401 sport
maandag 12 december 2011
AMATEUR
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: Kozakken Boys - RWH 0-1,
Kloetinge - XerxesDZB 0-0, Excelsior M. - Sche-
veningen 0-1, ASWH - LRC 7-1, Nivo Sparta -
Heerjansdam 3-3.
Scheveningen 12 10 0 2 30 28- 17
Kozakken Boys 13 9 2 2 29 31 - 17
RWH 12 8 2 2 26 30- 16
ASWH 12 7 4 1 25 38- 22
XerxesDZB 13 6 3 4 21 35- 18
Hoek 12 6 1 5 19 14- 14
Excelsior M. 12 5 3 4 18 20- 16
Zwaluwen 11 5 1 5 16 32- 23
Achilles Veen 12 5 1 6 16. 24- 25
Nivo Sparta 13 4 4 5 16" 22- 27
Kloetinge 12 3 2 7 11 19- 32
LRC 12 3 1 8 10 14- 35
Nieuw Lekkerland 12 1 1 10 4 11- 30
Heerjansdam 12 0 1 11 1 16-42
Eerste klasse C: Almkerk - Zaamslag 0-1, Slie-
drecht - GPC Vlissingen 0-1, Rijsoord - Alblas-
serdam 2-3, Roda Boys/Bommelerwaard - De
Zwerver 0-3, WC'68 - Stedoco 1-2, WCZ -
SC Everstein 2-2, Oranje Wit - Heinenoord
1-3.
Heinenoord 13 9 2 2 29 31 -11
Stedoco 13 8 2 3 26 27- 16
Roda Boys 12 7 2 3 23 29- 17
De Zwerver 12 6 5 1 23 17 - 8
Oranje Wit 13 6 4 3 22 21 - 16
WCZ 12 6 3 3 21 17- 12
Alblasserdam 12 5 3 4 18 22- 21
Sliedrecht 13 5 3 5 18 23- 18
SC Everstein 13 4 4 5 16 20- 27
Zaamslag 12 4 3 5 15 17- 18
GPC Vlissingen 13 4 2 7 14 14- 22
Almkerk 13 2 3 8 9 21 - 22
Rijsoord 12 2 0 10 6 21 - 37
WC'68 13 1 2 10 5 11 - 46
Tweede klasse E: Terneuzense Boys - Nieuw-
dorp 2-0, Dinteloord - Arnemuiden 2-2, Inter
nos - Dauwendaele 2-1, DFS - Klundert 0-0,
Serooskerke - SSV'65 2-3, Yerseke - Bruse
Boys 1-2, Duiveland - Zwaluwe 5-1.
Terneuzense Boys 13 11 1 1 34 40 - 12
Dinteloord 12 8 2 2 26 32- 16
Klundert 13 7 3 3 24 32- 21
Nieuwdorp 13 6 3 4 21 23- 17
Duiveland 13 6 2 5 20 27- 21
Bruse Boys 12 5 3 4 18 21 - 23
Zwaluwe 12 4 5 3 17 19- 21
Arnemuiden 13 5 2 6 17 28- 30
SSV'65 13 4 3 6 15 29- 27
Yerseke 13 5 0 8 15 25- 38
Dauwendaele 13 3 3 7 12 25-31
Serooskerke 13 3 2 8 11 21 - 30
Internos 13 3 2 8 11 22- 43
DFS 12 1 5 6 8 18- 32
Derde klasse A: 's Heer Arendskerke - Dom
burg 0-1, De Meeuwen - Veere 1-0, Hoede-
kenskerke - Heinkenszand 0-1, Nieuwland -
AZW 0-1, Oostkapelle - De Noormannen afg,
Bevelanders - VCK 1-4.
Heinkenszand 13 10 2 1 32 32- 11
De Meeuwen 13 8 5 0 29 32- 9
Oostkapelle 12 8 3 1 27 29- 7
VCK 13 7 5 1 26 34- 13
AZW 13 7 3 3 24 27- 14
s-Heer Arendsk. 13 5 4 4 19 26- 19
De Noormannen 12 5 2 5 17 27- 30
Domburg 13 3 3 7 12 16- 25
Veere 13 2 2 9 8 12- 24
Hoedekenskerke 13 2 2 9 814- 48
Nieuwland 13 2 1 10 7 15- 37
Bevelanders 13 1 2 10 5 14- 41
Derde klasse B: Krabbendijke - WHS 2-1,
DHV - Rillandia 5-3, Seolto - Vosmeer 7-0,
Noad'67 - Kapelle 4-2, Tholense Boys -
MZC'11 1 -2, SVG - The Gunners 1 -4.
