uur in de Kruiskerk, B. van Dijklaan 3 te Heerde. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op begraafplaats Engelmanskamp aan de Elburgerweg te Heerde. Voorafgaand aan de dankdienst is er van 9.45 tot 11.15 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. In dit spel van wind en water. Schouw ik peinzend héél den dag. 'k Vraag niet meer naar toen en later. Ik draag wat er komen mag. Jacob Israël de Haan Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Ridder in de Orde van Oranje Nassau 14 december 1937 1 13 december 2011 Tot het einde strijdbaar en begaan. José Loschacoff Daniel Pieter Loschacoff en Lidia Serras Hanna Miguel Sara Aritia Loschacoff Heereweg 28 4317 AK Noordgouwe We nemen afscheid op zaterdag 17 december in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 11.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte. IN PLAATS VAN KAARTEN. In de leeftijd van 87 jaar is overleden mijn moeder, onze oma en mijn zuster Willemina Minderhoud Marie Sanderse t Nicole en Remco Astrid en Justin Annemarie en David Henk Minderhoud Correspondentieadres Punt 29 4334 AC Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 16 december om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurvrouw Mevr. A. v. Oosten-Nijsse Fam v.d. Maas Fam de Visser Fam v.d. Weele Corrie Vermaire-de Koster Dhr S. Roose Mevr S. de Pree Dhr J. v. Liere Mevr. C. Ziydweg 's-Gravenpolder 12 december 2011 Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van de heer D.B. de Jong in de leeftijd van 81 jaar. De heer De Jong was van 1 augustus 1961 tot 1 april 1990 werkzaam bij de gemeente. Tot aan zijn pensionering vervulde hij de functie van afdelingshoofd Interne Zaken bij de voormalige gemeentesecretarie. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris. Diep geraakt zijn wij door het overlijden van Bert Marja en John Astrid en Ron Cora en Rinus Heieen en Adrie Simone en Wout Rianne en Peter Heel verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Bert Bert, je was onze VRIEND. We gaan jou heel erg missen en koesteren alle momenten die we met jou gedeeld hebben. Remi en Ellen Bart, Elke Marcel en Sylvia Julian, Robin Martin Bas, Floor Richard en Jose Diep geraakt zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve buurman Bert Jan en Olcay Luitzen en Baukje Michel en Tineke Marco en Natasja Peter en Els Thea Jaap en Marga Kees en Mieke Monique en Crippa Bob en Els Leo en Carla Rene Roy en Nena en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36