zeeland 121 een beetje mooier door Jaap Wisse Busvervoer voor ijsfeest Blij dat ik Clij berco veel voordeel Van theaters, bedrijfsfeesten en restaurants tot koninklijke huwelijken en beurzen en demonstraties over de hele wereld Nieuwe leden bieb dinsdag 6 december 2011 is. De locatie is altijd hetzelfde ge bleven. Hij heeft twaalf medewer kers in dienst, allemaal dames. „Het bloemen- en plantenvak is blijkbaar iets voor vrouwen. Er volgen weinig mannen de oplei ding." Alhoewel zijn passie voor bloemschikken in het bui tenland ligt, blijft de win kel de belangrijkste activiteit. Klan ten zijn bijvoorbeeld theater De Mythe in Goes, de schouwburg in Middelburg, diverse restaurants en bedrijven als Total en EPZ. Ook be drijfsfeesten, de grotere cateraars en tentenbouwers vullen de order portefeuille van Wisse. Ook is het bedrijf gespecialiseerd in bijvoorbeeld bruidsboeketten en grafbloemen. „Wij blijven een ambachtelijke bloemist." Met de kerstdagen in aan komst zijn het weer druk ke tijden voor Wisse Bloemisterij. Buiten wachten de kerstbomen op een plekje in of voor diverse bedrijfspanden in Zuid-West Nederland, het werkge bied van het Heinkenszandse be drijf De winkel ademt al de echte kerstsfeer uit. Medewerksters zijn druk bezig met het maken van de diverse kerstdecoraties. „Wij zijn gespecialiseerd in de grotere stuk ken vanaf een hoogte van zo'n an derhalf tot twee meter. Dit soort stukken zijn voor de gemiddelde bloemenwinkel toch moeilijk te vervoeren." Een andere belangrijke bedrijfsacti viteit van Wisse is het verhuren van bloemen en planten aan de or ganisatoren van onder meer beur zen, bedrijfsfeesten, de grotere ca teraars en tentenbouwers. Hij wijst op groen, dat net terug is van een beurs. Een rode loper, nog kletsnat van de regen, ligt te dro gen. „We knippen het groen wat bij, geven de planten water en ze zijn weer klaar voor een volgende klant. We zijn twintig jaar geleden begonnen met de verhuur van planten en bloemen en het loopt nog steeds goed." Ondanks de economische recessie blijven klanten gebruik maken van de bloemen en planten van Wisse. „We werken goed georganiseerd en altijd volgens planning. Bedrij ven hechten daar grote waarde aan." Omdat [aap wat vaker thuis of in de zaak wil zijn, maakt hij minder buitenlandse trips. Toch blijven die reizen voor hem het slagroom op de taart. „Wie kan zeggen dat hij in de voormalige manege van het Kremlin in Moskou is geweest of bij de creme de la creme in Du bai waar niets te dol is. Dat zijn prachtige ervaringen." i\\«s Wisse Bloemisterij in Heinkenszand is druk bezig met de voorbereidingen voor het komende kerstfeest. foto Izaak Verkeste door Claudia Sondervan KORTCENE - Naar inmiddels goed Noord-Bevelands gebruik kunnen bezoekers van het Kortgeense ijs- festival Blij dat ik Glij zaterdag 17 december gebruik maken van een gratis 'Après-ski-bus'. De bus rijdt van en naar de ijsbaan vanaf Kam perland, Wissenkerke, Geersdijk, Colijnsplaat en Kats. Het busvervoer en het driedaagse ijsfeest komen tot stand door een samenwerking tussen vereniging De Gangmakers, de Jongerenraad Noord-Beveland, Rabobank en de Noord-Bevelandse ondernemers. Vrijdag 16 december opent de baan om 15.30 uur. Om 20.00 uur is er een playbackshow 'Sterren zingen op het Ijs'. Inschrijven voor de playback-wedstrijd kan tot za terdag 10 december via gangmakerskortgene@gmail.com. goes - De ledenwerfactie van Bibli otheek Oosterschelde heeft de afge lopen twee maanden 108 nieuwe leden opgeleverd. Doelgroep was dit keer ex-leden die in 2011 en 2010 hun abonnement hadden op gezegd. De selectie was verder be perkt tot volwassenen vanaf 21 jaar tot 65 jaar met een basiskaart en sterkaart. Zaterdag is de baan open vanaf 11.00 uur en zijn er ijsspelen in le- derhosen tussen 14.00 en 17.00 uur. Van 21.00 uur tot 01.00 uur is de Après-Ski-Party, waarvoor de speciale bus rijdt. Zondag kan ge schaatst worden vanaf 11.00 uur. Om 14.00 uur begint Swinging in Winter Wonderland met het Schorrekoor uit Sint-Annaland en Nostalgia uit Kortgene. Om 19.00 uur is het ijsfeest voorbij. Sluit nu meerdere verzekeringen af bij ZLM en ontvang 8% pakketkorting! Meer weten? Kijk op zlm.nl u tevreden, wij tevreden verzekeringen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37