A(\ Qvdfte ile/j Jasmijn i t Dick de Bruijneen Wil de Bruijne-Kasander Jan en Janny A. Moelkeren J.E. Moelker-van Hekke 'MM Ab van der Grift Albert (Ab) van de Grift (D d1ensenlinq.nl Barbara (Basia) van Leest-S^kowska Barbara van Leest-S^kowska Hendrik Jan van de Meijden 38 I familieberichten zaterdag 10 december 2011 dochter van Han en Lilianne Reijnhoudt-Dieleman zusje van Maarten en Anneroos 5 december 2011 Jan Campertstraat 10 4361 DE Westkapelle I li Op zaterdag 17 december aanstaande vieren het feit dat zij 50 jaar geleden elkaar het jawoord gaven. Om vrienden, kennissen en familie de gelegenheid te geven hen geluk te wensen met die dag, houden zij een receptie met drankjes en hapjes in Grand Café Buitenrust, Buitenruststraat 2214337 EP in Middelburg. U bent van harte welkom van 16.00 tot 18.00 uur. Al 40 jaar een paar, van harte gefeliciteerd! Veel liefs van Monique, Julian, Alex, Nicoline, Nino, Maxeen Feya 10 december 2011 D.V. 15 december a.s. hopen onze (groot)ouders 50 jaar gehuwd te zijn. Wilt U hen daarmee feliciteren dan bentU van harte welkom op zaterdag 17 december 2011 tussen 10.00 en 12.00 uur in Restaurant De Caisson Smokkelhoekweg 10-12 te Biezelinge. Jeannette en Jos, Martin, Daniël en Ruben Willemien Pieter en Paulien, Merien, Dies en Chiel Dignus en Patricia Jaco en Saskia Mika Eventuele attenties willen zij graag bestemmen voor Els van Teijlingen (SOROTI-Uganda) Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de HEERE onver wachts van onze zijde is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Cornells van Boven - Kees - 7 mei 1924 - f 9 december 2011 Rilland: Riet van Boven-Koster Numansdorp: Jan en Marion Astrid en Theo, Daphne, Iris Frank en Shirley verdere familie en kleinkinderen Oostkilhoek29 4411 DZ Rilland De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dinsdag 13 december om 14.00 uur in de Adullamkerk van de Gereformeerde Gemeente te Waarde, Meezeweg 2a, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemd kerkgebouw nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze buurman Ab van de Grift David en Rina, Jouke en Nora, Piet en Nel Bedroefd nemen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en vrijwilliger Ab van de Grift Besturen, medewerkers en vrijwilligers van Stichting Behoud Hoogaars en Stichting Historische Scheepswerf C. A. Meerman Met verdriet en verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Sinds 2003 bestuurslid en later secretaris van onze stichting. Wij verliezen in Ab een toegewijd mens en bestuurder.- Onze gedachten gaan uit naar Nel, hun kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen kracht en sterkte voor de komende tijd. Bestuur van de Stichting Behoud Loodsensteiger Vlissingen, Jan Mastenbroek,voorzitter. Met spijt in ons hart hebben wij vernomen dat ons juist afgetreden bestuurslid is overleden. - Nu al missen wij onze koersvaste rots in de branding. We wensen Nel en de kinderen heel veel sterkte met dit verlies. Namens de leden en het bestuur van de Vereniging van oud leerlingen van de "De Ruyterschool". Jan Willem de Vries voorzitter Alex Flinkerbusch secretaris Met groot verdriet delen wij u mede dat is overleden mijn vrouw, moeder, schoonmoeder, zus, schoonzus en tante Ostrowiec Swi^tokrzyski (Polen), 2 december 1962 t Antwerpen, 6 december 2011 Frans van Leest Pawet S^kowski en Kasja Woicik Dorota en Mirek Pater Emil en Radek Pater Nachtegaalsraat 20 4335 CG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 14 december a.s. van 12.30 tot 13.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De afscheidsdienst zal om 14.00 uur plaatsvinden in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren inde condoleanceruimte van de begraafplaats. Met verbijstering en ongeloof hebben wij totaal onverwacht afscheid moeten nemen van mijn schoondochter, onze schoonzus en tante L.A. van Leest-Joosse Ab Ria en Frans Laura en Lesley Astrid en Rob Marcel en Marie-José Ons bereikte het droevige bericht dat de vrouw van onze collega Frans van Leest Barbara van Leest plotseling is overleden. Wij wensen hem en zijn familie veel sterkte toe. Moos, William, Willem, Onnie, Andre, Danker, Yoes, Leunis, Istvan, Ad, Nico, Rini, Henk, Simon, Peter, Xavier, Youssef en Addy, je collega's van de afdeling Heden ontvingen wij het bericht dat de echtgenote van onze werknemer en collega Frans van Leest plotseling is overleden. Barbara heeft in het verleden enige tijd bij ons gewerkt. Wij wensen Frans en familie via deze weg veel sterkte met dit verlies. Barbara van Leest echtgenote van onze gewaardeerde werknemer en collega Frans van Leest Directie en collega's ONTOPB.V.-Middelburg Op 7 december 2011 is in de ochtend overleden onze lieve vader en opa Henkie kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Adelaarstraat 68 4335 CM Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 11 december a.s. van 16.00 tot 16.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. De afscheidsdienst zal maandag 12 december plaatsvinden om 10.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis plaats zal vinden. Na afloop proosten we gezamenlijk op Henkie in de condoleanceruimte van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 38