Pieter Dirk Gunst Jozina Pieternella Kesteloo Cornelis Koops Geert Aldert Ridderbos Laurus Zwartepoorte f/u/i mui E77//huhj 40 familieberichten zaterdag 10 december 2011 O IHenseniinq.nl Voor alle blijken van medeleven, op welke wijze dan ook betoond, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Marinus Blok betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Blok 's-Gravenpolder, december 2011 Getroffen door de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve, zorgzame en altijd meelevende vader, opa en overopa Huibrecht Cornelisse betuigen wij u onze hartelijke dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Yerseke, december 2011 "It's not easy facing up, when your whole world is black" Kees Filius Wij willen iedereen bedanken voor de warme reacties tijdens zijn ziekte en na zijn overlijden. Nanja Filius-Vrielink Nouschka en Jan Joep en Saskia Goes, december 2011 Een woord, een gebaar of een kaart het doet je goed, wanneer je iemand die lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens hun ziekte en na het overlijden van mijn ouders, schouders en onze opa en oma Dit heeft ons diep getroffen en is voor ons tot grote steun geweest. Jessica ën Mark Dees-Gunst Rob, Aajke Oostburg, december 2011 Ondanks ons grote verdriet was het een troost te merken dat zovelen wilden meeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader Wij zijn u dankbaar voor uw steun in deze voor ons zo moeilijke periode. Wij hopen dat u met ons de toekomst in wilt gaan op de manier die Kees ons leerde. Nogmaals allemaal bedankt. Uit aller naam: Leny Koops-Groen Middelburg, december 2011 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling; Een stevige handdruk, een klopje op de schouder, een woord ter bemoediging en troost, bloemen en de vele kaarten die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma Klazina Kopmels - Sandee - Sien - willen wij u allen hartelijk danken, het heeft ons zo goed gedaan. Lein Kopmels Kinderen en kleinkinderen Nieuwdorp, december 2011 Het is goed zo Namens de familie willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling die wij van jullie mochten ontvangen bij het afscheid van onze moeder, oma en omi Janna Moerman - Verijzer Het heeft ons goed gedaan. December 2011 We danken u hartelijk voor de vele warme blijken van medeleven die we mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma Apolonia Uitterhoeve-de Pundert Dit heeft ons erg goed gedaan en is tot grote steun geweest. Joop en Willy Ruud en Elly Kasper Lise December 2011 Zoveel medeleven, zoveel troostvolle woorden, zoveel liefdevolle brieven en kaarten. Wat hebben ze veel voor ons betekend en ons kracht gegeven om door te gaan. Het was fijn te ervaren dat u zo met ons hebt meegeleefd na het overlijden van onze geliefde vader en opa Hiervoor willen wij iedereen dan ook hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Middelburg, december 2011 Het heeft ons goed gedaan om zoveel steun en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en opa Marinus Jacobus Verschiere - Marien - Heel hartelijk dank hiervoor. Kinderen en kleinkinderen December 2011 Overweldigend veel hartverwarmende kaarten, bezoek, telefoontjes en bloemen hebben ons getroost in de tijd van ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve zorgzame broer, zwager en oom - Jan Snepvangers Langs deze weg willen we iedereen daarvoor hartelijk bedanken. Het heeft ons heel goed gedaan te merken dat hij ook voor u zoveel betekend heeft. Familie Snepvangers December 2011 DANKBETUIGING In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belangstelling te hebben ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze (schoon)vader, opa en overgrootvader Het was hartverwarmend. Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Hiervoor onze hartelijke dank. Uit aller naam: Familie Zwartepoorte Goes, december 2011 De overweldigende belangstelling en het- medeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn dierbare man, onze vader, schoonvader en opa heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Len van Tilbura-Kerkiaan Kinderen en kleinkinderen 8-12-2008 8-12-2011 Fransjan Gijzeis Geen dag zonder gedachten aan jou, Geen dag zonder verdriet om wat eens was. Geen dag zonder verlangen naar jouw stem en lach. Geen dag zonder jou.. Hannie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40