media
u
47
media@wegener.nl
024-3650570
'Ik heb eerlijk gezegd geen idee waar die G in mijn naam voor staat'
Chris O'Donnell over zijn rol in NCIS Los Angeles
Zaterdag 10 december 2011
07:00 Little house on the
prairie 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 David
Maasbach 09:55 Robs gro
te tuinverbouwing 10:55
Op vakantie 11:25 Neder
land op wielen 12:00 Het
snoer om 12:30 Achter de
schermen bij De Gelaars
de Kat 13:00 Tommy Tele
shopping 15:00 Natuurlijk
lekker leven 15:30 Ope
ratie van der Most 16:25
Omdat ik aan je denk 17:00
Verbouwen verkopen
06:00 Veilig scan 06:30 Car
tracks 07:00 Tel sell 08:45
Veilig scan 09:00 Tommy
Teleshopping 09:30 Regio
business magazine 09:55
Yacht vision 10:25 Busi-
ness-Channel.nl 11:00
Business class 12:20 fitTalk
12:50 Hollands Glorie
13:20 Knight rider 14:10
Ice road truckers 16:00
RTL GP Retro: Dakar -1993
17:00 RTL Transportwereld
17:30 RTL Autowereld
06:00 Car tracks 06:31 RTL
Telekids: Fabeltjeskrant,
Wolleke, Uki, Elias, De Ko
ala Broertjes, Brandweer
man Sam, Chuggington, Bi-
baboerderij, Chloe's closet,
Sprookjesboom, TitaTover-
feest, Marjolein en het ge
heim van het slaapzand, De
Schatkamer, Bassie Adri-
aan en de verzonken stad,
Burgers' Zoo en Waarom,
Ernst, Bobbie en de rest, De
Freggels, Sprookjesboom,
Chuggington, Bassie
Adriaan 10:31 Tel sell, Tom
my Teleshopping, Tel sell
17:00 Wie is de chef?
07:00 Bom2Cook 07:40
King of the Hill 08:05
90210 09:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 14:20 Airline 14:45
Junior MasterChef Week-
marathon
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters, Ama- V
zing Spiez, Hotwheels, Bey-
blade Metal Fusion, Po-
kemon Black White,
Phineas Ferb.The proud
family, Ducktales.The sui
te life on deck, Mickey
Donald, Pair of kings, Kic-
kin' it, Zeke Luther, Phil of
the future, Beyblade Metal
Fusion, Hotwheels, Jimmy
two shoes, De Vervangers,
Ducktales, Phineas Ferb,
The proud family, The suite
life on deck
EES33Van huis naar
thuis, Reality
SF.'ff'I'l Ruige mannen:
Ax men, Reality
IM'I'lDe 25 meest IS RTL 7 Darts: Play-
spraakmakende ers championship
tv-momenten van finals, Verslag
2011, Infotain-
mentprogramma
ifcifcf'i Extreme bruiden, IfcfrVI Grenzeloos ver-
Reality liefd, R ealitypro-
gramma
HSID Overtreders, Ver-
keersprogramma
EEI03 Het spijt me
Veronica's fun
niest videos, Amu-
sement
Border security,
Reality
i EH'I'l Border security,
Reality
EES] Pawn Stars, Reali-
typrogramma
ETOETfl Hawaii Five-O,
Misdaadserie
BB3 Peter R. de Vries,
misdaadverslag
gever, Misdaad
programma
HBS Dit is mijn lijf
0333 Fringe, Dramaserie 1350NCIS Los Angeles,
Detectiveserie
ESSÜHart van Neder
land
The grudge 2,
Horrorfilm
ÉBSJThe listener, Dra- WM'INCIS, Detective-
maserie serie
Piets weerbericht WEM Stom, stommer,
EfcftM Reportage: Jyo- stomst!, Reality-
ti, het kleinste ka- programma
boutermeisje ter
wereld, Serie re
portages
WW'lSupernatural. Hor- ËSE0NCIS, Detective-
rorserie serie
[iW»4.lCops with ca- HHH'H] Business class [tltfrinAirport The cell (h)
meras [»iFK']Teleshop 7 hl Rij I Stoute meiden TV hMWi] Astro TV
BES Nachtmagazine [jHSlSneak preview Meiden Grenzeloos ver-
