zeeland 119 zelfstandig bestaan 50% Kinderraad beslist mee op 'Onder de Wieken' ZEELRHD /erkoop vanaf Kerstconcert in de Jacobuskerk Spullen gestolen uit twee personenauto's Adventsconcert door Urker Visserskoor Trio East of the Sun in De Rode Kamer Huib Marsman toont zijn schilderijen Kerstmarkt in Willibrorduskerk Tilroeoptiek www.tilroe.nl Nordmann Servische Spar Fijnspar Diverse maten: gezaagd, kluit of in pot Super kwaliteit tegen een scherpe prijs! Verkooplocatie: Parkeerterrein Schildersbedrijf Schiboo Molenstraat 22 Grijpskerke lant.nl wwv£idgfelidplant.nl RENESSE In de Jacobuskerk in Renesse ver zorgt het Schouws Kamerkoor za terdag 10 december een kerstcon cert. Sopraan Marianne Boer zingt enkele solo's en er is een bijzonde re plaats ingeruimd voor harpiste Yolanda Davids. Zij speelt enkele muziekstukken en begeleidt het koor bij de uitvoering van Ceremo ny of Carols van Benjamin Britten. Aanvang 20.00 uur. BURGH-HAAMSTEDE Op een parkeerplaats aan de Hoge- weg in Burgh-Haamstede is tussen vrijdag 17 uur en zaterdag 12 uur in twee personenauto's ingebroken. Er zijn een radio, subwoofer, navi gatiesysteem, gereedschap, autopa pieren en cd's buitgemaakt. Van beide auto's is het slot geforceerd. Bij een derde auto is een inbraakpo ging ondernomen. Dat is niet ge lukt. Wel is schade aan de auto aan gericht. Dat gebeurde tussen don derdagavond en vrijdagmiddag. DIRKSLAND Het Urker Visserskoor Crescendo verzorgt zaterdag 10 december een Adventsconcert in de Hervormde kerk in Dirksland. Organist Jacob Schenk zorgt voor de muzikale be geleiding. Het programma bestaat uit koor- en samenzang van beken de kerstliederen. Tijdens het con cert wordt gecollecteerd voor de Stichting Onderlinge zorg Oekraï ne. Aanvang 19.00 uur. ZIERIKZEE Het trio East of the Sun uit Vlissin- gen brengt zaterdagavond in De Ro de Kamer in Zierikzee een concert met vocale jazz: intens en swin gend, begeleid door contrabas en nylon string gitaar. Het trio wordt gevormd door zangeres Ingrid Bor ger, Peter Jongepier (gitaar) en Jak van Waarde (contrabas). Zij spelen eigen jazzy werk en jazzstandards. Het concert begint 0m.20.00 uur. HAAMSTEDE Huib Marsman uit Renesse toont zondag vanaf 11.15 uur tot circa 12.30 uur in de Gereformeerde kerk in Haamstede een deel van zijn schilderijen om bekendheid te ge ven aan zijn werk. Marsman wil een bijdrage leveren aan de actie 'Waterputten voor Kenia'. Hij stelt dan ook enkele schilderijen be schikbaar voor de 'Place du Tertre' die in april wordt gehouden. Ook wil hij schilderijen in opdracht van geïnteresseerden maken. ZIERIKZEE De vrijwilligers van de katholieke Willibrorduskerk in Zierikzee hou den zaterdag voor het vierde jaar op rij een kerstmarkt. De op brengst van de verkoop tijdens de ze dag komt ten goede aan de reno vatie van diverse zilveren kande laars. Het aanbod bestaat uit onder meer kerstcadeautjes, sieraden, boekjes en vogeltaarten. De markt is van 9.30 tot 16.00 uur. dinsdag 6 december 2011 waar straks het terras van het museumcafé is te vinden. Links het voormalige bodehuis. foto Dirk-Jan Gjeltema mii^msssasBiesmssg^ BURGH-HAAMSTEDE - Op Radar- school Onder de Wieken in Burgh-Haamstede beslist een Kin derraad mee over wat er op school zoal gebeurt. Uit elke groep (van groep 3-8) heeft een leerling zit ting genomen in deze raad. De Kinderraad vergadert 1 keer per 3 weken samen met de directeur van de school. Christelijke onderwijskoepel Ra dar vindt het belangrijk dat er niet alleen over de kinderen wordt ge praat, maar dat kinderen zelf mee denken en meegroeien in hun ei gen ontwikkeling, ook op schoolni veau. De Kinderraad heeft middels een kleurige collage aandacht ge vraagd voor het trakteerbeleid voor ouders en kinderen. Ongezon de en ongewenste traktaties zijn doorgestreept. Deze collage hangt in de school en is in de nieuws brief opgenomen. Op verzoek van de Ouderraad heeft de Kinderraad zich gebogen over de vraag of het goed is om snoep en geld mee te nemen naar schoolreisje en hier beleid voor op gesteld. Ook spreken de Kinder raadsleden met hun klasgenoten over het doortrekken van de wc's en het schoonhouden hiervan. Ver der is de Kinderraad bezig met een gezamenlijk kunstwerk om de aula van de school op te fleuren. Walstraat 81, Vlissingen BETAALT UW ZORGVERZEKERAAR NOG MEE DIT.IAAP mde meeste gevallen Kunnen wjj uw vergoeding direct verrekenen met uw zorgverzekeraar volgens de polisvoorwaarden I 1 op de complete br onöeachtde oriis tilroeoptiek tilroeopticien 0118-412370

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 43