televisie 135
I
Klanten die met de fiets of metro komen, krijgen korting bij de prostituees
in Berlijn Sla munt uit de crisis! herbergt tal van voorbeelden hoe je de recessie te lijf kunt gaan
woensdag 7 december 2011
07:05 De grote verhui
zing 08:05 Tommy Tele
shopping 13:10 Heartbeat
14:10 Omdat ik aan je denk
14:45 Who's the boss?
15:15 The Fresh Prince of
Bel-Air 15:40 According to
Jim 16:10 Little house on
the prairie 17:10 De grote
verhuizing
EM® Huizenjacht,
Woonprogramma
Sfcïï'Ii] Hart van Neder
land
EBH'l Shownieuws
H'ÏÏ'I'I Dieren op spreek-
uur, Docusoap
EES'] Een huisvol non
den, Dierenop-
voedprogramma
ÊBÖtiOp vakantie, Do-
cusoap
BÊMDVerslaafd aan ver
zamelen, Docu
mentaire
0^0 Nachtmagazine
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
ScTalk 09:40 RTL Z Nieuws
11:20 Hollands Glorie
11:40 RTL Z Nieuws 12:20
RTL Z Beursspel 12:40 RTL
Z Nieuws 14:20 Regio busi
ness magazine 14:40 RTL Z
Nieuws 15:30 RTL Z ope
ning Wallstreet 15:35 Busi-
ness-Channel.nl 15:50 RTL
Z opening Wallstreet 16:00
RTL Z Nieuws 16:20 Wer
ken bij 16:40 RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids: De
Schatkamer, Bibaboerde-
rij, Chloe's closet, Sprook
jesboom, Brandweerman
Sam, Chuggington, Bas-
sie Adriaan en de reis vol
verrassingen, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, Bassie Adri
aan, De Koala Broertjes,
Elias, Chuggington, Biba-
boerderij, TitaToverfeest,
Yoohoo and friends, Wol-
leke, Uki, Fabeltjeskrant
10:00 Tel sell 15:01 RTL Te
lekids: Brandweerman Sam,
Chuggington, Chloe's clo
set, TitaToverfeest, Yoohoo
and friends, De Schatka
mer, Bassie Adriaan en de
geheimzinnige opdracht,
Burgers' Zoo en Waarom,
Spetter en het Romanov
raadsel, Ernst, Bobbie en de
rest, Burgers' Zoo en Waar
om 1 7:15 The Dr. Oz show
07:00 Disney feest 07:30
Jesse 08:00 Tommy Tele
shopping 09:00 Ready stea
dy cook 10:00 Tommy Te
leshopping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 14:00 Disney feest
14:35 Junior MasterChef
15:40 Ready steady cook
16:40 Caroline in the city
17:05 Will Grace 17:35
Will Grace
EEg'I'lThe A-Team, Ac
tieserie
iPfl'IO De politie op je
hielen!, Serie re
portages
0223 Operation repo:
Payback time!, Re-
alitv
mm The hurt locker,
Filmdrama
EESEThe bold and the
beautiful, Soap
serie
i Dr. Phil, Talkshow
lEM-IJesse, Comedy
EOSEJunior Master-
Chef, Kookwed-
strijd
SHE Kinderziekenhuis, EEBEiHet blok Austra-
R eality
H'ÏÏ'IO Bevallingsverha-
len, Reality
0ÖËEA civil action,
Filmdrama
lië, Klusprogram-
ma
-frftftl'lTristan Isolde,
Romantisch film-
drama
SMOWat zou jij doen
met die poen?