[iJcgiIOStoute meiden TV [il-SHi]Chat TV liefd (h)
QJ5H Fringe (h)
[i^-gili] Car tracks
[ij.-flcjU Veilig scan
BSHHSS3SS3I2S
Poker: World Po
ker Tour 9
UfcKU.1 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
liEHiki Hart van Neder
land (late editie)
00
NI
O
O
NI
NI
NI
NI
UI
n
bekijk de trailers in de rubriek Show en TV op onze website
a
The Grudge 2
Regisseur Takashi Shimizu vertelt
weer griezelig verhaal over aansteke
lijke razernij en de lieden die vluch
ten voor het kwaad. Verwaterde
Amerikaanse versie van Shimizu's
eigen Japanse spookfilm. (VS-2006)
RTL 8, 22.30-00.30 uur
XXY
Gedenkwaardig drama rond meisje
(Ilnés Efron) met vrouwelijke en
mannelijke geslachtsdelen, die rond
haar 15e overweegt operatie te on
dergaan. Een ambitieus werk, over
laden met prijzen. Geschoten in
Uruguay. (E/F/RA-2007)
België 2, 21.40-23.10 uur
The cell
Psychotherapeut Jennifer Lopez on
derzoekt de comateuze geest van se
riemoordenaar Vincent D'Onofrio
om te achterhalen waar zijn laatste
prooi uithangt. Marteling, bloed,
bondage, waanzinnige decors en di
to kledij. (VS-2000)
Net 5, 00.05-02.20 uur
Full frontal
Een ietwat gekunstelde ensemble-
film-in-een-film van Steven Soder-
bergh, over een zevental dolende
personages in en rond Hollywood.
Met onder andere Julia Roberts en
David Duchovny. (VS-2002)
BBC 2, 01.00-02.40 uur
18:00 Trugkieke 18:10 Zeeuws
water 18:20 Op mijn stoep
18:35 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
BUITENLAND
The limits of control
Visueel kunststukje van Jim Jarmus-
ch met Isaach de Bankolé als myste
rieus figuur, die in Spanje wacht op
onduidelijke opdracht, geschaduwd
door mysterieuze passanten (o.a.
Tilda Swinton en Gael Garcia Ber-
nal). Voor liefhebbers. (VS-2009)
Duitsland 1, 23.35-01.25 uur
Honolulu
Robert Young speelt dubbelrol als
afgebrande filmster die van identi
teit wisselt met ananasboer op Ha
waï. Beroemd vanwege opwindend
danswerk van Eleanor Powell. Re
gie: Edward Buzzell. (VS-'38)
Duitsland 1, 01.30-02.50 uur
09:00 Lichtpunt 10:00 Ortho
doxe eredienst 11:00 De ze
vende dag 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Half uur
natuur 14:05 It's a wonderful
life 16:20 Australia's biggest
baby 17:00 Clips 17:15 Vlaan
deren vakantieland 18:00 Het
journaal 18:10 Groenland
18:30 Dagelijkse kost 19:00
Het journaal 19:20 Sportweek-
end 19:55 Het weer 20:00
Geert Hoste en de lopende za
ken 20:25 De pappenheimers
21:30 Van vlees en bloed 22:20
Rond de wereld in 80 tuinen
23:20 Het journaal laat 23:40
Het weer 23:45 De zevende
07:00 Uki 07:05 The Klumpies
07:15 Dobus 07:25 Bob de
Bouwer 07:35 Angelina Balleri
na 07:50 Laura's ster 08:00
Samson Stamp; Gert Kerstver
halen 08:05 Mega Mindy 08:30
Ketnet King Size 08:45 Zinga-
buria 09:05 Ketnet King Size
09:20 Mijn monsters Stamp; ik
09:45 i-CliPS 10:25 De week
van Karrewiet 10:35 The Magie
Circus Show: Compilatie 10:45
Disney's De Vervangers 11:10
Spring 11:35 6tien 11:56 Zen
der uit de ether 12:00 Canvas
klassiek 14:10 Sporza 18:00
Galaxy Park: Compilatie 18:45
De Dierendetectives 19:15
Zingaburia 19:30 De Kleine
Prins 19:52 Zender uit de ether
20:00 Het journaal 20:15 De
Canvasconnectie 20:45 Milow,
From North to South 21:40
XXY 23:10 Lichtpunt