The Gunners 13 12 1 0 37 40- 8
DHV 13 8 2 3 26 44- 24
Noad'67 12 7 2 3 23 34- 18
Tholense Boys 13 7 2 4 23 26- 19
MZC'11 13 7 2 4 23 32- 29
Seolto 13 7 1 5 22 31 - 22
Krabbendijke 13 6 2 5 20 38- 28
Rillandia 13 3 3 7 12 31 - 40
Kapelle 13 3 2 8 11 25- 33
Vosmeer 13 3 3 7 10 17- 40
WHS 12 2 0 10 6 23- 34
SVG 13 1 2 10 5 15- 61
Vierde klasse A: Spui - Waarde 6-0, Borssele -
Wolfaartsdijk 2-1, Wemeldinge - Lewedorpse
Boys 4-2, Vlissingen - Colijnsplaatse Boys 2-2,
SVD - MZVC 0-2, Apollo'69 - Kruiningen 0-4.
Wemeldinge 13 11 2 0 35 53- 15
Kruiningen 13 10 1 2 31 39- 13
MZVC 13 10 0 3 30 41 - 19
Spui 13 9 3 1 30 31 - 16
Vlissingen 13 6 3 4 21 28- 24
Lewedorpse Boys 13 5 1 7 1625- 27
Apollo'69 12 4 2 6 14 25- 25
Colijnsplaatse Boys 12 4 1 7 13 18-26
Borssele 13 4 1 8 13 15- 32
Wolfaartsdijk 13 3 1 9 10 21 - 28
SVD 13 1 2 10 5 14- 40
Waarde 13 1 1 11 4 8-53
Vierde klasse B: De Fendert - Vrederust 6-0,
Kogelvangers - Chrislandia gest, Brouwersha
ven - SPS 1-2, SKNWK - WIK'57 5-0, Smerdiek
- SC Stavenisse 4-0, Halsteren - ZSC'62 4-1.
SKNWK 13 12 0 1 36 54- 18
De Fendert 13 11 1 1 34 65- 14
Smerdiek 13 9 1 3 28 43 - 23
Halsteren 12 9 0 3 27 55- 12
Kogelvangers 12 8 2 2 26 48-10
SPS 12 6 0 6 18 31 - 31
ZSC'62 13 5 2 6 17 48- 34
Chrislandia 12 4 1 7 13 30- 36
SC Stavenisse 13 4 1 8 13 21 - 39
Vrederust 13 3 0 10 9 14- 65
Brouwershaven 13 1 0 12 0 16 - 60
WIK'57 13 0 0 13 0 6- 89
RESERVES ZATERDAG
Hoofdklasse A: De Zwerver 2 - ASWH 2 0-2,
Pelikaan 2 - Heerjansdam 2 3-1, Rijsoord 2 -
Kozakken Boys 2 1-0, Oranje Wit 2 - Slie
drecht 2 1-4, LRC 2 - Kloetinge 2 2-2, Hoek 2
- WGZ 2 3-2.
ASWH 2 13 11 1 1 34 43- 15
Kloetinge 2 13 7 3 3 24 32- 16
Heerjansdam 2 12 7 0 5 21 33- 28
Sliedrecht 2 12 5 4 3 19 25- 23
De Zwerver 2 12 6 1 5 19 22- 23
Pelikaan 2 13 4 5 4 17 21 - 26
Kozakken Boys 2 12 5 1 6 16 17- 19
WGZ 2 13 5 1 7 16 28- 26
Oranje Wit 2 13 5 1 7 16 29- 33
Hoek 2 12 4 2 6 14 11 - 23
LRC 2 13 3 3 7 12 23- 30
Rijsoord 2 12 1 2 9 5 8- 30
Eerste klasse A: Groote Lindt 2 - Serooskerke
2 afg, De Meeuwen 2 - WGZ 3 4-0, Drecht-
streek 2 - Zaamslag 2 2-1, GPC Vlissingen 2 -
Arnemuiden 2 1-1, SSV'65 2 - Nieuw Lekker
land 2 1-4, Terneuzense Boys 2 - Wieldrecht 2
1-6.
