Aanbieding Digitale Video Converter PZC PZC Geniet van la Dolce Vita' aan het Gardameer E3 KRA5.NL Zet uw oude video-opames op de PC 4-/5-/8-/11-/12- of 15-daagse autovakantie Italië vanaf 36 p.p. www.pzc.nl/webwinkel Adviespri|s€59,- pzc.nl/webwinkel Com DYNABYTE woensdag 14 december 2011 Exclusief te boeken t/m 16 januari 2012! Camping Toscolano Heeft u ook rui alweer zin in de aankomende lente en zomer? Kunt u niet wachten om uw vakantie te boeken? Dan is deze heerlijke autovakantie naar een sfeervolle camping aan het Gardameer helemaal iets voor u! Italië zal moeiteloos uw hart veroveren met de geweldige diversiteit die het land u te bieden heeft. De geweldige steden Milaan, Verona en Venetië mag u niet missen tijdens uwvakantieaan het Gardameer. Grijp dus nu deze flinke korting van 25 per boeking en op naar Italië' En... de korting geldt ook tijdens de populaire schoolvakanties! Het veelzijdige Gardameer Cultuur, natuur, historie en de heerlijke Italiaanse koffie, pasta's, ijs en wijnen mogen zeker niet ontbreken aan uw bezoek aan het grootste meer van Italië. En in het gebied in en om Toscolano Maderno zult u zich zeker niet vervelen. Beide dorpen bieden u gezellige centra met authentieke kerken en de attractieparken Gardaland en Canevaworld Movieland Park, op ca. 1 uur rijden vanaf de camping, zijn zeker een aanrader voor u en de kinderen! De sportieve reizigers kunnen nabij de camping hun hart ophalen met prachtige wandelgebieden, volop watersportmogelijkheden, een partijtje golf of een heerlijke paardrijrit in de natuur. Het geweldige klimaat, de met palmbomen omgeven boulevards en de ideale ligging maakt het Gardameer een uitstekende bestemming voor uw autovakantie. Natuurlijk kunt u hier ook heerlijk tot rust komen en ontspannen aan het meer en op de camping of in één van de gezellige restaurantjes en trattoria's die hier te vinden zijn. Camping Toscolano*** Dit 3-sterren vakantiecomplex ligt direct aan het veelzijdige Gardameer. De camping is o.a. voorzien van 2 zwembaden met apart kinderbad en ligstoelen, winkel, bar, restaurant, tennis, minivoetbal en een uitgebreid animatieprogramma in de zomermaanden. In uw mobilhome heeft u twee 2-persoons slaapcabines, een douche, toilet, wastafel, kookhoek met koelkast, woongedeelte en eigen veranda tot uw beschikking. Aankomstdata en prijzen Aankomst tussen 21/04/2012 t/m 17/10/2012. v.a. slechts v.a. slechts 4 dagen 36 5 dagen 49 8 dagen 68 11 dagen 102 12 dagen €114 15 dagen €135 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 4 personen. Inclusief: 4/5/8/11/12/15 dagen (3/4/7/10/11/14 nachten) en verblijf op Camping Toscolano met gas, water en elektra. Exclusief: vervoer, reserveringskosten 19,50 per boeking, bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (beide verplicht) en eindschoonmaak 25 per mobile home (verplicht, ter plaatse te betalen). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL: telefoonnummer 0900- 9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR50383 en actiecode WEG40015 en u ontvangt uw korting van 25 per boeking. Deze reis is exclusief te boeken t/m 16 januari 2012. Lr j waarom zou je meer betalen categorie reizen autovakanties Actieprijs 29,33 29,05 voordeel gratis kalender t.w.v. 9,95 De 'Video2PC' is een Analoog/Digitaal-converter die het niet alleen makkelijk maakt om uw oude video-opnames over te zetten op de PC, maar ook nog eens de beeldkwaliteit waar mogelijk verbetert. Heeft u dus nog ergens een werkende videocamera of videorecorder liggen, dan kunt u met dit apparaat op een een voudige manier ervoor zorgen dat alle oude opnames bewaard blijven. Digitaliseer uw oude videobanden en films Gemakkelijk te installeren en te gebruiken Inclusief PC Mac bewerkingssoftware Geschikt voor Facebook, Youtube, iPhone iPad Maak van je mooiste digitale shots je eigen kalender. 4 snap Oi Gamers opgelet, je kan met de Video2PC uw gameconsole aansluiten op je PC/Mac en bv je game ervaringen delen met je vrienden op YouTube. Te bestellen via de webwinkel van uw dagblad of af te halen bij een vestiging van onze partners. catogorie diversen Dixons Ga naar een vestiging van Dixons, MyCom of Dynabyte bij u in de buurt. Haal daar deze waanzinnige aanbieding op! Naam: Postcode huisnummer: E-mailadres: WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 16