Colofon Marinus Kik Magnifiek Ampersant Marien Kik ome Marien Bob Oudenaarden Bob Oudenaarden amilieberichten af (J niensenlinq.nl dinsdag 13 december 2011 familieberichten 29 Heer, die mij ziet zoals ik ben, dieper dan ik mijzelf ooit ken, kent Gij mij, Psalm 139 Na een moedig gedragen ziekte en een welbesteed leven is door de Heere uit ons midden weggenomen mijn dierbare man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa 22 september 1932 f 11 december 2011 P.S. Kik-Boudeling Ineke Klink-Kik Kees Klink Marleen en Dennis, Marijn en Anouk Anne-Marie de Ronde-Kik Theun de Ronde Maurice en Iris, Anniek en jan, Iris Heieen Duinhouwer-Kik Rinie Duinhouwer Justin en Eveline, Jordy, Esmée Annette Jumelet-Kik Maries Jumelet Daniël, Elivia Dorpsweg 41 4311 RL Bruinisse De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 16 december in de kerk van de Hervormde gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. De begrafenis zal in kleine familiekring plaatshebben. Vanaf 16.00 uur is er gelegenheid de familie te condoleren in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Geen bloemen Wegens familieomstandigheden zijn onze winkels en vrijdag 16 december de gehele dag gesloten. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de medegrondlegger van ons bedrijf Zijn inzet voor het bedrijf is voor ons een dankbare herinnering. Mossel en Kokkelvisbedrijf Kik Mosselhandei Kik Bruinisse, 11 december 2011 Verdrietig zijn wij dat we afscheid moeten nemen van onze Gert en Mariska Kik-Aarnoudse Laura en Charlotte Janneke en Jan Olree-Kik Lindi, Mirja en Willem Willemien en Jan Noteboom-Kik Matthijs en Willem Heieen en Jaap Kik Thomas, Marijn en Veerle Bruinisse, 11 december 2011 Na een moedig gedragen lijden is na een arbeidzaam leven, tot onze droefheid overleden onze geliefde broer, zwager en oom Marien Kik in de leeftijd van 79 jaar Bruinisse: N. Visser-Kik A. Visser Joh. Kik H.J. Kik-Seppenwoolde Breda: A.C.M. den Hollander-Kik J. den Hollander Yerseke: W. van Damme-Kik C. van Damme (in herinnering) Bruinisse: W. Kik C. Kik-Jumelet Neven en Nichten Bruinisse, 11 december 2011 Verdrietig, maar met goede herinneringen moeten wij afscheid nemen van onze Ome Marien Kik Onze gedachten gaan uit naar tante Elly en de kinderen. Gert en Ineke Kik-Capelle Hennie en Jan van den Berge-Kik Wanda en Henk, Johan en Klaasje, Connie en John, Marja Wilma en Rienus de Bruine-Kik Bram en Jamie, Hendrika en Corné JanWillem Janwillie en Jacob van den Berge-Kik Harriet en Johan, Domenique Bruinisse, 11 december 2011 Zo plotseling ben je van ons heengegaan daar heeft niemand ooit bij stilgestaan. Wat in onze herinnering blijft is je lach, Bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven. Geheel onverwacht, maar op de plek waar hij wilde zijn, is overleden mijn lieve man en onze pap ~Bernardus Johannes~ geboren: 7-1-1945 overleden: 11-12-2011 's Gravenvoeren (B): Alie Oudenaarden - van Overloop Eindhoven: Niels en Nienke Epen: Mariska Correspondentieadres: Terzieterweg 16, 6285 NE Epen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 15 december om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar vanaf 13.15 uur voor de condoleance in uitvaartcentrum "Peter Butler", Maalstede la te Kapelle. Heden overleed tot onze droefheid mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Onze gedachten gaan uit naar Alie en de kinderen. Mevr. J. van Overloop - Franje Martien en Anke van Overloop Jan en Els van Overloop Ard en Ilona van Overloop Neven en Nichten Geschokt en verdrietig zijn wij door het het overlijden van Damian Wij wensen Gertjan, Chantal, Michael en familie veel sterkte toe. Piet, Heieen Angela, Paul en Mads Chantal, Sjoerd en Kay Ieder leeft en sterft op zijn eigen manier. Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve echtgenoot, onze vader, opa en overgrootvader Ellerus Paulus van den Velde -Lery- A Utrecht, 15 oktober 1936 t Middelburg, 11 december 2011 Rita van den Velde-Vis Taco en Marisah van den Velde Kristel van den Velde en Els Hilak Roberta Stewart de kleinkinderen: Yannick en Lorraine Ciara en Michel Charis Charmaine de achterkleinkinderen: Hailey Jayson Titus Brandsmakwartier 43 4333 EP Middelburg Lery is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 16 december van 13.45 tot 14.15 uur. Aansluitend zullen we daar Lery gedenken in een afscheidsbijeenkomst waar we u hierbij voor uitnodigen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van Lery van den Velde Een fantastische (oud)coliega en een echte vriend. Maarten en Loura de Kok Oost-Souburg Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van Mevrouw Visser Mevrouw Visser was een zeer gewaardeerde vrijwilligster van SVRZ locatie 't Gasthuis. Met haar liefdevolle en warme zorg die zij aan onze cliënten gaf, verliezen wij een zeer gewaardeerde collega. We zullen haar erg missen. Wij wensen haar familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens vrijwilligers, cliënten en medewerkers, Peet Kruidenier, locatiemanager SVRZ locatie 't Gasthuis Gabrielle Davits, voorzitter directie SVRZ Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29