kWfcftl Hart van Neder-
land
SSBPiets weerbericht
E333Shownieuws
ËÜSAs the world
turns, Soap
fcEOTO U-571Actiefilm
ESH3The young and
the restless, Soap
serie
McflU'lDe co-assistent,
Dramaserie
BSI2S3S1S1&I
hitW']RTL Poker: Euro- [iliflcSlStoute meiden TV [iliH'I'lThe Guardian
pean PokerTour
[i>jWi]Teleshop 7
GSH1 Sneak preview
[ijcff'lilStoute meiden TV
['Vfl'I'] Car tracks
[tfrflilil Meiden
[lEScIdChat TV
[ij.-flcfi]Veilig scan
[jE03Het blok Austra
lië (h)
['SB»i.iCaroline in the
city(h)
[ifrWi Astro TV
[ifrfl.-QlThe Guardian (h)
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Beyblade Metal Fusion,
Pokemon Black White,
Ducktales, Phineas Ferb,
Zeke Luther, Timon en
Pumbaa, A kind of magic,
Totally spies, Monster Bus
ter club, Shuriken school,
Davincibles, Zeke Luther,
The proud family, Phine
as Ferb, De drie muske
tiers, The suite life on deck,
I'm in the band, Phineas
Ferb, Kid vs Kat, Rekkit Rab
bit, Inazuma Eleven, Ame
rican dragon: Jake Long,
Ducktales, Phineas Ferb,
The proud family, The suite
life on deck'
fifcfi'I'] Entertainment
experience, Reali-
typrogramma
The Fresh Prin
ce of Bel-Air, Co-
medy
EE2Ü3 According to Jim,
Comedy
BEESTwo and a half
men, Comedy
IBSDGary unmarried,
Comedy
K'M'lThe big bang the-
ory, Comedy
M'Jfcl'ICriminal minds,
Misdaadserie
0Ê3 Chase, Misdaad
serie
ii&HlCriminal minds,
Misdaadserie
Flashpoint, Mis
daadserie
hliPiP-i Entertainment
experience
HUH Profiler
[ijBltlNachtprogram-
mering: Nacht
club live
00
O
O
«O
KJ
O
O
KJ
b
O
KJ
KJ
KJ
U>
O
r>
SHOW
zie onze website: showentv
De nalatenschap
Grietje Kamminga liet haar bezit na aan de
Maag Lever Darm Stichting. Oscar Balkenen
de regelt met notaris Bram Huitsing de erfe
nis. Bij hun zoektocht in het huis naar kost
baarheden stuiten ze op prachtige liefdesbrie
ven. Balkenende levert ze 58 jaar later af bij
de schrijver ervan, de jeugdliefde van Grietje.
Nederland 2, 19.25 uur
Tussen kunst kitsch
Nelleke van der Krogt en het team bezoeken
het Audax Textielmuseum Tilburg. Verschil
lende experts beoordelen waardevolle voor
werpen, maar ook prullaria van bezoekers.
Het museum zit in de voormalige textielfa
briek van de firma C. Mommers 8c Co. en
toont heden en verleden van textielfabricage.
Nederland 1, 20.30 uur
Labyrint
Met resultaten van het onderzoek naar emo
tieherkenning. In het dagelijks leven is het
vaak moeilijk om emoties af te lezen. Emo
ties kunnen subtiel zijn, maar ook met een
andere emotie voorkomen. Iemand kan bij
voorbeeld zowel verbaasd als boos kijken.
Nederland 2, 20.55 uur
Schuurman in 'Nick tegen Simon'
Katja Schuurman doet mee aan het nieuwe
Tros-programma van Nick en Simon. In Nick
tegen Simon krijgt Schuurman de rol van
scheidsrechter. In de muzikale spelshow gaan
de Volendamse zangers de strijd met elkaar
aan in verschillende zangwedstrijden en spel
len. Het programma wordt vanaf 4 februari
uitgezonden.
Van Duin bijna van keelontsteking af
André van Duin heeft: last van stemproble
men. De komiek zag zich hierdoor genood
zaakt zijn shows van maandag en dinsdag af
te zeggen. Morgen verwacht Van Duin weer
op het toneel te verschijnen. „De kno-arts
voorspelt dat ik donderdag weer op kan", ver
telt Van Duin. „Half Nederland loopt met
een soort keelontsteking. Wel lastig, niet erg."
Larry King wil zich laten invriezen
Larry King wil zijn lichaam laten invriezen
om na zijn dood weer tot leven gewekt te
kunnen worden. „Ik wil dat ze mij invriezen
in de hoop dat ze later nog ontdekken waar
ik precies aan ben overleden. Zodat ze me
dan weer tot leven kunnen brengen", vertelt
King in een tv-special van CNN.
