Exclusief .nl/ Nordrhein-Westfalen Groot Kerstcircus Zeeland donderdag 8 december 2011 voor de lezers van deze krant! I Restaurant de Meeuw kreeg een nieuwe bok. Zaterdag w december zat ons restaurant na een renovatie van interieur, menu - litiart en website haar deuren in de nieuwe stijf voor '11 openen. ZCet resultaat mag er zijn. 'puisteen paar bekende gerechten is de kaart geheet vernieuwd en gaan we veel nicer variatie brengen <7Caem bet de kfassieh keuken in een Oma's jasje Zjén teuke uitdaging vocn'onze koks en spannend voor onze gasten". 5&aarom wit onze kcukenbrigade dit met %l vieren, ii kennis faten maken met de nieuwe passie voor koken en zij willen''II verrassen met een 3 gangen menu van de kaait vaar slccbts 25.00 iEuro. njet affeen het weekend maar ook w0 dovr. t/m 16 december Is" en 2a' kerstdag geopend Vraag naar onze kerstkaart. Z& zeggen graag: "Tot ziens bij" 'Restaurant de 'Meeuw 'bfaorddijk 32 4311QW 'Bruinisse T*if 0111-482214 Website - tmvresmvraiifdemeefiw.nl de smaak die vroeger zo gewoon was ABONNEE VOORDEEL Abonnees kunnen in december met 25% korting genieten van het Groot Kerst circus Zeeland. Het circus slaat haar nieuwe verwarmde, moderne tenten complex op in Vlissingen aan de Scheldestraat. Een groot familiespektakel met veel dieren in een nostalgische kerstsfeer!. Alle artiesten behoren tot de internationale circustop! In het programma dit jaar veel dieren zoals zebra's, kamelen, paarden, olifanten, slangen, krokodillen, honden en een ezel! Natuurlijk ontbreekt de clown niet, zijn er acrobaten, een jongleur, een slangenmens en vele anderen. Verder ontbreekt in dit sfeervolle kerst-familie-programma de Kerstman niet! Her programma wordt afgesloten met een zinderende finale! De show duurt ongeveer 2 uren. 25% korting Zo profiteren abonnees Abonnees ontvangen 25% korting op de prijzen van alle rangen. Kaarten zijn te bestellen via de reserveer- en informatielijn: 06.25411988 o.v.v. PZC abonnee. De entreekaarten zijn vervolgens af te halen en te betalen aan de kassa van het circus. De kassa is vanaf 18 december dagelijks geopend van 10.00 -19.30 uur. De korting geldt voor alle voorstellingen, behalve op 25 en 26 december. Wees er snel bij, want vol is vol! Prijzen Parket Stalles Loge volwassenen 22,-abonnees 16,50 28,- abonnees 21,- 32>~ abonnees 24,- kinderen 18>" abonnees 13,50 24'" abonnees 18,- 28>" abonnees 21,- Voor meer informatie en exacte data en tijden zie: www.grootkerscircuszeeland.nl 3-/4-daaqse autovakantie Duitsland met verblijf in Mercure Hotel Krefeld*"** incl. ontbijtbuffet Net over de Duitse grens en toch helemaal weg? Kom dan naar Krefeld! Maak wandelingen door de prach tige omgeving of bezoek de winkelsteden Oberhausen en Düsseldorf. Tot en met 23 december veranderen deze twee steden namelijk in ware kerstsprookjes met sfeervolle kerstmarkten. Redenen genoeg om eropuit te gaan en te ontdekken wat Krefeld allemaal te bieden heeft! Krefeld en omgeving De historische stad Krefeld ligt op slechts 175 km van Utrecht en vlak bij de Elfrater See. Bij dit meer kunt u prachtige wandel- en fietstochten maken. In Krefeld vindt u Burg Linn, één van de oudste kastelen in de Neder-Rijn, diverse kunstmusea en het Deutsches Textilmuseum. En wat dacht u van de kunst-, cultuur- en winkelstad Düsseldorf? Ook de stad Ratingen, met een historische binnenstad vol prachtige vakwerkhuizen, is een echte aanrader. Mercure Hotel Krefeld****+ Dit luxe 4-sterren-plus hotel ligt naast een golfbaan in de natuurrijke omgeving van Krefeld. Het hotel is onlangs gerenoveerd en beschikt over gratis parkeergelegenheid, een receptie, liften, grote lounge, bar, 2 restaurants en 2 grote terrassen met uitzicht op de groene omgeving. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, kluisje, minibar, draadloos internet (tegen betaling), airconditioning (gratis) en badkamer met bad en/of douche, toilet en een haardroger. Aankomstdata en prijzen Dagelijks aankomst van 1 december t/m 30 april Normaal Lezersprijs 3 dagen vanaf £-43" nü vanaf 39 4 dagen vanaf £-63* nü vanaf 59 Prijzen zijn per persoon, bij 2 personen. Inclusief: 3/4 dagen (2/3 nachten) verblijf in het Mercure Hotel Krefeld in een kamer zoals beschre ven, ontbijtbuffet en toeristenbelasting. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis-enannuleringsverzekering.Reserveringskosten 17,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van maximaal 9 personen). Voor meer informatie en boekingen: Boeken via internet: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR51806. Kies uw aankomstdatum, bekijk de prijsberekening, en klik op de button BOEK NU. Klik in het volgende scherm op 'de actiecode invoeren' en typ hier WEG40002 Nu wordt uw korting geactiveerd! Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reis- nummer LR51806 en actiecode WEG40002. Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 22 december 2011. Actuele aankomstdata en prijzen vindt u terug op onze website. KRA5.NL ESfl waarom zou je meer betalen Vt/L 3 dagen nü v.a. 39 4 dagen nü v.a. 59 Beleef natuurrijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 78