Qvdfteütiï Adrie de Ritter Wilfred (whisky) Braamse 20 familieberichten maandag 12 december 2011 O [Densenlinq.nl Met grote blijdschap mochten wij uit Gods hand een dochter en zusje ontvangen Janna Maria Wij noemen haar JASMIJN geboren op 30 november 2011 Arjan, Janita, Chanel en Milan de Visser Zoutelandseweg 7 4373 AM Biggekerke Mijn tijden zijn in Uw hand; Psalm 5116a Diepbedroefd geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekzijn door de Heere van ons is weggenomen, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Martina Anthonia Bosschaart-van Almenkerk echtgenote van Bastiaan Izaak Bosschaart in de leeftijd van 73 jaar. Vlissingen: B.I. Bosschaart Linda Aagtekerke: Arjen Bo en Jur 9 december 2011 Vrijburgstraat 35 4387 AH Vlissingen Mijn vrouw, onze mam en oma is opgebaard in het uit vaartcentrum "Overtoom-Groen", van Dishoeckstraat 620, Vlissingen. Hier is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dinsdag 13 december van 19.00 uur tot 19.30 uur. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. woensdag 14 december om 13.30 uur in de "Mamixkerk", Mamixplein 41West-Souburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Roosevelt- laan te Vlissingen. Na de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in de "Marnixkerk". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Liever geen bloemen. "Dag lieve mam en oma" Met droefheid delen wij u mee, dat door de Heere van ons is weggenomen, mijn geliefde schoondochter, onze schoonzus en tante Martina Anthonia Bosschaart-van Almenkerk echtgenote van Bastiaan Izaak Bosschaart moeder L. Bosschaart-de Steur Sjaak en Dingena Bosschaart-Tolhoek Kees en Lenie Bosschaart-de Visser en kinderen Dat Bas, Linda en Arjen, kracht en sterkte van God mogen ontvangen om dit grote verlies te dragen. Middelburg, 9 december 2011 Omringd door allen die haar lief waren is, na een kortstondige ziekte, van ons heengegaan Elizabeth Mietje (Mieke/Elmie) Boer-Merbis geboren: Weert 13-01-1928 Niek Boer overleden: Vlissingen 11-12-2011 Vlissingen Ravenstein Vlissingen Eindhoven Andries en Elly Terpstra-Boer Elmie en Men no Kian en Saar Jelleen Linda Julia Jan en Jannie Boer Marni en Daniël Silke Leo en Caroline Boer Daan Jip Veer Ie Correspondentieadres; De Meesterstraat 29 4384 HE Vlissingen. Gelegenheid om thuis afscheid te nemen van Mieke is er op woensdag 14 december van 14.00 tot 15.00 of van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid en mogelijkheid tot con doleren, zal plaatsvinden op vrijdag 16 december om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. In plaats van bloemen liever een gift aan KWF Kanker Bestrijding Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon Onverwachts is overleden mijn zoon, onze broer, zwager en oom Willem Frederik Johan Braamse Wilfred - 1 augustus 1959 Goes Goes: Wolphaartsdijk: "s-Gravenpolder: t 9 december 2011 Goes J. Braamse-van Riet J.Braamse t J. Dijkshoorn Arend en Marja Bas en Isabella Annemarie en Marco Jeroen Anita en Martin Erik, Jochem Ellen Van Hallstraat 49, 4463 VC Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 14 december om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Geschokt zijn wij door het overlijden van onze neef Wilfred Braamse Wim t en Annie f van Riet Corrie en Hannest Sonke Coby en Jaapt de Fouw Rinus en Addiet van Riet Corrie Minderhout neven en nichten Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze oom die zo veel voor ons heeft betekend. We wensen tante Jannie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen Terneuzen Hanny en Niek Corina en Ko Wim en Linda Sjaak en Anita en kinderen Met verbijstering en ongeloof ontvingen wij het bericht van het overlijden van Wij zullen zijn gezellige aanwezigheid veel gaan missen. Wij wensen familie veel sterkte toe. Namens het personeel en vaste gasten van Café de Snor te Goes Samen plezier, samen hier, samen een eenheid, samen eigenwijs, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder hem, dat doet pijn te weten nooit meer samen te zijn. Intens dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde die hij ons heeft geschonken, is na een afnemende gezondheid van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en opi Jozef Fuchs in de leeftijd van 89 jaar. De band zo sterk, het afscheid zo moeilijk. Toos Fuchs - van den Berg Willy en Piet Geerse - Fuchs Elwin en Kim Jeffrey en Jolanda Demian Anny en Levien Hoogesteger - Fuchs Kim en Jurjen Isa Christie en Joey 9 december 2011 Burg. Stemerdinglaan 78 4388 KA Oost-Souburg Wij nemen afscheid van Jozef op donderdag 15 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Geschokt en verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager Jozef Fuchs maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is. Wij wensen Toos, kinderen, kleinkinderen en achterklein kinderen veel sterkte toe in het verwerken van dit grote verlies. Vlissingen: Jo Damen-van den Berg Yerseke: Sjaan Allaart-vanden Berg Zoutelande: lïieo en Dineke van den Berg neven en nichten Ons bereikte het trieste bericht dat op 49-jarige leeftijd geheel onverwachts is overleden onze oud-medewerkster Barbara van Leest-S^kowska Wij wensen haar man Frans, zoon Pawel en familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers Thermo Products BV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20