07:00 Breakfast 08:30 Match of
the day 10:00 The Andrew Man
show 11:00 Fern Britton meets
12:00 Country tracks 12:55
Weekweerbericht 13:00 The
politics show 14:00 EastEnders
15:55 The impressions show
16:25 A question of sport
16:55 Frozen planet 17:55
Songs of praise 18:30 BBC
News 18:45 Regionaal nieuws
en weerbericht 18:55 Country-
file 19:50 Weekweerbericht
19:55 Strictly come dancing re
sults 20:30 Antiques roadshow
21:30 Inspector George Gently
23:00 BBC News 23:25 Region
aal nieuws en weerbericht
23:30 Match of the day 2
07:00 Little robots 07:10 The
large family 07:20 Finley the fire
engine 07:35 Bob the builder
07:45 Mike the knight 08:00
Roar 08:30 Arthur 08:50 Den
nis and Gnasher 09:05 League
of super evil 09:15 Jinx 09:35
Wingin' it 10:00 Sam and
Mark's Big Friday wind up 11:00
Something for the weekend
12:30 Hairy bikers' best of Brit
ish 13:15 Coast 13:30 Atletiek:
EK cross country 15:15 Snook
er 19:00 Flog it! 20:00 The par
ty's over: How the west went
bust 21:00 Snooker
07:10 Willis VIPs 07:35 Meister
Eder und sein Pumuckl 08:30
Die Sendung mit der Maus
09:00 Tagesschau 09:05 Sport-
schau live: Bobsleeën 09:30
Sportschau live: Rodelen 09:50
Tagesschau 09:55 Sportschau
live: Skiën 10:25 Sportschau
live: Biatlon 11:50 Sportschau
live: Skiën 12:35 Tagesschau
12:40 Sportschau live: Noordse
combinatie 13:10 Sportschau
live: Bobsleeën 13:20 Sport
schau live: Skiën 13:50 Tages
schau 13:55 Sportschau live:
Noordse combinatie 14:25
Sportschau live: Biatlon 16:00
Sportschau live: Schanssprin
gen 16:20 Sportschau live:
Langlaufen 16:30 ARD-Ratge-
ber: Gesundheit 17:00 Tages
schau 17:03 W wie Wissen
17:30 Lieder zum Advent
18:00 Sportschau 18:30 Be
richt aus Berlin 18:49 Ein Platz
an der Sonne 18:50 Lindenstra-
Ke 19:20 Weltspiegel 20:00 Ta
gesschau 20:15 Tatort: Schwar-
ze Tiger, weilSe Löwen 21:45
Günther Jauch 22:45 Tagesthe-
men 23:03 Das Wetter im Er-
sten 23:05 ttt - titel thesen
temperamente 23:35 The li
mits of control - Dergeheimnis-
volle Killer
07:15 Bibi Blocksberg 07:40
Rotkappchen 09:00 heute
09:02 sonntags 09:30 Katholi-
scher Gottesdienst 10:15 blick-
punkt 11:00 Die Adventsshow
13:00 heute 13:03 Peter Hahne
13:30 planet e.: Die Reptilien-
Mafia 13:58 heute 14:00 König
Drosselbart 15:35 Aschenput-
tel 17:00 heute 17:10ZDF
SPORTreportage 18:00 ZDF.re-
portage: Alle neune! 18:30 Ter
ra Xpress 19:00 heute 19:10
Berlin direkt 19:30 Terra X: Fas-
zination Erde: Skandinavien -
Land der Wikinger 20:15 Men-
schen 2011 23:15
heute-journal 23:30 ZDF-Histo-
ry: Zoff im Palast - Das Schwie-
germutter-Komplott
Duitsland 3 WDR
07:10 Aktuelle Stunde 07:50
Von und zu lecker 08:35 Ein Fall
für die Anrheiner 09:05 Linden-
stralSe 09:35 KölnerTreff 11:00
west.art Talk 12:25 west.art
Meisterwerke 12:30 SiilSe
Weihnachtstraume 13:00 Jo
hanna - Köchin aus Leiden-
schaft 14:30 DerTraum ihres
Lebens 16:00 Cosmo TV 16:30
Weihnachten auf Island 17:00
Schone Bescherung 2011
17:45 Ein Fall für die Anrheiner
18:15 Tiere suchen ein Zu-
hause 19:10 Aktuelle Stunde
19:30 Westpol - Politik in Nor-
drhein-Westfalen 20:00 Tages
schau 20:15 Der Zauber des
Regenbogens 21:45 Bundesliga
am Sonntag 22:15 Zimmerfrei!