Nw. Lekkerland 2 13 8 4 1 28 41 - 20
Wieldrecht 2 13 8 1 4 25 35- 24
Terneuzense Boys 2 13 8 1 4 25 32- 25
Drechtstreek 2 13 8 1 4 25 25- 19
Groote Lindt 2 12 7 2 3 23 39- 27
GPC Vlissingen 2 12 6 2 4 20 29- 20
SSV'65 2 13 5 2 6 17 34- 34
De Meeuwen 2 13 4 2 7 14 24- 38
Arnemuiden 2 13 3 4 6 13 26- 26
Serooskerke 2 12237 9 24- 34
Zaamslag 2 13 2 3 8 9 20- 29
WGZ 3 12 2 1 9 7 19- 52
Tweede klasse A: Oostkapelle 2 - Hoek 3 afg,
VCK 2 - Kapelle 2 2-1, ZSC'62 2 - Veere 2 1-2,
AZW 2 - Nieuwdorp 2 0-3, Arnemuiden 3 -
Dauwendaele 2 1-0, Serooskerke 3 - Terneu
zense Boys 3 7-2.
Serooskerke 3 13 9 2 2 29 39- 18
Nieuwdorp 2 13 9 1 3 28 25- 17
Hoek 3 12 8 1 3 25 28- 12
Arnemuiden 3 12 7 3 2 24 25- 11
VCK 2 13 7 1 5 22 33- 22
Oostkapelle 2 12 6 1 5 19 27- 22
Dauwendaele 2 13 6 1 6 19 30- 21
Veere 2 13 3 4 6 13 14- 27
Terneuzense Boys 313 3 3 7 12 20- 40
AZW 2 13 3 2 8 11 27- 40
Kapelle 2 12 2 3 7 9 19- 27
ZSC'62 2 13 1 2 10 5 15- 45
Tweede klasse B: Zwaluwe 2
Oranje Wit 3 - Klundert 2 2-1
Noad'67 2 3-0, Bruse Boys 2
1 -5, Bavel 2 - The Gunners 2 2
blasserdam 2 1-1.
De Alblas 2
Pelikaan 3
Klundert 2
Alblasserdam 2
Zwaluwe 2
Bavel 2
Oranje Wit 3
Dinteloord 2
The Gunners 2
Bruse Boys 2
Noad'67 2
WHS 2
13
12
11
12
13 7 1
0
Pelikaan 3 2-1,
De Alblas 2 -
- Dinteloord 2
1, WHS2-AI-
3 28 45- 16
1 27 37- 11
3 24 40- 16
3 23 28- 23
5 22 30- 24
12 7
12
21 37- 33
18 23- 21
18 34- 33
14 16- 29
10 18- 46
9 10- 33
2 13- 46
JEUGDVOETBAL
A-junioren. Vierde divisie C: Spijkenisse -
SW 0-0, Poortugaal - DHC 0-0, Internos - Kloe
tinge 2-3, Jeka - Nieuwerkerk 3-1, Roosendaal
- Cortgene/JVOZ 5-0, ASWH - Soccer Boys
5-0.
ASWH 13 11 1 1 34 28- 12
Jeka 13 9 1 3 28 33 - 20
Roosendaal 13 6 4 3 22 33- 16
DHC 13 6 4 3 22 17- 12
SW 13 5 3 5 18 26- 24
Spijkenisse 12 5 2 5 17 23- 20
Nieuwerkerk 13 5 1 7 16 21 - 24
Cortgene/JVOZ 13 4 4 5 16 20- 23
Internos 13 4 2 7 14 20- 24
Soccer Boys 13 4 0 9 12 23- 35
Kloetinge 12 3 1 8 10 19- 34
Poortugaal 13 3 1 9 10 15- 34
B-junioren. Derde divisie D: TSC - Jeka 1-2, In
ternos - UNA/Brinvast 3-2, RKDVC - Sarto 4-0,
Noad - SC 't Zand 0-2, WODAN - WSC 4-1,
RKWO - Cortgene/JVOZ 2-3.
