colofon m$t\0 iSfk'nibti Anna Maria Gort - Cijsouw Anna Maria Cijsouw in hYimmin iebertchtei IT1ensentinq.nl maandag 12 december 2011 familieberichten 21 Verdrietig, maar trots op wie zij was, hartelijk, liefdevol, betrokken en zorgzaam, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde mama, oma en overgrootoma Annie 11 april 1922 Oost-Souburg t 9 december 2011 sinds 2007 weduwe van Gerrit Gort Marga en Cor Sanderse - Gort Menno en Lucy Imogen Marcia en Kasper Inka en Roel Coppejans - Gort Zazoe Zenno Correspondentieadres: Suze Groeneweglaan 46 4385 KPVIissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 13 december van 12.30 tot 12.45 uur in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend zal de uitvaartdienst om 13.00 uur worden gehouden in de kerk Open Haven aan het Oranjeplein. Hierna begeleiden wij onze moeder naar de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in De Ark. Wij bedanken het team van woonzorgcentrum, Ambachtsveld 33, voor de goede zorg en aandacht waarmee zij werd omringd. Na een lang en mooi leven is op bijna 90-jarige leeftijd rustig ingeslapen onze zus, schoonzus en tante weduwe van Gerrit Gort Rie van Boven-Cijsouw Lenie Bakker - Cijsouw Jan Cijsouw en Bep Cijsouw - van Huizen Ina Gideonse - Cijsouw en Jan Gideonse (achter) Neven en nichten Oost-Souburg, 9 december 2011 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Wil Visser-Stolp k Haarlem 21 augustus 1925 f Middelburg 8 december 2011 weduwe van T.F. Visser, dermatoloog Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 december, om 13-00 uur op het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarop aansluitend zal de herdenking plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in hotel/restaurant Arneville, Buitenruststraat 22, te Middelburg. Tilburg Roel Visser en Margo Vermolen Uithoorn Marten en Marjolijn Visser-van Ommen, Ying en Luan Postadres R. Visser, Hof ter Veste 147, 4333 HJ Middelburg Ik kijk naar omhoog en zie als in een vlucht een klein wit wolkje gaan langs de helder blauwe lucht Damian Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Wij wensen Gertjan, Chantal, Michael en familie veel sterkte toe. Joyce,Niels Jan Willem, Linda Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van Damian Gertjan, Chantal en Michael veel sterkte toegewenst. Johan, Marlies, Marissa en Amy Verdrietig zijn wij door het overlijden van Damian zoontje van onze collega Chantal Salm. We leven mee met Chantal, haar man Gertjan, hun zoon Michael en verdere familie die wij kracht en liefde toewensen. Collega's kinderdagverblijf Meikever en overige collega's Kinderopvang Walcheren Edwin van Alphen, directeur Enige en algemene kennisgeving. Op 10 december is overleden mijn liefste man en maatje, mijn schoonzoon en onze zwager Cornelis Hendrik Verweij Mijn liefste kipje, wat zal ik je missen. in de leeftijd van 77 jaar. Goes: D.L. Verweij-Poortvliet Goes: W. Poortvliet-van Son Papenburg(Dld): J.H.T. Poortvliet C.K. Poortvliet-Weingand Wemeldinge: H.T. Poortvliet P.M.F. Poortvliet-de Mul Neven en nichten Agnesgang 7 4461 DG Goes De crematie vindt plaats in besloten kring. Met verdriet geven wij u kennis van het toch nog onver wacht overlijden van onze lieve broer, zwager, oom en oud-oom Cornelis Hendrik Verweij Uit aller naam: H. Verweij Vlissingen, 10 december 2011 E 3H Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve pa en opa Loet Slager Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en de vele andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Cor en Marijke Boudewijn en Suzan Hellen en Paulus klein- en achterkleinkinderen December 2011 12-12-2005 12-12-2011 Michel de Groot Pijn en stil verdriet. 't Is de pijn van het gemis, wat op sommige dagen bijna niet te dragen is. Pa, Ma en Samantha Papa, jij bent mijn mooiste ster. Rachel Al 30 jaar een begrip in Zeeland: uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv REQUIEM tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Uitvaart Zorg 40 jaar uitvaartverzorger Voor persoonlijke begeleiding van uw uitvaart Tel. 0113 - 231 577 06 - 512 77 473 Voor meer informatie kijk op www.roeiand-uitvaart.nl DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR Uw fijne brief of kaart, uw bezoek, uw laatste bloemen- groet, uw stilzwijgende handdruk na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Jan Hij man deed ons heel goed. Het was hartverwarmend dat zovelen blijk hebben gegeven van uw medeleven. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Mattie Hijman - van Loon Gerda en Richard Ronnie, Jeffrey Digna Goes, 12 december 2011 ifo@uitvaartinzeeland.nl uttvaartinzeeland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21