üvar Jadsn Jimmy Hendrik Markus de Bokx Opa Henk de Bokx Arie Kamphuis 32 I familieberichten woensdag 7 december 2011 O IDenseniinq.nl Tot onze grote droefheid nam de Heere van ons weg, onze zeer zorgzame moeder, oma en overoma Pieternella Amperse-Saaman sinds 23 mei 1980 weduwe van Jacobus Amperse in de gezegende leeftijd van 87 jaar. Kortgene: Johan Amperse Oldebroek: Bartje de Groot Kortgene: Adrie en Cora Amperse-Pieper Marnix en Elmara Ellemieke Arco Monica Kortgene: Levien en Gerda Amperse-Groenendijk Judith Jacco William Kapelle: Cobie en Kees de Kok-Amperse Marijke en Sjoerd, Ilse, Myrthe, Tim Joost Evelien Janneke Carin Jan Niek Lindy Goes, 5 december 2011 Hoofdstraat 9 4484 CA Kortgene D.V. donderdag 8 december is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de zaal van de Gereformeerde Gemeente, ingang Julianastraat te Kortgene. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 9 december om 13.00 uur in bovengenoemd kerkgebouw, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart mocht ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. heeft een zwaar ongeval gehad en het niet overleefd. Dit geeft een vreemde pijn, die eigenlijk niet is te plaatsen. Jim is 41 jaar geworden. Hoe het leven verder gaat: geen idee... we houden er genoeg van. Ron en Meity Aschman Ilse en Jules Michel en Ziarah, Jay den Nick en Anke Buddy, Mitchel en Kilian Zijn liefhebbende kinderen: Jesse, Shirley en Flint Correspondentieadres: Braakmanstraat 49 4417 BT Hans weert Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Jimmy op woensdag 7 december en donderdag 8 december van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8, Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 9 december om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Na alle gelukkige en waardevolle jaren hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa In de leeftijd van 80 jaar. Henny de Bokx-Dekker Mark de Bokx Roy Jill en Tom Laura Wijnans-de Bokx Eric Wijnans Lotte en Eric Martijn Met donk aon dokter M.A. de Vries en Verpleegkundigen van de Buurtzorg voor hun begeleiding en ondersteuning. Middelburg, 6 december 2011 Dordtse kilstraat 4 4335 VA Middelburg De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Onze wereld staat stil, we hebben afscheid moeten nemen van onze allerliefste Wij zullen zijn wijsheden en wiskundige raadsels ontzettend missen. Lotte en Martijn Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Henny de Bokx-Dekker Kees Dekker Jannie Dekker-Kastelein neven en nichten Middelburg, 6 december 2011 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Piet Dekker Als architect van de Zeeuwse Bibliotheek en als adviseur was hij zeer betrokken bij de ontwikkeling van de organisatie. Wij zijn dankbaar voor zijn waardevolle bijdrage aan onze organisatie en herinneren ons zijn warme en humorvolle persoonlijkheid. Directie en medewerkers Zeeuwse Bibliotheek Intens verdrietig hebben wij thuis afscheid genomen van Ir. Pieter Carel Dekker Architect Wormerveer Veere 27 februari 1930 29 november 2011 Ankie Dekker-Fokker Thijs Mariëtte en Onisilos Stefany en Orestis Florentien Julia, Max en Féline Correspondentieadres: Zuidsingel 80 4331 RV Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Nooit te oud om te leven; altijd te jong om te sterven.. Tot ons verdriet vernamen we het nieuws van het overlijden van ons oud-lid Piet Dekker Clubgenoot, vriend, Rotarian-in-hart-en-nieren. Zijn inzet en toewijding zijn ons een voorbeeld; zijn humor en de klank van zijn stem zullen nog lang in onze herinnering naklinken. Onze gedachten gaan uit naar Ankie, hun kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen kracht en sterkte voor de komende tijd en heel heel veel fantastische herinneringen aan hun markante echtgenoot en (groot)vader. Bestuur en leden van Rotaryclub Middelburg Middelburg, December 2011 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Adriana Goulooze-Dingemanse weduwe van A.P. Goulooze Namens de familie: Mw P.v.d. Kreeke-Dingemanse Nichten en neven De mensen van voorbij zij blijven met ons leven. De mensen van voorbij ze zijn met ons verweven. Hanna Lam Vol verdriet deel ik u mede dat na een kort ziekbed rustig in zijn slaap is overleden mijn lieve zorgzame man Naaldwijk, 15 januari 1933 Goes, 4 december 2011 Greeth Kamphuis - Klapwijk Correspondentieadres: Louise de Colignylaan 2 kamer 21 4461 SP Goes De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 10 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 tè Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32