Vervuiler 'Goed verhaal' gracht was niet bekend zeeland 119 'Straks kan ik weer alle computerspelletjes doen' m$È& Kerststalfiguren te gast in Porgy Bess Oud-dierenwerker vertelt over bekering Acteur Hofstra met Een brief van Vincent dinsdag 6 december 2011 De vervuiler betaalt, wil Peter Clijsen (GroenLinks). „Maar de grond is ge meentelijk eigendomWij kunnen vorige eigenaren niet meer ter verant woording roepen", meldt wethouder Cees Liefting. Ben W zijn niet echt in de gelegenheid geweest om de gemeenteraad eer der te informeren over tegenvallers. Liefting: „We hoopten op wat meeval lers, die niet zijn gekomen en konden het werk niet zo maar stilleggen." TERNEUZEN Sylvain Lelarge is donderdag te gast bij Porgy Bess in de Noord straat in Terneuzen. Hij neemt 150 'santons' (het Franse woord voor kerststalfiguren) mee, die zijn va der in de afgelopen zestig jaar maakte. Ze ondersteunen het ver haal dat Lelarge vertelt: de Pastora le, over 'wonderen voor gewone mensen'. Het programma begint om 20 uur. Toegang kost 7,50 euro. HULST/SLUIS Case Schrage werkte meer dan 23 jaar met dieren, maar reist nu de wereld over als evangelist. Hoe de gewezen walvissen- en dolfijnen trainer bekeerd is, vertelt de die rentemmer zaterdag 10 december om 20.00 uur bij VEG Sion Sluis in multifunctioneel centrum De Keu- re in Sluis en zondagochtend 11 de cember om 10.30 uur in cultureel centrum Den Dullaert in Hulst. 1. Reünie van Snugly druk bezocht 2. Dronken man rijdt rotonde op 3. Jonge stappers drinken minder in TIPS NAAR redtern@pzc.nl mmsesgamsmm Jubilarissen Maike Du Bois (84) en Bram Vinjé (88). foto Mark Neelemans door Wilma Valk OOSTBURG - Ze zijn niet veranderd sinds hun 6o-jarig huwelijk, vin den Bram Vinjé (88) en Maike Du Bois (84). Ze zijn ouder geworden, maar nog even verliefd als 65 jaar geleden en genieten nog elke dag van hun samenzijn. „Het is geven en nemen", aldus Maike. „Veel kan niet meer, andere dingen weer wel." In hun levensloopbestendige wo ning aan de Noordwal in Oost- burg loopt alles op rolletjes. „Dank zij hulp van ZorgSaam en familie", vertellen beiden. Hun twee doch ters wonen in Zeeuws-Vlaanderen evenals twee van hun vier klein kinderen. „De anderen wonen res pectievelijk in Turkije en in Lon- HULST De acteur Klaas Hofstra speelt woensdag 14 december in theater café De Jonkheer in Hulst het solo- spel Een brief van Vincent. In een decor van tekeningen en schilde rijen van Van Gogh leest Hofstra uit de brieven van Vincent aan zijn broer Theo. Hij vertelt over zijn le ven, de kunst, liefdes en frustraties. De solo-voorstelling begint om 20.00 uur.Aanvang 20.00 uur. Kaar ten via www.hulstcultureel.eu den. Het komende weekend zijn ze er allemaal voor een etentje, ook onze vier achterkleinkinde ren. Wie weet, zijn dat er zaterdag al vijf" Hobby's hebben ze niet veel meer. „We scharrelen maar wat in en rond het huis." Bram wacht op een speciale loep. „Mijn ogen zijn achteruit gegaan. Straks kan ik weer beter zien en ook weer al mijn spelletjes op de computer doen." „Het zijn prima ouders", aldus hun dochters. „Pa was ietsje stren ger. Moest ma alles twee, drie en soms vier keer zeggen, pa maar één keer. Dan dachten we: 'We zul len maar doen wat hij zegt'. Ze hebben ons wel de nodige nor men en waarden geleerd." Een uitsnede van de luchtfoto van midden vorige eeuw. In het midden de wallen met grachten, met daarachter het kerkhof en een vroegere textielfabriek. EU1 Vlietstraat 15, Terneuzen Tel. 0115-614082 Bij ziekenhuis "De Honte"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 51