Cortgene/JVOZ 13 11 2 0 35 59- 6
Jeka 13 10 0 3 30 41 - 21
RKDVC 13 7 3 3 24 33- 21
RKWO 13 7 2 4 23 31 - 16
Internos 13 6 3 4 21 34- 36
WODAN 12 5 4 3 19 26- 26
SC't Zand 12 6 1 5 19 33- 36
WSC 13 4 2 7 14 31 - 33
UNA/Brinvast 13 4 0 9 12 16- 28
TSC 13 4 0 9 12 22 - 37
Noad 13 1 4 8 7 13- 41
Sarto 13 0 3 10 3 13- 51
C-junioren. Tweede divisie B: Spartaan'20 -
Westlandia 3-0, UVS - Geldrop/Houta Bouw
2-4, Haaglandia/Sir Winston Le - SW 1-0, Spij
kenisse - OJC Rosmalen 5-1, Cortgene/JVOZ -
Quick 3-1, Sparta (AV) - Feyenoord, sc (AV)
0-1.
Spartaan'20
Cortgene/JVOZ
Geldrop
Spijkenisse
Haaglandia
SW
UVS
Westlandia
OJC Rosmalen
Quick
Sparta (AV)
12 10
1
1
31
44
13
8
3
2
27
30
13
9
0
4
27
23
12
8
2
2
26
36
12
7
3
2
24
25
12
6
1
5
19
18
13
3
3
7
12
24
13
3
2
8
11
17
13
3
2
8
11
19
13
2
4
7
10
14
13
3
1
9
10
9
13
2
2
9
8
10
Derde divisie D: Cortgene/JVOZ 2 - WSC 4-0,
Jeka - Roosendaal 0-1, SC 't Zand - WODAN
3-3, UNA/Brinvast - Oranje Wit 0-0, EFC -
Noad 3-2, Haarsteeg - Brabantia 2-1.
EFC 13 11 0 2 33 38- 17
OranjeWit 12 10 2 0 32 40- 6
UNA/Brinvast 13 10 1 2 31 42- 11
Roosendaal 13 9 1 3 28 34- 14
Cortgene/JVOZ 2 13 6 3 4 21 26- 17
Brabantia 13 6 1 6 19 35- 30
SC't Zand 13 4 5 4 17 24- 33
WODAN 13 3 3 7 12 23- 38
Noad 13 2 3 8 9 29 - 43
Jeka 12 2 1 9 7 13- 31
Haarsteeg 12 2 1 9 7 7- 41
WSC 12. 0 1 11 1 15- 45
D-pupillen. Eerste divisie B: MW - DVO 5-0,
PSV - FC Den Bosch 4-0, NAC - Oranje Wit
4-1, Roda JC - Cortgene/JVOZ 3-1, Mierlo
Hout - VW/Helmond Sport 2 0-4,
VW/Helmond Sport - Willem ll/RKC 2-0.
PSV 13 12 1 0 37 78- 5
MW 13 10 1 2 31 49- 13
Willem ll/RKC 12 8 2 2 26 40- 10
Cortgene/JVOZ 13 7 3 3 24 32- 19
FC Den Bosch 12 7 1 4 22 43- 19
NAC 13 7 1 5 22 35- 24
VW/Helm. Sport 2 13 6 1 6 19 31 - 26
VW/Helm. Sport 12 5 1 6 16 30- 16
Roda JC 12 4 1 7 13 15- 21
OranjeWit 13 3 0 10 9 13- 53
DVO 13 0 1 12 1 7-73
Mierlo Hout 13 0 1 12 1 7-101
Tweede divisie C: Willem ll/RKC 2 - FC Den
Bosch 2 afg, Hardinxveld - Dongen 1-1, TSC -
Baronie 3-4, UNA/Brinvast - OJC Rosmalen
1-3, Geldrop/Houta Bouw - Cortgene/JVOZ 2
1-4, RKTVC-PSV2 1-7.
