Zeeuwse uitstraling als vernieuwing 27 wonen Informatie I wonen@wegener.nl 1 024-3650509 Zaterdag 10 december 2011 Vakantiepark 2.0, noemen ze het zelf Of: vakantiepark van de toekomst. Wat voor label je er ook aan wilt plakken, Landal Strand Resort Nieuw- vliet-Bad is inderdaad wel anders dan andere Zeeuwse resorts. Het park gaat straks op in het Zeeuwse landschap, met recreatiewoningen die in Zeeuwse stijl gebouwd zijn en met veel inheems groen er omheen. Dit keer dus eens geen mediterrane uitstraling met strak aangelegd platte grond. „Nee, er komen boerenerven, windsingels, boomgaarden, lanen en een kreek", verzekert Martijn Bregman van Dormio Recreatiewonin gen in Arnhem dat de verkoop doet. door Dennis Rijsbergen Ontwikkelaar Bal last Nedam is al druk in de weer met het bouwen van de eerste 88 woningen. In april begon de verkoop en volgens Bregman is al zestig procent van de woningen verkocht. „Erg snel", vindt hij zelf En gek genoeg heeft de flinke belangstelling voor Strand Resort Nieuwvliet-Bad te maken met de economische crisis. „Het zijn voornamelijk particulie re beleggers die de woningen ko pen. Veel zelfstandige onderne mers die zelf in hun pensioen moeten voorzien en hun spaargeld liever in deze woningen beleggen. De aandelenmarkt is voor hen vaak niet renderend meer en fluc tueert nogal. Dan is het in tijden van crisis juist aantrekkelijk om in 'stenen' te beleggen." Daarnaast is het park aantrekkelijk omdat het onderdeel wordt van Landal GreenParks, stelt Bregman. „Landal neemt de verhuur van de woningen op zich en dat is geen onbekende partij. Landal is zelfs marktleider als het gaat om de re creatieve verhuur en heeft 68 par ken in beheer." Kopers die hun eigen vakantiewo ning willen laten verhuren in pe riodes dat ze er zelf geen gebruik van maken, kunnen volgens Breg man rekenen om een mooi rende ment. „Dat is echt solide. De prog nose is een rendement tot 6,6 pro cent. Daarbij is verhuur extra aan trekkelijk, omdat je dan bij de aan koop van de recreatiewoning niet de 19 procent btw hoeft te beta len." Strand Resort Nieuwvliet-Bad komt aan elf kilometer aaneenge sloten Noordzeestrand te liggen, met de zee, natuur en rust in de nabijheid. Het resort wordt het eer ste Landal park in Zeeuws-Vlaan- deren en moet luxe en ruimte uit stralen. De woningen liggen dan ook op ruime percelen van gemid deld zo'n 500 vierkante meter. Maar wat het resort zo anders maakt dan de andere vakantiepar ken aan de Zeeuwse kust, is de Zeeuwse uitstraling. Waar andere recreatiewoningen veelal een medi terrane uitstraling hebben, doet het park in Nieuwvliet puur Zeeuws aan. De recreatiewonin gen lijken duidelijk op boerderij en, dijkwoningen, herenhuizen en hoeves. „En het mooie is dat het park straks opgaat in de omgeving. Ook de tuinen worden aangelegd in Zeeuwse stijl en we mogen al leen maar inheemse planten ge bruiken. Het wordt zeker geen recht-toe-recht-aan park, maar een ruim opgezet park met boerener ven, boomgaarden en windsingels. Ook komt er een kreek van maar liefst 2,5 hectare, om maar aan te geven hoe ruim het park wordt op gezet." Er zijn negen typen woningen te koop. Van de boerderijwoning die vier personen onderdak kan bie den tot de twaalfpersoons boerde rij. Erg populair is volgens Breg man de zespersoons boomgaard woning. Wie wil weten welke woningtypes er nog meer te koop zijn en wat de mogelijkheden zijn, kan zon dag 18 december van 11.00 tot 16.00 uur naar de open dag op de bouwlocatie aan de Baanstpolder- sedijk 4. Het park wordt volgend jaar 15 juli in gebruik genomen. Er zijn 9 typen woningen voor 4, 6, 8 10 en 12 personen. Prijzen zijn afhankelijk van type en perceel en beginnen bij 184.600 euro. De duurste wo ning kost 325.000 euro. Prijzen zijn exclusief btw en vrij op naam. Wie de woning gaat verhuren, is verplicht een inventarispakket te nemen. Voor een woning met twee slaapkamers kost de inventaris 13.000 euro, voor 3 kamers 15.000, 417.000, 5 19.000 en 6 slaapkamers 21.000 euro. Meer info: www.resortnieuwvlietbad.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 97