- Prominente suchen ein Zu-
hause: SimoneThomalla 23:15
Dittsche - Das wirklich wahre
Leben 23:45 Zeiglers wunder-
bare Welt des FulSballs
Discovery
07:15 Future weapons: Israel
s'pecial 08:05 Smash lab: Long
range lifeboat 08:55 How ma
chines work: Search Sc rescue
boat, vacuum toilet, hybrid car,
reinvented zeppelin 09:20 How
machines work: Thames flood
barrier, electric locomotive, gas
pump, photofinish camera
09:45 How do they do it? 10:35
River monsters: European ma-
neater 11:30 Ray Mears goes
walkabout: Desert 12:25 Gold
rush: Full disclosure 13:20 Ulti
mate survival: Iceland fire and
ice 14:15 Coal 15:10 Mighty
ships: Norwegian epic 16:05
Auction Kings: Napoleon Mir-
ror/WW I Boy Scout Poster
16:35 Auction Kings: Happy
Days Pinball/Wall of Shame
17:05 How do they do it? 18:05
American chopper: Senior vs
Junior: Lawless drag bike (1
PJD bike (3) 19:05 Myth-
busters: Bottle bash 20:00
Swamp brothers: Everything's
bigger in Texas 20:30 Swamp
brothers: Long necks and short
fuses 21:00 Curiosity: How did
America get its shape? 22:00
Dual survival 23:00 Shark inva-
National Geographic
07:00 Big, bigger, biggest: Dam
08:00 Alaska wing men: Ratal
crash 09:00 Wild Russia: Kam
chatka 10:00 Ancient X-Files:
Secrets of the dark arts 11:00
Monster fish: Giant eels 12:00
Alaska state troopers: Anchor
age undercover 13:00 Locked
up abroad: Kidnapped in Iraq
14:00 The dog whisperer: Jake
in exile 15:00 The dog whisper
er: The language of Scrout
16:00 The dog whisperer: Fear
of dogs 17:00 Mystery files: Taj
Mahal 17:30 Mystery files: Je
sus 18:00 Bear nomad 19:00
Hard Time: Battle behind bars
20:00 Apocalypse: WWII - Ori
gins of the Holocaust 21:00
Empire wars: Philippi 22:00 Em
pire wars: Actium 23:00 Taboo:
Misfits
Animal Planet
07:20 The really wild show
07:50 Panda adventures with
Nigel Marven 08:45 Dick 'n'
Dom go wild 09:10 Monkey life
09:40 Crocodile hunter: Leg
ends of the Galapagos 10:35
Dogs 101: Specials: Lifestyle
guide to breeds 11:30 Queens
of the savannah: The art of
motherhood 12:25 Wildest Af
rica: Cape 13:20 Zebras on the
move 14:15 Cheetah kingdom
15:15 Karina: Wild on safari
16:10 Bondi vet 17:05 Animal
kingdom 18:00 Beauty the
Geek Australia 19:00 Toddlers
tiaras: Winter beauties 20:00
Ace of cakes 21:00 Sister
Wives: Free range Browns
22:001 married a mobster:
Love hurts 22:30 I married a
mobster 23:00 Kill it, cut it, use
it: Sheep
06:20 Roary the racing car
06:30 Dora the explorer 06:55
Mr Bean the animated series
07:05 Power Rangers - Samurai
07:30 Bakugan 08:00 Transfor
mers 08:25 Riens planeet
08:40 Kungfu panda 09:05
Nick Battle 09:30 T.U.F.F. Puppy
09:40 Nick Battle 10:00 Spon-