PSV 2 13 11 2 0 35 55- 9
OJC Rosmalen 13 9 2 2 29 31 - 9
Baronie 13 9 2 2 29 36- 21 1
Willem ll/RKC 2 12 7 2 3 23 40- 21
UNA/Brinvast 12 7 2 3 23 28-- 14
FC Den Bosch 2 11 6 1 4 19 33- 29
Cortgene/JVOZ 2 13 6 0 7 18 28- 41
Geldrop 13 4 3 6 15 28- 27
RKTVC 12 3 1 8 10 13- 36
Dongen 12 2 2 8 8 14- 33
Hardinxveld 13 1 1 11 4 7-42
TSC 13 1 0 12 3 17- 48
VROUWENVOETBAL
Hoofdklasse A: Oranje Nassau 2 - Odysseus
'91 1-1, Ter Leede 2 - SC 't Zand f-3. Oerterp
- SSS afg, Be Quick D - DTS '35 Ede 0-4, HZW
- Oostkapelle 4-2.
DTS '35 Ede 12 11 0 1 33 52- 11
SC't Zand 12 9 2 1 29 33- 15
Odysseus'91 12 6 3 3 21 21 - 26
Oostkapelle 12 6 2 4 20 28- 20
HZW 11 5 2 4 17 27- 23
The Knickerbockers 12 4 5 3 17 19-18
Wartburgia 11 4 4 3 16 14- 18
SSS 11 4 1 6 13 31 - 33
Oerterp 11 3 4 4 13 11 - 15
Ter Leede 2 12 3 3 6 12 15- 19
Be Quick D 12 4 0 8 12 14- 28
Oranje Nassau 2 12 0 5 7 512- 29
CSW 10 0 1 9 1 14- 36
Eerste klasse A: CJW - 'Barendrecht 1-2,
RWH 2 - Smerdiek 2-5, Reiger Boys 2 - Rijnvo
gels, fc 0-0, Lisse - RCL 2 4-2, WIJ - Jodan
Boys 0-2, Delta Sports '95 FC - Berkel 0-6.
Smerdiek 13 11 2 0 35 49- 11
Barendrecht 13 10 2 1 32 30- 10
Rijnvogels, fc 13 7 3 3 24 22- 14
Berkel 13 7 1 5 22 35- 19
RWH 2 '13 6 3 4 21 25- 25
Jodan Boys 13 6 1 6 19 22- 26
RCL2 13 5 2 6 17 24- 22
Delta Sports'95 FC 13 5 2 6 17 15- 24
WIJ 13 5 1 7 16 18- 20
Lisse 13 4 1 8 13 23 - 32
Reiger Boys 2 13 1 2 10 5 11 - 34
CJW 13 1 0 12 3 8- 45
Tweede klasse B: Botlek, SC - Zevenhoven
2-2, Papendrecht - Ter Leede 3 7-2, SVS - DHZ
3-1, Zwaluwen - Zwervers, cw 0-6, IJzendijke -
Stedoco 2 3-1, Rhoon - RKAW 2-1.
Rhoon 12 10 2 0 32 43- 17
SVS 13 9 3 1 30 52- 18
Stedoco 2 11 8 1 2 25 38- 14
IJzendijke 12 7 1 4 22 37- 26
Zwervers, cw 11 6 3 2 21 33 - 22
DHZ 13 4 2 7 14 17- 32
Papendrecht 12 3 4 5 13 23- 28
Ter Leede 3 11 3 3 5 12 20- 25
RKAW 13 3 3 7 12 19- 31
Botlek, SC 13 3 2 8 11 18- 40
Zwaluwen 13 2 1 10 7 11 - 44
Zevenhoven 12 1 3 8 617- 31
Derde klasse C: MZC'11 - RWH 3 3-2, Sleeu-
wijk - RCS afg, Tricht - SC Everstein 4-1.
Sleeuwijk 10 8 1 1 25 35- 12
Brielle 9 7 2 0 23 32- 8
MZC'11 11 6 3 2 21 33 - 16
Barendrecht 2 10 6 1 3 19 21 - 17
GJS 10 5 1 4 16 29- 22
Tricht 9 5 0 4 15 24- 16
Smerdiek 2 8 4 1 3 13 27- 14
RWH 3 10 1 3 6 6 15- 34
SC Everstein 10 2 0 8 6 13- 37
Binnenmaas, FC 10 1 3 6 6 8- 34
RCS 9 0 1 8 1 12- 39
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: IFC - Nemelaer 1-6, Jeka - Bra
bantia 5-0, EFC - Goes 3-1, Geldrop/Houta
Bouw - WSC 3-1, Longa - Rood Wit V 3-0, Vlis
singen - PSV 9-2, Terneuzen - Best Vooruit 0-2.