EWM2üJt£L£VrSï£'
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Op mijn stoep 18:45 Re-
gioNed 18:55 Zeeland in vogel
vlucht 19:00 Herhalinge
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Project
earth 14:30 Thuis 14:55 Villa
politica 16:30 The good cook
17:00 De topcollectie van
17:30 Clips 17:35 Buren 18:00
Het journaal 18:12 Het weer
18:15 Dagelijkse kost 18:30
Blokken 19:00 Het journaal
19:40 Man bijt hond 20:00 Jo-
ker+ en Lotto 20:05 Het weer
20:10 Thuis 20:40 Kiekens
21:15 Ook getest op mensen
22:05 De laatste show 22:50
Het journaal laat 23:11 Winst
Joker+/Lotto 23:12 KENO-uit-
slagen 23:13 EuroMillions
winstverdeling 23:15 Het weer
23:20 Baantjer
07:05 Opa op zak 07:15 Piet Pi
raat Wonderwaterwereld 07:25
Lion King's Timon and Pumbaa
07:50 Samson Stamp; Gert
08:15 Jungle Beat 08:20 Team
Kwistenbiebel 08:30 i-CliPS
08:40 The Daltons 08:50 Karre-
wiet 08:58 Zender uit de ether
09:00 TerZake 09:35 Herfst
beelden 12:00 Pippi Langkous
12:25 De Smurfen 12:50 Twis
ted Whiskers 13:00 Disney's
Adventures of the Gummi Be
ars 13:25 Sprookjesboom
13:35 Disney's American Dra
gon: Jake Long 14:00 Do Re
Mix: Junior Eurosong 2011
14:45 Abrakodabra 15:00
Sprookjes 15:10 De 5 15:30 De
Diêrendetectives 15:55 De
dansbende 16:05 Eliot Kid
16:20 Twisted Whiskers 16:30
Samson Stamp; Gert 16:50 Lion
King's Timon and Pumbaa
17:10 Modderland 17:25 ROX
17:50 The Magic Circus Show
17:55 Galaxy Park 18:05 Karre-
wiet 18:15 Galaxy Park 18:30
De dodelijkste 6018:55 W817
19:10i-CliPS 19:22 The Magic
Circus Show 19:25 Karrewiet
19:30 The Elephant Princess
20:00 TerZake 20:40 Looking
for Eric 22:35 The Hollywood
Complex 23:30 Canvaslus
07:00 Breakfast 10:15 Rip off
Britain 11:00 Homes under the
hammer 11:55 BBC News
12:00 Noise Squad 12:45 Cash
in the attic 13:10 BBC News
13:15 Bargain hunt 14:00 BBC
News at one 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:40
Doctors 15:10 Only fools and
horses 16:05 Barney's Latin
America 16:35 Splatalot 17:00
Alesha's street dance stars
17:30 Serious survival special
17:55 The owl 18:00 News-
round 18:15 Pointless 19:00
BBC News 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 20:00
The One show 20:30 That's
Britain! 20:57 BBC News 21:30
The impressions show 22:00
Frozen planet 23:00 BBC News
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht 23:32 Weerbericht
23:35 The National Lottery
Wednesday night draws 23:45
Who do you think you are?
07:00 Little robots 07:10 The
large family 07:20 Finley the fire
engine 07:35 Bob the builder
07:45 Mike the knight 08:00
Gimme a break 08:25 Trust me
I'm a genie 08:40 Leon 08:45
Pet squad 08:55 Newsround
09:00 Copycats 09:25 Iconicles
09:50 Lulu Zipadoo 10:05 Tin-
ga tinga tales 10:20 Something
special 10:40 Charlie and Lola
10:55 ZingZillas 11:15 Big barn
farm 11:25 Octonauts 11:40
Waybuloo 12:00 See hear
12:30 The daily politics 14:00
Snooker 16:45 Hairy bikers'
best of British 17:30 Flog it!
