PZC Uw woongebied als legpuzzel! PZC Het verlies van Nederlands-lndië PZC PZC Schitterende wijnen voor de feestdagen pzc.nl/webwinkel Lezersprijs 29,95* pzc.nl/webwinkel NIEUW-GUINEfl pzc.nl/webwinkel maandag 12 december 2011 Bodegas Vinedos Contralto - Calle Principal 2010 Sensationele, volle rode wijn uit Spanje. Robijnrood van kleur, intense geur met hinten van vers rood fruit. Elegant en vol van smaak met impressies van kersen, aardbeien en vanille. Aangename lange afdronk die goed in balans is. Adviesprijs 6,95 Lezersprijs 3,95 Ursa Maior- Rioja Reserva DOC 2005 Deze frisse en lichte mousserende wijn is werkelijk onweerstaanbaar. Zeer fruitige geur met indrukken i van frambozen en zwarte kersen. I Tintelende, frisse smaak met het aroma van verleidelijke rode I vruchten. De afdronk is goed in balans en meteen uitbundige fruitigheid. I Adviesprijs 9,95 I Lezersprijs 5,95 Estada Reserva - Somontano DO 2010 Schitterende, belegen en volle rode wijn uit Spanje. Intense geur met hinten van rood fruit en een diversiteit van kruiden. Elegant en vol van smaak met impressies van bessen, bramen, eikenhout en vanille. Aangename lange afdronk die goed in balans is. Deze wijn is gemaakt van de druivensoorten Cabernet Sauvignon, Tempranillo, Merlot en Garnacha en is 15 maanden gelagerd op eikenhouten vaten. Adviesprijs 12,95 Lezersprijs €7,95 categorie wijnen BON Schitterende wijnen voor de feestdagen Hierbij bestel ik: (aantal) x 6 flessen Bodegas - Calle Principal a 3,95 per fles (aantal) x 6 flessen Ursa Maior- Rioja Reserva a 5,95 per fles (aantal) x 6 flessen Estada Reserva - Somontano a 7,95 per fles Verzendkosten: Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. QMQV HUISNUMMER GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om i.o.v. Wegener Media BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Puzzel ouderwets gezellig mee en win een compleet Wilkinson Hydro pakket inclusief aftershavebalsem! Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl 'Mijn Puzzel' is een bijzonder persoonlijk geschenk. Een individueel gemaakte legpuzzel van 400 stukjes van een landkaart, gecentreerd rond de locatie van uw keuze. Aan de hand van het door u opgegeven postcode en adres wordt er met behulp van digitale plattegronden van het Kadaster een legpuzzel gemaakt. Het middelste puzzelstukje (in de vorm van een huisje!) is het door u opgegeven adres. Dit kan ook het adres zijn van iemand anders, uit uw familie of vriendenkring. Deze puzzel is alleen via onze webwinkel verkrijgbaar en wordt geleverd in een mooie geschenkdoos waarvan het deksel is voorzien van tekstruimte voor een persoonlijke boodschap! Adviesprijs 39,95 *Exclusief verzendkosten categorie Diversen Einde van Indië 9 ,n Indonesië Einde van Indië Deze 3dvd-box bevat fascinerende afleveringen uit de bekroonde televisieserie Andere Tijden over de militaire en diplomatieke strijd in Nederlands-lndië. Daarnaast bevat de dvd-box prachtig bonusmateriaal met originele beelden uit deze roerige periode in Indië. In de unieke special 'Door soldatenogen' ziet u de strijd in Indië vanuit het perspectief van de militairen. Ook wordt getoond hoe Nederland in de jaren '50 aan keek tegen de Indonesische kwestie. Speelduurca. 3,5 uur. Adviesprijs 19,95 Lezersprijs 17,50* Nieuw-Guinea De dubbel-dvd Nieuw-Guinea bevat fascinerende beelden uit Nederlands Nieuw-Guinea. U ziet het prachtige land schap in volle glorie, met flora en fauna die typerend zijn voor het eiland. Een documentaire in kleur toont onze koloniale kijk op de 'verheffing' van de lokale bevolking. In de documentaire Hollands vergane glorie ook hoe de diplomatieke strijd rondom Nieuw-Guinea zich ontwik kelde en uiteindelijk tot een uitbarsting kwam. Daarnaast ziet u in de documentaire Blitzkrieg aan de evenaar ook hoe de eerdere strijd rondom Nederlands- lndië verliep. Adviesprijs 14,95 Lezersprijs 12,50* categorie dvd's en games Voor meer informatie kunt u terecht in onze webwinkel. •Prijzen exclusief verzendkosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 42