EFC 13 8 3 2 27 18- 11
Vlissingen 13 7 3 3 24 32- 17
Nemelaer 13 7 3 3 24 31 - 16
Goes 13 7 2 4 23 25- 13
Geldrop 13 6 4 3 22 23- 16
Longa 13 6 4 3 22 15- 14
Brabantia 13 6 2 5 20 22- 26
Jeka 13 5 3 5 18 22- 16
PSV 13 5 2 6 17 22- 28
IFC 13 3 5 5 14 28- 30
Best Vooruit 13 4 2 7 14 21 - 24~
Terneuzen 13 3 2 8 11 14- 31
Rood Wit V 13 3 1 9 10 14- 34
WSC 13 2 2 9 8 19- 30
Tweede klasse E: Unitas - Moerse Boys 6-0,
Haarsteeg - EBOH 2-1, Dosko - BSC 2-1, Aar
denburg - Halsteren 1-4, RKDVC - TSC 5-5,
Uno Animo - Madese Boys 6-2, Roosendaal -
RCS 2-2.
Halsteren 13 12 0 1 36 37- 13
Dosko 13 9 3 1 30 28- 16
Unitas 13 9 1 3 28 37- 12
TSC 13 6 4 3 22 32- 23
Uno Animo 13 6 2 5 20 29- 23
RCS 13 6 2 5 20 25- 28
Haarsteeg 13 5 1 7 16 21 - 28
RKDVC 13 3 5 5 14 20- 25
BSC 13 4 2 7 14 21 - 29
Roosendaal 13 3 4 613 10-19
Aardenburg 13 3 3 7 12 22- 31
Madese Boys 13 3 3 7 12 19- 29
Moerse Boys 13 3 2 8 11 16- 30
EBOH 13 2 2 9 8 12- 23
Derde klasse A: Zeelandia Middelburg - Victo-
ria'03 2-2, Internos - BW'63 6-1, Cluzona - Ria
W 2-0, Axel - FC Bergen 3-0, HW'24 - Alliance
3-3, SC Gastel - Unitas'30 1-2.
Axel 13 11 1 1 34 36- 12
Internos 13 9 1 3 28 31 - 14
Zeelandia Mid. 13 7 3 3 24 29- 24
Unitas'30 13 7 1 5 22 32- 23
"HW'24 13 5 2 6 17 30- 24
Victoria'03 13 4 4 5 16 23- 28
Ria W 13 5 1 7 16 21 - 27
Cluzona 13 5 1 7 16 20- 34
SC Gastel 13 4 3 6 15 25- 27
FC Bergen 13 4 3 6 15 20- 26
Alliance 12 1 4 7 7 21 - 38
BW'63 12 2 2 8 6 23 - 34
Vierde klasse A: Breskens - Clinge 1-1, Honte-
nisse - Patrijzen 2-1, Oostburg - Zeeland Sport
1-0, Biervliet - Hulsterloo 5-4, Steen - IJzendij
ke 1 -1Jong Ambon - Corn Boys 3-0.
Jong Ambon 13 9 2 2 29 45- 19
Hontenisse 13 8 5 0 29 35- 14
Patrijzen 13 8 1 4 25 39- 17
Biervliet 13 7 4 2 25 22- 18
Oostburg 13 6 2 5 20 19- 21
Steen 13 5 4 4 19 31 - 22
Clinge 13 5 2 6 17 20- 24
Zeeland Sport 13 3 6 4 15 22- 20
Hulsterloo 12 3 5 4 14 29- 31
IJzendijke 13 3 3 7 12 16- 24
Breskens 12 0 5 7 5 11 - 29
Corn Boys 13 0 112 1 11 - 61
Vierde klasse B:
Odio - Rood Wit
3-2, Steenbergen
2-1, SC Kruisland
MOC'17
Meto
SC Kruisland
Rood Wit W.
