SSV'65 301 sport MZVC blijft koploper Wemeldinge in het vizier houden Roelse bezorgt De Meeuwen zege op Veere Kloetinge sprokkelt op eigen veld een punt in het hoofdklasseduel met XerxesDZB. Op het Wesselopark wordt niet gescoord. Nipte nederlaag voor Oostkapelle maandag 12 december 2011 door Robin Hamelink middelburg - In de derde klasse A heeft AZW met 1-0 gewonnen bij Nieuwland. Koploper Heinkens- zand won met veel moeite met 1-0 bij Hoedekenskerke en VCK ver sloeg Bevelanders met 4-1. De Meeuwen boekte een 1-0-overwin- ning op Veere en Domburg nam de drie punten mee uit 's-Heer Arendskerke. De wedstrijd tussen Oostkapelle en Noormannen werd afgelast. Nieuwland-AZW 0-1: De ploeg uit Axel zette vanaf het eerste fluit signaal meteen druk en was de be ter voetballende ploeg. Na twaalf minuten opende Bert Apperlo de score voor de bezoekers. Hierna raakte de wedstrijd in een impas se. Na de thee nam Nieuwland het initiatief maar de grootste kans was voor AZW. Nieuwland-goa- lie Rien Meulenberg pareerde ech ter uitstekend en waardoor het bij 0-1 bleef. Hoedekenskerke-Heinkenszand 0-1: Na een uur scoorde Toni van Damme de 0-1. De ploeg van trai ner Adil Fertoute stond het laatste kwartier flink onder druk en Hoe dekenskerke trof nog de lat. Dank zij deze drie punten is Heinkens- zand winterkampioen. Bevelanders-VCK 1-4: Na vier mi nuten opende Stefan Wielemaker de score voor VCK. Een kwartier later kwam Bevelanders met tien man te staan na een rode kaart voor Maarten Filius. Richard Dek tilde de voorsprong naar 0-2. Vlak na rust kwam de spanning terug in de wedstrijd door de 1-2 van John Riemens. Pas in de 80e mi nuut viel de 1-3 door Richard Dek en hij bepaalde ook de eindstand op 1-4. De Meeuwen-Veere 1-0: In een matige eerst helft viel er weinig goed voetbal te zien voor de toe schouwers. Meeuwen kwam na 56 minuten op -voorsprong doordat Pieter Roelse een vrije trap binnen schoot. Meeuwen kreeg nog een handvol kansen, maar vergat de wedstrijd te beslissen. In een onoverzichtelijke situatie schoot iemand van Veere vijf mi nuten voor tijd nog op de krui sing, maar de eindstand bleef 1-0. Arendskerke-Domburg 0-1: Domburg was beter in de eerste helft en kwam verdiend op voor sprong dankzij een doelpunt van Chiel Maranus. In de tweede helft kwam Arends kerke goed terug in de wedstrijd, maar toen er twee rode kaarten vielen was de wedstrijd beslist. Danny Nieuwenhuijze en Peter van Rennen werden bij de thuis ploeg van het veld gestuurd. Derde klasse B. Tholense Boys-MZC'11 1-2 (0-2). Martijn van Crunsven 0-1, Thomas Vos 0-2 en Arjan van Dijke 1-2. DHV-Rillandia 5-3 (2-1). Bud Asch- man 0-1, Dennis Kortsmit 1-1, 2-1, 3-1 en 4-2, Arjan Koopmans 3-2, Robin van Bavel 4-3 en Elias Mourigh 5-3. Seolto-Vosmeer 7-0 (4-0). Patrick de Klerk 1-0, 3-0, 5-0, 6-0 en 7-0, Jeroen van Wingerden 2-0 en Cees Semler ju nior 4-0. Krabbendijke-WHS 2-1 (0-0). Patrick van Schetsen 0-1, Ricardo Koster 1-1 en Elco Jansen 2-1. Noad'67-Kapelle 4-2 (1-1). Wesley Kievit 1-0, Jasper Vink 1-1, Marco den Deurwaarder 1-2, Remi van Herk 2-2 en 3-2 en