ieuw in El Clasico rf1 sport 135 Slecht weekend Verduijn wijst Real Madrid terug (1-3) u O rV^j ■li—minii iwww»i«iMLiijji.imij»>aH«r.nMr. e lucht aftroeft. Het nieuwe verlies tegen de aartsri vaal moet bij Jose Mourinho zijn aangekomen als een mokerslag. Mourinho toonde zich deze keer echter wel een waardig verliezer. Een paar minuten voor het eind signaal beende hij naar de dug-out van Barca om assistent-coach Tito Vilanova de hand te drukken. Bij een eerdere confrontatie had hij nog met een vinger in diens oog geprikt. De ordedienst van Real maandag 12 december 2011 MIDDELBURG - De dertiende PZC- Toto bracht Wouter Verduijn bij zonder weinig geluk. De twintigja rige voetballer kwam zelf niet in actie, omdat het duel tussen zijn ploeg Oostkapelle en De Noor mannen werd afgelast. De Walcherse derby kreeg als ver vangende uitslag een 1 en daar door kwam het aantal goede voor spellingen op drie. Alleen Duive- land-doelman Leon Weeda en Yer- seke-trainer Jaimy van Bloppoel deden het dit seizoen met twee goede voorspellingen nog slechter. Waar ging het mis voor Wouter Verduijn? Te beginnen bij het afge laste duel Zwaluwen-Hoek dat als vervangende uitslag een 3 kreeg, waar Verduijn een 2 had voor speld. Bij Kloetinge-XerxesDZB (0-0) vulde Verduijn een 2 in waar hij voor een 3 had moeten kiezen. Ook bij de duels in de eerste klasse - Almkerk-Zaamslag (0-1) en Slie- drecht-GPC Vlissingen (0-1) - ging Verduijn de mist in. En bij Yerse- ke-Bruse Boys (1-2) voorspelde hij een 1, waar het een 2 had moeten zijn. De aanvaller van Oostkapelle scoorde alleen met goede voorspel lingen bij Oostkapelle-De Noor mannen, VC Vlissingen-PSV (uit slag 9-2) en Sluis-Vogelwaarde (0-5). De twee zondag-eersteklas sers Goes en Terneuzen leverden hem geen punten op. Over Goes zei Verduijn afgelopen week: „Goes is goed bezig. Ik zie ze wel als een echte kampioenskandi daat." Alleen verloor die ploeg met 3-1 van EFC. En Terneuzen (Ver duijn: „Ik denk dat ze de weg om hoog in kunnen slaan") ging on deruit tegen Best Vooruit (0-2). Zwaluwen V - Hoek X Kloetinge - XerxesDZB X Almkerk-Zaamslag 0 X Sliedrecht - CPC Vlissingen X Yerseke - Bruse Boys x p Oostkap. - Noormannen f©|j Borssele-Wolfaartsdijk X Terneuzen - Best Vooruit x O Vlissingen-PSV EFC - Goes 0 x Sluis-Vogelwaarde Q x=juiste uitslag O goede voorspelling O foute voorspelling aantal goed Thomas Mattheijer (SSV'65) 8 Arjan Verburg (Patrijzen) Niels Hopmans (Tholense Boys) 7 Merijn Dek (VCK) 6 Robin Provoost (ZSC62) 6 Frank den Engelsman (Noad'67) 5 Niek Haartsen (Schoondijke) 5 Pieterde Munnik (DFS) 5 Sven Zuidgeest (Walcheren) 5 Sandervan Remortele (Steen) 4 Wouter Verduijn (Oostkapelle) 3 Jaimy van Bloppoel (Yerseke) 2 Leon Weeda (Duiveland) 2 Cristiano Ronaldo baalt na een gemiste kans. De Portugees kon in El Clasico opnieuw niet aan de verwachtingen voldoen, foto Daniel Ochoa de Olza/AP foto Andres Kudacki/AP zorgde er wel voor dat er niet aan dat incident gerefereerd werd. Een spandoek met het opschrift 'de vinger van Mourinho wijst ons de weg' werd uit het stadion verwij derd. Voor Spaanse begrippen was het een sportieve klassieker. De aan slag met twee gestrekte benen van Sergio Ramos op Lionel Messi wordt daar al als normaal be schouwd. Hij kwam met een gele kaart weg, terwijl een soortgelijk vergrijp van rechtsback Coentrao helemaal niet bestraft werd. Mou rinho had de overtredingen wel opgemerkt, maar vond dat Messi voor de rust al weggestuurd had moeten worden. Met al geel voor praten op zak nam die met een tackle op het middenveld veel risico. De uit spraak van Mourinho dat geluk een grote rol speelde, sneed wel hout. „Verder wil ik niet drama tisch doen over deze nederlaag. Die weegt minder zwaar dan het verliezen van een finale", refereer de hij nog even aan de eindstrijd om de Copa del Rey, waarin hij met Real wel won van Bar^a. „Als we volgende week winnen bij Se- villa staan we gewoon nog drie punten voor op Barcelona." Tegen PSV werd voor het eerst mijn naam ge scandeerd. Dat vond ik geweldig. Ja, natuurlijk hoorde ik het, want het was nog nooit eerder ge beurd. Feyenoorder Ruben Schaken is openhartig na het duel met PSV, in het AD. Sommige van de kinderen hadden nog nooit ge fietst. Schitterend om ze bezig te zien. En weet je, zodra ze een shirt aan hadden en op de fiets klom men, waren de verschillen tussen Arabieren en jo den verdwenen en stond het plezier voorop. Dat kan fietsen met je doen. Alberto Contador fietste met zijn team de Ronde van Jeruzalem. In de Volkskrant Binnenkort is het weer het sportgala. Ik ben geno mineerd voor sportvrouw van het jaar. Een hele eer, maar laten we eerlijk zijn: het is en blijft appels met peren vergelijken. Of ik wel of niet de titel krijgeen sportvrouw ben ik en ik heb vast en zeker een fijne avond. Ranomi Kromowidjojo in De Telegraaf. -"JC J Dit is de Guidetti die wij nodig hebben. Hij zorgt voor een vrolijke noot, is open en lollig. Vaak lig gen zelfs wij in een deuk. Ik vind dat prima, want zijn gedrag gaat nu gepaard met prestaties. Feyenoord-trainer Ronald Koeman over spits John Guidetti. In VI. Toen ik hem later bij AZ tegenkwam, omhelsde hij me. Kon ik bijna niet geloven: Dick Advocaat die iets menselijks liet zien. Sparta-trainer Michel Vonk in Voetbal Inter national. Groningen-Feyenoord 6-0, PSV-Groningen 6-1, Feyenoord-PSV 2-0. Snapt iemand het nog? Koen van der Laak, middenvelder van FC Groningen, via Twitter. Eerste training zit erop. Vier uur onder de Spaanse zon. Fietsen kan toch wel heel lekker zijn. Wielrenner Thomas Dekker via Twitter. Hij geniet van het trainingskamp in Spanje.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 53