Steenbergen
Grenswachters
Luctor'88
HSC'28
DSE
Walcheren
Odio
Vivoo
Meto -
W. 0-3,
HSC'28
Luctor'i
13 10
13
8
13
6
13
6
13
5
13
6
13
6
13
5
13
4
13
3
13
2
13
2
5
4
4
1
1
1
2
3
2
0 11
- Sluiskil 0-1, Terho-
- Vogelwaarde 0-5,
Philippine - Groede
Vijfde klasse A: Koewacht
le - Hoofdplaat 0-1, Sluis
Schoondijke - Graauw 3-2,
2-0.
Graauw
Philippine
Sluiskil
Schoondijke
Vogelwaarde
Groede
Koewacht
SDO'63
Hoofdplaat
Sluis
Terhole
Vijfde klasse B: Hansweertse Boys - Robur
6-0, NVS - Lepelstraatse Boys 0-3, VWV'67 -
12 10
0
2
30
36- 15
12
9
2
1
29
32- 10
12
7
3
2
24
29- 15
12
7
0
5
21
25- 19
12
5
2
5
17
32- 24
12
5
1
6
16
21- 18
11
5
0
6
15
18- 14
11
4
3
4
15
21 - 24
12
4
1
7
13
13- 20
12
2
1
9
7
13- 42
12
0
1
11
1
5- 44
Kwadendamme 5-3, Volharding - Renesse 2-2,
FC Moerstraten - DZC'09 6-0, Nieuw Borgvliet
- Vosmeer 6-1.
Nieuw Borgvliet 13 12 1 0 37 55- 8
WW'67 13 9 1 3 28 42- 16
Lepelstraatse Boys 13 8 3 2 27 33- 10
FC Moerstraten 13 8 1 4 25 38- 20
Hansweertse Boys 13 6 2 5 20 35- 31
Kwadendamme 13 5 2 6 17 31 - 28
Vosmeer 13 5 2 6 17 28- 30
NVS 13 5 1 7 16 19- 24
Robur 13 4 1 8 13 18- 40
Volharding 13 3 3 7 12 24- 42
Renesse 13 2 3 8 9 24- 43
DZC'09 13 1 0 12 3 10- 65
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse A: Internos 2 - Baronie 2 5-2,
RCS 2 - IFC 2 5-3, Moerse Boys 2 - Roosendaal
2 2-0, SC 't Zand 2 - Halsteren 2 2-1, Goes 2 -
Alliance 2 5-1, Longa 2 - Jeka 3 0-1.
Internos 2 13 10 1 2 31 33- 16
Jeka 3 13 8 2 3 26 26- 14
RCS2 13 7 2 4 23 38- 29
Roosendaal 2 13 7 1 5 22 26- 15
IFC 2 13 7 1 5 22 29- 19
SC 't Zand 2 13 6 1 6 19 25- 28
Longa 2 13 5 3 5 18 27- 20
Baronie 2 13 5 3 5 18 31 - 29
Goes 2 13 4 2 7 14 29- 32
Moerse Boys 2 13 4 2 7 14 16- 23
Alliance 2 13 4 1 8 13 19- 36
Halsteren 2 13 1 1 11 4 9-47
Tweede klasse A: Dosko 2 - BSC 2 10-1,
MOC'17 2 - SC Gastel 2 4-0, Beek Vooruit 2 -
Terneuzen 2 5-3, Steen 2 - Zeelandia Middel
burg 2 2-0, Unitas'30 2 - HW'24 2 5-2.
MOC'17 2 12 9 0 3 27 38- 13
Beek Vooruit 2 11 6 3 2 21 34- 22
Unitas'30 2 12 6 3 3 21 50- 30
Dosko 2 12 6 2 4 20 38- 21
SC Gastel 2 12 6 2 4 20 30- 19
Steen 2 12 6 1 5 19 30- 22
Terneuzen 2 11 6 0 5 18 24- 30
Moerse Boys 3 11 4 2 5 14 17- 23
Zeelandia Mid. 2 12 3 3 6 12 31 - 33
BSC 2 11 2 1 8 4 10- 49
HW'24 2 12 1 1 10 4 16- 56
ZAALVOETBAL
Eredivisie B: ZWM/Campus - Klein
Arsenal/Steevens 7-5, TFH - FSG 9-5, ZvWeert
- Lake Valley SV 2-5, Groene Ster - FC
Westland/Event Plaza 4-7, Noordzee - TFC 6-3.
