m fred bergwerff O IDens0nLinq.nl woensdag 14 december 2011 familieberichten.| 35 JuüIIWnJ Hartelijk Gefeliciteerd n Keesenlna Versluijs-Dekker Al 50 jaar samen een heel lief paar. Anneke Dirk, Peter Ellen, Moniek Pim, llya Paul, Pim, Daisy en Ivana 14 december 2011 Brugstraat 17,4475 AN Wilhelminadorp OvsrladHri voorbij mijn graf of er vogels zijn of regens of mensen ach als jij er maar bent met een bloem of een steen en als jij mij maar meeneemt met een bloem of een steen als jij er maar bent. uit: spaak lopen en vrij wielen fred bergwerff op 12 december 2011 is overleden vader, opa vriend Jprgen Bergwerff en Micaela de Vries - Mara en Valentijn Judy Bergwerff en Ruud Schoenaker - Jente en Mette-Marit Simone Brugge Correspondentie adres: Groenlingstraat 43 4815 AX BREDA fred is overgebracht naar het rouwcentrum aan de Maalstede la te Kapelle, hier kunt u hem een laatste groet brengen op donderdag 15 december van 19:00 tot 19:30 uur. De afscheidsdienst voorafgaand aan zijn begrafenis vindt plaats op zaterdag 17 december om 11:00 uur in de kerk van Schore, Nieuwe Kerkplein 4. Na de dienst brengen we fred lopend naar zijn laatste rustplaats en heffen we het glas op het leven in het dorpshuis van Schore. U bent van harte welkom om samen met ons van fred afscheid te nemen. Een leven kwam tot rust in de palm van Gods hand fred bergwerff oud-voorganger van onze Kerkelijke Gemeente Namens de Kerkenraad Protestantse Gemeente Hansweert-Schore Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze altijd meelevende buurvrouw Tini Bosschaart Bas, Arjen en Linda veel sterkte toegewenst. fam. Verhage fam. Daane fam. Verbruggen fam. Koole Nettie Lingier fam.vanDriel fam. Gordon Simon de Ronde Wim Burk fam. Huybregtse fam. Altena AnkToussaint fam. Kruit Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader en opa Adriaan van den Dorpel Yerseke, 15-08-1936 Goes, 12-12-2011 M. van den Dorpel-Kuzee And ré en Simone Arno, Chiel, Jelle Rien en Linda Adri, Bart Mar jon en fan Zeeburg 14 4401 DA Yerseke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 17 december om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molen laan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan van den Dorpel echtgenoot van Maria Kuzee M. van den Dorpel (in liefdevolle herinnering) M. van den Dorpel-van der Maas P. van den Dorpel A.M. van den Dorpel-Slabbekoorn C. Luteijn-van den Dorpel (in liefdevolle herinnering) j. Luteijn J. Luteijn-van der Burgh M. van den Dorpel J.C. van den Dorpel-van der lagt (in liefdevolle herinnering) Neven en nichten Yerseke, 12 december 2011 Verdrietig om het gemis, maar dankbaar wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom Adrie van den Dorpel echtgenoot van Ria Kuzee Wij wensen Ria, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Familie Kuzee Nu heb je eindelijk rust Je lijden is voorbij Jouw liefde en je warmte liet je achter hier bij mij Na een leven in dienstbaarheid voor allen heeft mijn 'vrouw, onze ma en oma, mijn dochter, onze (schoon) zus en tante deze ongelijke strijd op korte tijd verloren Christianne Van Duyse echtgenote van Rudy Bracke geboren te St. Niklaas op 8 december 1953 en overleden te Clinge op 13 december 2011 Rudy Bracke Carolien en Jeffry Bolsens-Bracke Tibo en Milan Robert van Duyse-D'Hert Familie Van Duyse Familie Bracke Christianne is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de van der Maelstedeweg 102B te Hulst waar u kunt groeten op vrijdag 16 december van 19.00 - 20.00 uur. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartplechtigheid op zaterdag 17 december 2011 om 11.30 uur in de parochiekerk O.L. Vrouw Hemelvaart te De Klinge (B) waarna wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de RK begraafplaats te Clinge (NL). Samenkomst en gelegenheid tot een laatste groet in de rouwkapel van de Kerk vanaf 11.00 uur. Rouwadres: Gravenstraat 164 4567 AN Clinge (NL) Loved, and been loved. Met veel verdriet geef ik jullie kennis van het overlijden van Geert, het middelpunt van mijn leven Geert de Jager Geboren 4 september 1947 te Yerseke Overleden 12 december 2011 te Antwerpen Ineke den Dikken Damstraat 59a 4401 AC Yerseke Geert is weer thuis, er is hier gelegenheid tot condoleren donderdag 15 december van 17.00 tot 19.00 uur. We nemen afscheid van mijn liefste Geert op vrijdag 16 december om 14.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Veel te vroeg en zo plotseling is ons ontvallen mijn broer en onze oom Geert de Jager Yerseke: Coby de Jager Zandvoort: Maritza en Anne Yerseke: Werner en Anjes Yerseke,12 december 2011 Plotseling is overleden onze vriend Geert de Jager Wij wensen Ineke heel veel sterkte toe in dit zware verlies. Gerard en Evelien, Devon en Esto Dirk en Licia Aad en Anneke Desto Yachting Als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moet je weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Een goed mens, een levensgenieter, mijn maatje door dik en dun, mijn lieve man, ons pap, opa Jos en onze broer heeft ons te vroeg verlaten. Jos van der Vleuten echtgenoot van Tanja van der Vleuten-van de Plasse Mierlo, 7 februari 1943 f Sosüa (Dom. Rep.), 5 december 2011 Nieuw en Sint Joosland: Tanja van der Vleuten-van de Plasse Helmond: Jorg van der Vleuten Helmond: Jiri en Boukje van der Vleuten Lonneke en Pleun Broers en zussen van der Vleuten Neven en nichten van der Vleuten Ria van de Plasse Arie en Jacqueline Rai van de Plasse Correspondentieadres: Veerstraat 10,4339 AK Middelburg De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 17 december om 13.00 uur in de parochiekerk St. Lucia aan de Hoofd straat te Helmond, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. *- i j »- f*" "fS v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 35