18:15 Put your money where
your mouth is 19:00 Eggheads
19:30 Strictly come dancing - It
takes two 20:00 The big bread
experiment 21:00 Masterchef:
The professionals 22:00 Inside
job: Storyville 23:40 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Die Stein 11:15 In aller
Freundschaft 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet 13:00 ARD-
Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
Elefant, Tiger St Co 17:00 Ta
gesschau 17:15 Brisant 18:00
Verbotene Liebe 18:50 Heiter
bis tödlich - Hubert und Staller
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Der Uranberg 21:45
Plusminus 22:15 Tagesthemen
22:43 Das Wetter im Ersten
22:45 Anne Will
ESEffilll - HI
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Die Rosenheim-Cops 11:15
SOKO Kitzbühel 12:00 Tages
schau 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te - in Europa 16:15 Herzflim-
mern - Liebe zum Leben 17:00
heute - Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKO Wismar 18:50
LOTTO Ziehung am Mittwoch
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Kiistenwache 20:15 Ret-
te die Million! 21:45 heute-
journal 22:12 Wetter 22:15
auslandsjournal 22:45 ZDF-
zoom: Unsichtbare Gefahr?
23:30 Markus Lanz
Duitstand 3WDR
07:20 Schooltelevisie 09:20
Eins zu eins - Gesprach aus Ber
lin 09:45 Warschauer Notizen
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Elefant, Tiger
Co. 12:00 Eisbar, Affe Co
12:45 WDRaktuell 13:00 Ser-
vicezeit 13:30 In aller Freund
schaft 14:15 markt 15:00 Pla
net Wissen: Wettrennen im
ewigen eis - die Eroberung des
Südpols 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und
heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15
Das NRW Duell 21:00 Von und
zu lecker 21:45 WDR aktuell
21:55 Bericht aus Brüssel 22:10
SK Kölsch 22:55 Kommissar
Wallander - Der Mann, der la-
chelte
07:40 Street customs 2008: Es
calade Smart car 08:30 Chop
shop: London garage - Huntin'
shootin' fishin' 09:25 American
chopper: Byron Nelson (1)
10:20 Swamp loggers: Putto
the test 11:15 Coal 12:10 X-
Machines: Sea Hawk, Atlas, Col-
losus 13:05 Download: The
true story of the internet - Pow
er to the people 14:00 How do
they do it?: Crash helmets/Rub
ber/Wave piercing 14:30 How
do they do it?: Airbags/lce
rinks/Mattresses 14:55 Deadli
est catch: Changing tides 15:50
Extreme engineering: Sakhalin
oil and ice 16:45 Cash cab US
17:10 American hotrod: Her-
shey - part 3 18:05 Salvage
hunters 19:05 Dirty jobs: Salt
miner 20:00 Flying wild Alaska:
Meet the Twetos 21:00 Ulti
mate survival: Iceland fire and
ice 22:00 Dual survival 23:00
Get out alive: Quecreek mine
disaster
National Geographic
dog whisperer: Soc
and Casanova 09:0<
07:00 Earth investigated: Tanks
Battlefield warriors 08:00 The
Sooner Trace,
09:00 Sharkville
10:00 Known universe: Most
powerful stars 11:00 Death of a
Mars rover 12:00 The dog whis
perer: Spike in the heart, school
for shelties, can this marriage
be saved 13:00 Air crash inves
tigation: Miracle escape 14:00
Space week: Death of a Mars
rover 15:00 Space week: Earth
investigated: Star clock 16:00
Space week: Earth: A traveler's
guide to the planets: Mars
17:00 Known universe: Most
powerful stars 18:00 Nat Geo's
most amazing photos: Shaolin
kung fu 18:30 Mystery files: Sit
ting bull 19:00 The dog whis
perer: Teenage saviour 20:00
Locked up abroad: Busted and
pregnant 21:00 Truth behind
22:00 Secrets of Egypt: The
pyramid code 23:00 Truth be
hind
Animal Planet
08:45 Dogs/Cats/Pets 101:
Bengal, Chartreux, Turkish Van,
Balinese, Snowshoe, American
indoor cat 09:40 Animal cops
Houston 10:35 Bondi vet 11:00
Wildlife SOS 11:30 Animal cops
specials 2009: Extreme danger
12:25 Animal cops Phoenix:
Born in an alley 13:20 Life of
mammals: The social climbers
14:15 Monkey life 14:45 Dick
'n' Dom go wild 15:15 Natural
born hunters: Fully armed
15:45 The really wild show
16:10 Dogs/Cats/Pets 101:
Bengal, Chartreux, Turkish Van,
Balinese, Snowshoe, American
indoor cat 17:05 Dogs 101:
Specials: Lifestyle guide to
breeds 18:00 Kitchen boss: Ital
ian street food 18:30 What not
to wear 19:30 Snog, marry,
avoid? 20:00 Say yes to the
dress: Getting in the spirit
20:30 Cake boss: Tulips Stake
it easy 21:00 Beauty the
Geek Australia 22:00 What not
to wear 23:00 LA Ink: Kat's new
journey
06:30 Dora the explorer 07:00
Spongebob Squarepants 07:25
Big time rush 07:50 Slot Marse-
peinstein 08:00 Riens planeet
08:15 Fanboy Chum chum
08:25 Dora the explorer 08:50
Ni hao kai Ian 09:10 Little king
dom 09:25 Timmy time 09:35
Dirk Scheele 09:45 Pirn Pom
09:50 Bubble Guppies 10:15
Team Umizoomiz 10:40 Kleine
Klaas 10:50 Go Diego Go!