Rob den Engelsman 4-2. KLOETINGE-XERXESDZB Kloetinge-XerxesDZB was het eerste doelpuntloze duel in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal. Kloetinge-middenvelder Roy Mulder (rechts) wint het kopduel van Marvin Strik van XerxesDZB. foto Willem Mieras door Robin Hamelink middelburg - Spui won in de vier de klasse A van het zaterdagvoet bal thuis overtuigend met 6-0 van Waarde. Wemeldinge versloeg met 4-2 Lewedorpse Boys en MZVC zette SVD met 2-0 aan de kant. Kruiningen boekte een 4-0 overwinning bij Apollo'69. Borsse- le pakte drie punten tegen Wolf- aartsdijk (2-1) en Vlissingen-Co- lijnsplaatse Boys eindigde in 2-2. SVD-MZVC 0-2: Het spel ging over en weer, maar MZVC creëer de de beste mogelijkheden. Echter het vizier van de Middelburgse spitsen stond niet op scherp. Jo- ram Rijkse maakte de 0-1 en na de pauze scoorde Alexander Bom na een fout in de verdediging van SVD de 0-2. Door de zege blijven de Middelbur gers bovenin meedraaien. Vlissingen (zat)-Colijnsplaatse Boys 2-2: Met de wind in de rug domineerde Vlissingen de eerste helft. Khalid Saiboua zorgde voor de 1-0 en Hans ten Broeke voor de 2-0. In de tweede helft had Colijns- plaatse Boys de wind mee. Niels Versluis knalde een vrije trap van 35 meter in het doel en Michiel van der Weele zorgde voor de 2-2. In de 92e minuut stopt Vlissin- gen-goalie Karim Ben Sellam nog een strafschop van Robbert-Jan van Genugten. Door het gelijkspel blijft Vlissin gen vijfde staan. hoogeveen - In de hoofdklasse voor vrouwen heeft Oostkapelle met 4-2 verloren van HZW uit het Drentse Hoogeveen. De ploeg van inte'rim-trainster Suzanne van der Knijf speelde niet slecht, maar was ongelukkig bij de tegendoel punten. „We hebben delen van de wedstrijd gecontroleerd, maar we waren niet gelukkig in de afwer king", vond Van der Knijf Na een 1-0-achterstand onderschepte Sha- mila Hamers een breedtepass van HZW en rondde keurig af. Voor rust werd het 2-1 en de 3-1 viel na miscommunicatie achterin bij Oostkapelle. Met veel druk naar voor probeerde Oostkapelle terug te komen en Hamers werkte een corner binnen: 3-2. Uit een corner kwam HZW op 4-2. Een klas la ger wonnen de vrouwen van Smer- diek met 5-2 van RWH2. Sharona Tieleman maakte twee treffers voor Smerdiek. door Klaas Verspoor middelburg - In de tweede klasse E bleef Arnemuiden voor de derde keer op rij ongeslagen. De vissers- ploeg hield door een 2-2-gelijkspel een punt over aan de uitwedstrijd bij Dinteloord. Serooskerke ver loor thuis van SSV'65 en zakt naar de twaalfde plaats op de ranglijst. Dauwendaele bewees zichzelf een slechte dienst door met 2-1 te ver liezen bij Internos. Dinteloord - Arnemuiden 2-2: In een open wedstrijd kwam Dinte loord via Davey van Merriënboer op voorsprong. TWee minuten na rust maakte Jacco de Gast er 2-0 van. Arnemuiden werd daarna be ter en in de 54e minuut kwam het elftal van Marco Groeneveld via Marinus Baas terug tot 2-1. Elf mi nuten later kreeg de Walcherse ploeg een strafschop, maar Marvin Meerman schoot hoog over. Tien

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 48