TFH
Klein Arsenal
Lake Valley SV
ZWM/Campus
Noordzee
Groene Ster
FC Westland
TFC
FSG
Sevenstars
ZvWeert
Eerste divisie C: ZVO/Snel Co - zw De Mar
kies 6-3, FCV/Dorpscafé Willem II - Botafogo
5-5, Futsalclub Etten-Leur - Brabantia 7-1.
Verest Sport 8 8 0 0 24 54 - 18
FM Sranang 8 6 0 2 18 50- 32
CFE/VDL Groep 2 8 6 0 2 18 23- 17
ZVO/Snel Co 10 6 0 4 18 39- 29
Futsalclub Etten-L. 10 5 1 4 16 35- 34
Be'79 8 5 0 3 15 28- 36
DZS/Soccer For Life 8 3 2 3 11 38- 26
Eteha 7 2 1 4 7 16- 28
FCV/Willem II 10 1 4 5 7 43 - 53
zw De Markies 10 2 1 7 7 42- 58
Brabantia 9 1 3 5 6 30- 40
Botafogo 8 0 2 6 2 23 - 50
11
8
1
2
25
73- 47
11
7
1
3
22
70- 50
11
6
2
3
20
48- 31
11
5
2
4
17
52- 52
11
4
3
4
15
56- 60
11
4
3
4
15
57- 63
10
4
2
4
14
57- 51
11
4
1
6
13
45- 44
11
3
0
8
9
40- 68
10
2
2
6
8
38- 49
10
3
1
6
7
39- 60
uit 23131
Grenswachters 2-1,
Vivoo - Walcheren
0-2, MOC'17-DSE
88 2-0.
2 1 32 41 - 14
5 0 29 34- 11
2 23 34- 20
3 22 37- 19
4 19 23- 19
6 19 29- 26
6 19 26- 27
7 16 24- 28
7 14 18- 23
7 12 27- 34
9 8 15- 45
6 18- 60
ATLETIEK
Westdorpe. Finlandcross. Mannen HSe (10.2
kilometer): 1. Neal Bouterse (Dynamica)
33.22, 2. Martijn de Kok (Dynamica) 33.47, 3.
Erwin Harmes (Dynamica) 34.06, 4. Robbert
Meeuwse (AV'56) 36.34, 5. Eric Wolfert (Flak-
kee) 38.08, 6. Chris de Smit (RKHAV) 40.25, 7.
Coen de Danschutter (Delta Sport) 43.57. Mas
ters H35 (10.2 kilometer): 1. Benny Thuy (RK
HAV) 36.45, 2. Edwin de Jaeger (RKHAV)
38.17, 3. Edwin van Alphen (Dynamica) 39.21.
H45 (10.2 kilometer): 1. Eric Cappon (Wielin
gen) 36.19, 2. Sjaak Luteyn (Lgr PK Oostburg)
36.39, 3. Michel van de Bos (Delta Sport)
36.55. H55 (6800 meter): 1. Wim Tempelaar
(Dynamica) 27.59, 2. Wim de Jónge (AV'56)
28.10, 3. Charles Vermeulen (AWN Kapelle)
29.13. H65 (6800 meter): 1. Theo Zoontjes
(Dynamica) 31.10, 2. Rinus Joosse (AV56)
31.34, 3. Karei van de Gruiter (Dynamica)
31.45. Korte cross (3400 meter): 1. Matti
Buysse (as Rieme) 11.09. Masters korte cross
(3400 meter): 1. Sebastiaan Heikoop (Delta
Sport) 11.41.
Vrouwen Dse (5100 meter): 1. Laurey van
den Berge-Hey (Flakkee) 19.56, 2. Esther Plat-
teeuw (Scheldesport) 20.21, 3. Anne de Vlie
ger (AV'56) 20.41. Masters D35 (5100 me
ter): 1. Saskia Goole (AV'56) 21.46. D45
(5100 meter): 1. Ineke Tempelaar (Dynamica)
23.22, 2. Christine Balkenende (AV'56) 23.36,
3. Marian van Damme (RKHAV) 24.21. Korte
cross (2200 meter): 1Bianca Luteyn (Wielin
gen) 8.25. Masters korte cross (2200 me-
terV 1 Marent de Niis (RKHAVÏ 9 14