0 mensenlinq.nl zaterdag 10 december 2011 familieberichten 139 Een leven nog zo klein en pril een leven nog zonder eigen wil. Nog veilig geborgen in moeders schoot vond jij in rust een stille dood. Negen maanden had je bijna volbracht, maar we hebben tevergeefs gewacht. Je was zo mooi, zo zacht, zo fijn, heel even mochten we bij je zijn. Hoe we van je houden zul je nooit weten Lieve Damian, we zullen je nooit vergeten. Chantal en Gertjan Salm-de Rooij Michael 7 december 2011 Breeweg 128 4401 BS Yerseke Samen zullen we Damian naar zijn laatste rustplekje brengen. Dag lief klein broertje "An" Nou heb ik helemaal geen klein broertje meer, en kan ik er niet meer mee spelen, en ik ben daar heel verdrietig van. Michael Onze lieve Damian, zeer gewenst, zeer geliefd, gegeven, afgenomen verdriet leegte onbegrip we houden van je Jouw leven eindigde waar het bijna begon Lieve, lieve Damian, We keken zo uit naar jouw komst. Nu kunnen we nooit meer met je knuffelen, nooit meer met je spelen, nooit meer voor je zorgen. Wat zullen we je missen Dag lieve, kleine knul. Opa en Oma de Rooij Michel en Carolein Wij zijn verdrietig door het overlijden van Damian Wij wensen Chantal, Gertjan en Michael veel sterkte. Oma de Rooij Ooms, tantes, neven en nichten. Tot onze diepe droefheid is na een voldragen zwangerschap, van onze zijde weggenomen, ons lief kleinkind en neefje, zoontje van Gertjan en Chantal, broertje van Michael. Damian (O)pa en (O)ma Salm Bob en Arianne Bennie, Melanie, Angela en Jorinde Biem en Jne Sabina, Marriët, Jessica en Benjamin Mart en Anne Wilma We wensen Gertjan, Chantal en Michael veel kracht en sterkte toe, om dit grote verdriet te kunnen dragen. Yerseke, 7 dec. 2011. Dit sterretje mocht de aarde niet halen Mocht niet op aarde stralen Dit sterretje zal voor altijd aan de hemel twinkelen Lieve Damian slaap maar zacht We wensen Chantal, Gertjan, Michael en de familie heel veel sterkte met dit immense verlies. Judith, Marcel, Véronique, Valérie Mirjam, Patrick, Chloé Psalm 121. Berijmd Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, heeft de Heere tot Zich genomen onze innig geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Sara Zegers sinds 3 december 2009 weduwe van Frangois Dekker Geb. 12-11-1916 te De Cocksdorp Texel Overl. 09-12-2011 te Zaamslag Middelburg A. Dekker Frank Ingrid eii Peter Ron en Ricard Corina en Roald Alexandra Lydia, Benjamin, Rosina, Jeffrey Tim, Lotte TholenH.C. Dekker Colinda en Matjo Tino, Loreena Marga en Mark Jeffrey, Jeroen, Esther Ren Fran<?ois Marcel en Jacomien Zaamslag C.M. de Putter-Dekker M. de Putter Cees en Chantal Connie en Erik Sonja en Jannis Marieke en Geerd Anne, Eline Meike, Rik-Jan, Job, Sander, Willemijn Stephanie, Matthias Matthijs, Marilyn, Marnick Zoutelande C.J. Dekker T. Dekker-Koppejan Connie en Peter Martin, Andrea Mario en Brenda Trudy en Arjan Elly en Luc Jose en Kornelis Bettie en René Erik en Eliene Anita en Peter Marlijn, Joost, Amber, Amelia Sanne, Tessa, Carlo Annelies, Ilse, Maaike Jannis Jarno, Lourens Adrie, Willem Zaamslag, Verzorgingstehuis "De Molenhof' Kamer 218. Correspondentieadres: C.M. de Putter-Dekker, Gerard van der Nissestraat 53, 4543 AH Zaamslag. De rouwdienst voor de familie en belangstellenden zal D.V. woensdag 14 december om 14.00 uur gehouden worden in de Chr. Geref. Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Condoleren na de begrafenis in verenigingsgebouw "De Wingerd". Geen bloemen. Geen toespraken. Onze welgemeende dank gaat uit naar de dokter en personeel van "De Molenhof". Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat rustig, maar voor ons nog plotseling van ons is heengegaan mijn lieve zuster en onze tante Johanna Adriana Jansen -Jo in de leeftijd van 88 jaar. E.M. Kriekaard - Jansen Neven en nichten Kruiningen, 8 december 2011 Correspondentieadres: Dhr. H. te Kiefte Einsteinstraat 25 4416 EL Kruiningen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. H. van Oostende, wordt maandag 12 december om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Na meer dan 50 jaren lief en leed met elkaar te hebben gedeeld is tot mijn groot verdriet overleden mijn vriendin Jo Jansen Een vriendschap om dankbaar voor te zijn. Nell Simmers Lenie Hazen-van 't Westeinde Wij wensen de familie en Ronald en Marti veel sterkte voor de komende tijd. Sabrina en Samantha Na een strijd van 3 jaar welke hij ondanks zijn levenslust en wilskracht niet heeft kunnen winnen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Anthonie Veerhoek Toon op de leeftijd van 65 jaar. Kapelle: Frans Veerhoek Mies Veerhoek-Snoep Goes: Riet van Dalen-Veerhoek Huib van Dalen Scharendijke: Wim Veerhoek Ria Veerhoek-Dorreman Wolphaartsdijk: Joop Veerhoek Anneke Veerhoek-Bijleveld Neven en nichten Goes, 8 december 2011 Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud-collega Toon Veerhoek is overleden. Meer dan 40 jaar was hij werkzaam bij ons bedrijf. Wij herinneren zijn inzeFen zijn liefde voor het vak. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens personeel van Franken Inox B.V. Goes, 7-12-2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 39