Klompen aan eindelijk weer bezet Celstraf geëist tegen dealers Scheldestraat 3,25% zeeland j 19 W SCHINKEL ^ADVIESGROEP RegioBank* Politie klaar met onderzoek brand "Op onze peutergroepen volgen we met aandacht de ontwikkeling van elk kind. Samen met ouders bereiden we het kind voor op de basisschool." Politie deelt weer parkeerbonnen uit op Bellamypark 1 JAAR RENTEVAST www.kinderopvangwalcheren.nl vrijdag 9 december 2011 „De boeren hè, die komen na het werk graag een pilsje pakken. De Dreu van de uien. Klompen aan. Ja, dat heeft wel wat Het kan echt café-achtig zijn." RECHTBANK OM: Handel in harddrugs muren scheuren, de vloer is niet meer schoon te krijgen en geïso leerd is het gebouwtje nog nooit. We zouden graag wat doen, maar we kunnen het zelf niet betalen. We hebben zelf wel al een poolta- fel neergezet voor de jeugd." Als er daadwerkelijk hulp komt, heeft het echtpaar nog wel meer ideeën. „Die dikke pilaar op de hoek van de bar zit onnoemelijk in de weg. Een houten bar zou veel gezelliger zijn dan wit kunst stof, en mooiere gordijnen. Er valt genoeg te bedenken, ook aan acti viteiten." Mosselavond, kaartbingo, oudere] soos; het komt allemaal voorbij. Maar dan moeten Hans en Thea Terwiel wel eerst zekerheid heb ben. Tot die tijd vermaakt 'het clubje' zich er best. Over de bun kerbont wordt in Ritthem nog steeds nagepraat. door Emile Calon MIDDELBURG - Drie Vlissingers die vanuit een woning aan de Schelde straat handelden in cocaïne en he roïne moeten van officier van justi tie E. Bethlehem celstraffen krij gen. Ze vroeg gistermiddag aan de leden van de Middelburgse recht bank hen te veroordelen tot cel straffen van negen maanden, elf maanden waarvan drie voorwaar delijk en elf maanden. Volgens haar hebben de drie minstens 2,5 maanden gehandeld in de hard drugs. Ze wees erop dat die handel in drugs ook voor overlast in de straat zorgt waardoor het onveilig- heidsgevoel toeneemt. De drie, één vrouw (29) en twee mannen (27 en 36) gebruiken al heel lang harddrugs. Zo vertelde de vrouw dat ze al negen jaar ver slaafd is en dat haar leven er niet vrolijk uitziet. Ook de andere twee zijn al jaren verslaafd. De jongste man was wel gelukkig toen hij in de loop van dit jaar een relatie kreeg met de vrouw en zij bij hem introk. Hij zou verteld hebben dat hij een belangrijk figuur was in de Vlissingse drugsscene waardoor hij voor haar een aantrekkelijke OOST-SOUBURG - De 83-jarige be woner van 't Paradijs op het rand je van Oost-Souburg, de boerderij die vorige week woensdag uit brandde, is door verstikking om het leven gekomen. Dat blijkt uit onderzoek door de politie. Die heeft ook vastgesteld dat de brand in de woning is ontstaan, al kan ze niet zeggen waar precies. Het slachtoffer is gisteren begraven op de begraafplaats in Oost-Souburg. Die ligt vlak achter de boerderij. partner was. De drie handelden volgens de officier van justitie van uit het huis aan de Scheldestraat maar ook bij het HKPD en in het Stadspark in Vlissingen. De politie kwam hen op het spoor na mel dingen van tipgevers van de Crimi nele Inlichtingen Eenheid. Ook de directie van het HKPD meldde dat de 36-jarige cliënt van die instel ling in de bosjes bij het HKPD dealde wat hij ten stelligste ontken de. De 27-jarige zei tegen de rechters dat zijn vriendin nooit handelde. Tegenover de politie had ze echter wel toegegeven dat ze dat deed. De 36-jarige man bleef ook gisteren volhouden dat hij geen handelaar in drugs was. De vier bolletjes he roïne die de politie in zijn zakken had aangetroffen bij zijn arrestatie waren voor eigen gebruik, zo zei hij. Officier Bethlehem stelde ech ter dat de politie hem geobser veerd had in het Stadspark en had gezien dat hij in ruim twee uur met meer dan twaalf bekende drugsgebruikers kort contact had. Volgens de verdachte was dat niet vreemd omdat hij een geboren en getogen Vlissinger is en veel ken nissen heeft. MEEST GELEZEN 1. Opmerking over nieuwe schouw burg voor conto Freek de Jonge. 2. Overval op achterlichtjes. STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto Julia Dutko, pedagogisch medewerker: Dagelijks het nieuws in twee minuten videojournaal. Ma. tfm vr. om 10.00,16.00 en 22.00 uur, za. en zo. om 18.00 uur Q www.z2.nl i FIN ANCIËL tel. 0118 46445! E DIENSTVERLENERS derded r info@schinkeladviesgroep.nl www.schinkeladviesgroep.nl VLISSINGEN - De afgelopen maan den heeft de gemeente Vlissingen foutparkeerders op het Bellamy park door de vingers gezien, afgelo pen zondag stond het plein zelfs nog vol auto's. Maar die tijd is voorbij. Vanaf vandaag mag uitslui tend nog worden geparkeerd in de aangegeven parkeervakken. Buiten deze vakken geldt op het hele park een parkeerverbod. Legaal parke ren is overigens, zolang de meters er nog niet staan, gratis. De herinrichting van het Bellamy park is bijna klaar. De komende weken worden er plantjes en bo men geplant. Ook komt de geres taureerde fontein terug. Buitenhove 161 4337 HG Middelburg T 0118 61 45 32 E info@skow.nl sinds een halfjaar uitbaten. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19