11:15 Postman Pat 11:30 Tho
mas 11:40 My little pony 12:05
iCarly 12:30 Wingin' it! 13:20
Big time rush 14:05 Victorious
15:00 Fairly odd parents 15:25
Fanboy Chum chum 15:55
Ned's Declassified
16:20 T.U.F.F. Puppy 16:40
Spongebob Squarepants 17:10
Victorious 17:35 iCarly 18:05
Pinguins van Madagascar 18:20
The troop 18:45 Het Huis Anu-
bis 19:30 Life with boys 20:00
iCarly 20:05 Spongebob Squa
repants 20:35 Wingin' it! 21:00
Drake Josh 21:25 iCarly
21:50 Naked Brothers Band
22:15 Big time rush 22:40 De-
grassi: The next generation
23:10 The troop 23:35 Saved
by the bell 00:00 True Jackson
00:25 Drake St Josh
11:00 Top 11 at 11 12:00
Brand new chart 13:40 Get the
video 14:40 16 and pregnant
15:30 Degrassi: The next gen
eration 1'5:55 Paris Hilton's
Dubai BFF 16:50 Made 17:35
Degrassi: The next generation
18:00 My life as Liz 18:25 16
and pregnant 19:10 Moving in
19:35 Room raiders 20:00 Plain
Jane 20:50 Pranked 21:15 Di
saster date 21:40 Jersey shore
22:30 Moneymakers 22:55
Blue mountain state 23:20 Jack-
08:25 TV5Monde, le journal
08:35 Wari 09:00 Flash 09:05
En pays de... 09:35 Une brique
dans le ventre 10:00 Flash
10:05 Littoral 10:30 Nec plus
ultra 11:00 Flash 11:05 Le
coeur a ses raisons 11:30 Plus
belle la vie 12:00 Flash 12:05
En voyage 12:30 Thé pour tous
13:30 Journal télévisé de la
RTBF 14:00 Number one 15:30
Flash 15:35 Court métrage
15:40 L'année de l'Algérie
16:00 TV5Monde, le journal
16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05
Questions a la une 18:00 TV-
5Monde, le journal 18:20 L'invi-
té 18:35 Les hauts et les bas de
Sophie Paquin 20:00 Flash
20:05 13 minutes au naturel
20:30 Journal de France 2
21:00 Le diable de la républi-
que 22:30 La grande soif 23:00
TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la TSR 23:40 TV-
5Monde, le journal Afrique
23:55 Suite noire
08:30 GTA Road to Dubai 08:45
WATTS 09:00 Curling 12:00
Champions club 12:10 Snooker
17:50 Champions club 18:00
Olympic magazine 18:30 Wed
nesday selection 18:40 Riders
club 18:45 Paardensport 19:45
Golf20:15 Golfclub 20:20
Yacht Club 20:30 Snooker
23:00 Curling
09:30 Inside the Middle East
10:00 World business today
11:00 BackStory 11:30 Talk
Asia 12:00 World one 13:00
Piers Morgan tonight 14:00
News stream 15:00 World busi
ness today 16:00 International
desk 17:00 The brief 17:30
World sport 18:00 Prism 19:00
International desk 19:30 Inside
the Middle East 20:00 Quest
means business 21:00 Piers
Morgan tonight 22:00 Connect
the world with' Becky Anderson
23:00 BackStory 23:30 World
sport