Michel Jasmijn Lieve Marlies Marlies van Kampen - van Damme Pieternella Elisabeth Paauwe - Vermare Lenie Hazen - van 't Westeinde 32 familieberichten vrijdag 9 december 2011 Ulenseniinq.nl Het geluk dat stil groeide een stukje leven dat bloeide is waar wij, al is het nog zo klein, heel erg dankbaar voor zijn. Dankbaar en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje geboren op 6 december 2011 Wilbert en Jacólien van Sluijs-Matthijsse Remco Europaplein 15 4361 CR Westkapelle dochter van Arjan en Janita de Visser zusje van Chanel en Milan 30 november 2011 Zoutelandseweg 7 4373 AM Biggekerke Donderdag 8 december 2011 is mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader na een kortstondig ziekbed, thuis in Ritthem op de leeftijd van 72 jaar ingeslapen, We zijn verdrietig maar denken vooral aan de oprechte en intense wijze waarop hij zijn leven geleefd heeft. Albert van de Grift Ab Nel van de Grift-Meulmeester Edwin&Lisa Y vette &Bart Jan-Péter Linda Kleinkinderen Lambrechtsenstraat 17 4389 TL Ritthem Onze dank gaat uit naar dokter Wattel, dpkter Kerkhofs, het personeel van afdelingOost 4 van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis en Buurtzorg Souburg. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Ab en ons te condoleren op dinsdag 13 december van 19:00 tot 20:00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie vindt opverzoek van Ab plaats in besloten kring. De as van Ab zal worden uitgestrooid vanaf hoogaars De Alcyon over zijn geliefde Westerschelde met afgaand tij, en wegstromen naar de open zee waar hij altijd zo van genoten heeft. Heden overleed tot onze droefheid mijn lieve schoonzoon, zwager en oom Ab van der Grift Onze gedachten gaan uit naar Nel, kinderen en kleinkinderen. Mevr. P. de Potter-Vreeke Ria Jo.bse-Meulmeester Sam Jobse in herinnering Petra Frans in herinnering Ruud en Annemiek Tara Een stille wens werd een verlangen, naar jou, een kleine jongen. Maar jij hebt de hoop op geluk door verdriet vervangen Dominique, nu is het stil, Je blijft maar zwijgen. Radeloos ben ik, kon je maar bij ons blijven. Dominique, je moeten loslaten, Langzaam, met zoveel smart. Nog even in mijn armen, voor altijd in ons hart. Dominique geboren en overleden op 5 december 2011 Sas van Gent: Wilfred en Laura van Elzakker-Roessler Esmee, Lotte Zandstraat 129,4551 LD Sas van Gent- We hebben samen in stilte afscheid genomen van Dominique. Bij het plotselinge overlijden van Marlies van Kampen - van bamme. Je was er altijd, voor ons Je zal er altijd zijn Irene en Johan Cornell's - van Damme Renée en Paul, Simon, Emma, Johanna Marijn en Chris, Iris, Jannah, Martan Rita van Damme - de Jaeger en Ton Jacques Michel en Astrid, Thom, Robin Patricia, Sira Jan en Nicolette van Damme - van Neste Jasper en Myriam Matthijs Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze schoonzus en tante. Wij wensen Jan, kinderen, Casper en de familie van bamme veel sterkte toe in het verwerken van dit grote verlies. Amsterdam: Frank van Kampen en Joyce Kreijne Wanda en Kolja Middelburg: Pim van Kampen en Christine Versloot Joost en Luuk Middelburg, 8 december 2011 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriend Jo van Vaardegem man van onze vriendin Tanne We wensen de familie veel sterkte toe. Katrien en Lein Ko en Jan in herinnering Jo en Ko in herinnering Kees Mien en Jo Jo en Lou Kee en Pauw in herinnering Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Jo van Vaardegem Wij wensen Tanne, kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Izaak en Mina Ries Altfrit Gramm Ma en Henk En niemand weet wat leven is alleen dat het gegeven is Huiib Oosterhuis Na een liefdevolle intense verzorging in zorgcentrum "Cederhofis geheel onverwacht van ons heengegaan mijn moeder en schoonmoeder gehuwd met W. J. Paauwe overleden 17-9-2000 geboren: 12-12-1919 overleden: 7-12-2011 Groningen: Corrie de Looff - Paauwe Johan de Looff Groeveweg 35 9682 RR Oostwold (Old) Met dank aan allen die haar hebben bijgestaan. Kapelle, zorgcentrum "Cederhof'. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 13 december om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Enige en algemene kennisgeving. tVeel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend toch nog onverwacht uit ons leven gedreven blijf je in onze harten voortleven. Met pijn in ons hart, maar tegelijk dankbaar wat zij voor ons is geweest, geven wij u kermis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Magdalena in de leeftijd van 83 jaar A.A. Hazen Adrie Nico en Eva, Lindsay, Wendy Andrea (in liefdevolle herinnering) Harry en Monique, Rein, Lars, Jens Ronald en Marti Angelique Lewedorp, 7 december 2011 Banjaardstraat 64, 4456 BR Lewedorp De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 12 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius, Burg. Lewestraat 13 te Lewedorp. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 12.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32