gebob Squarepants 10:15 Big -1
time rush 10:40 Victorious
11:05 Wingin' it 11:35 Ned's
Declassified 12:10 Back at the
barnyard 12:35 Johnny test
12:55 Fanboy Chum chum
13:45 Spongebob Squarepants
14:45 Back at the barnyard
15:10 Wingin' it 15:35 Zondag
Film 16:55 T.U.F.F. Puppy 17:10
Supah Ninjas 17:35 The pen
guins of Madagascar 17:55
True Jackson 18:20 Narajina
18:45 Big time rush 19:15 iCar-
ly 19:40 Victorious 20:05 The
troop 20:35 T.U.F.F. Puppy
21:00 Gigantic 21:20 True Jack
son 21:45 Heartland 22:30 De-
grassi: The next generation
22:55 Big time rush 23:25 Mr.
Meaty 23:50 iCarly 00:15 Gi
gantic
09:35 Rate the video 10:35 De-
grassi: The next generation
12:10 Awkward 18:10 Breaking
from above 18:35 My life as Liz
19:00 Awkward 19:25 Plain
Jane 20:15 When I was 17
21:05 Jersey shore 22:50 Dex-
pedition 23:15 Gamekings
23:40 Nitro circus J
06:25 Et si vous me disiez toute
la vérité 06:50 Reflets Sud
07:50 Le dessous des cartes
08:00 Journal télévisé Radio Ca
nada 08:25 TV5Monde, le jour
nal 08:35 Stars parade 09:00
Flash 09:05 Grenadine et Men-
talo 09:15 Ozieboo09:20
Captain Biceps 09:35 Les Dal
ton 09:45 Tara Duncan 10:05
Le Petit Prince 10:35 Tactik
11:00 Flash 11:10 Le code
Chastenay 11:35 Les gardiens
de la forêt 12:00 Flash 12:05
Jour de rugby 12:30 VTT13:00
Epicerie fine 13:30 Journal télé
visé de la RTBF 14:00 Vivement
dimanche 15:30 Flash 15:35
Nec plus ultra 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30
Acoustic 16:55 Flash 17:00
Kiosque 18:00 Flash 18:10 In
ternationales 19:00 Vu du ciel
19:55 Flash 20:00 Maghreb-
Orient-Express 20:30 Journal
de France 2 21:00 Les portes de
la nuit 22:50 Rencontre 23:00
TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la TSR 23:40 TV-
5Monde, le journal Afrique
23:55 Contre-enquête
08:30 Curling 10:00 Alpineski-
en 10:45 Biatlon 12:00 Alpine
skiën 13:45 Skispringen 15:30
Langlaufen 16:00 Biatlon 17:00
Noordse combinatie 17:30
Zwemmen 19:00 Snooker
07:00 World report 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30
Inside the Middle East 08:00
World report 08:15 CNN Mar
ketplace Europe 08:30 Eco so
lutions 09:00 World sport
09:30 Living golf 10:00 African
voices 10:30 Talk Asia 11:00
News special 11:30 Inside Afri
ca 12:00 World report 12:30
World sport 13:00 Piers Mor
gan tonight 14:00 Fareed Zaka
ria GPS 15:00 State of the Un
ion with Candy Crowley 16:00
International desk 16:30 Inside
Africa 17:00 Eco solutions
17:30 World sport 18:00 Prism
18:45 CNN Marketplace Mid
dle East 19:00 International
desk 19:30 Inside the Middle
East 20:00 World report 20:30
Living golf 21:00 Piers Morgan
tonight 22:00 Fareed Zakaria
GPS 23:00 African voices 23:30
World sport