Colofon z-wear Janna Marina Kamerling-de Bat amilieberiehten (J) IJIenseniinq.nl God heb ik lief. Psalm 116 1 (berijmd) Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen zijn wij nu verdrietig dat, na een lang leven, door de Heere van ons is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder op de gezegende leeftijd van 90 jaar. De Heere sterke ons allen in dit grote verlies. MeliskerkeK. Kamerling Paramaribo Els Kamerling en Gerold Eyndhoven Culemborg Leendert Kamerling en Inez Ruiter Jarina en Gerco Merel, Isabel Heidi en Ralf Maartje, Joost Komelis en Cathelijne Stan, Eva, Lot Kathelein en Joel DordrechtHeieen Kamerling Veere Jan Kamerling en Marjo Kamerling-Beekman Vera Meliskerke Bram Kamerling Amemuiden Janny van Belzen-Kamerling en Boude wijn van Belzen Marieke en Martijn Aron Janita en Jordi Meliskerke Rinus Kamerling en Anja Kamerling-Melse Rens Elze Aagtekerke Neileke Maljaars-Kamerling en Ko Malj aars Janneke en Hanno Joah Marian en Matthew Hanno Niels 4 december 2011 Torenstraat 9 4365 AD Meliskerke Op woensdag 7 december is er van 19.00 tot 19.45 uur gelegenheid tot condoleren in de Kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. In deze kerk zal ook de rouwdienst gehouden worden op donderdag 8 december om 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bloemen Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze altijd meelevende buurvrouw Mevrouw Kamerling-de Bat Wij wensen haar man, kinderen en verdere familie sterkte toe om dit gemis te dragen. De buren, Sjaan Wisse, Catrien Boone, Aart, Betty en Leon Joosse Directie, Personeel van de Dagwinkel, Piet en fannie Dingemanse, Wim en Cristien van Vliet Meliskerke, 4 december 2011 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer G.C. Kramer Wij zien terug op een periode van ruim 35 jaar, waarin hij laatstelijk als stuurman, bij de Provinciale Stoomboot diensten in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs voorzitter Viek Verduit secretaris Middelburg, 5 december 2011 dinsdag 6 december 2011 familieberichten 129 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer H. Marijs De heer Marijs is 26 jaar bij de Provinciale Stoomboot diensten werkzaam geweest, waarna hij werd gepensioneerd. Wij denken met waardering aan de wijze waarop hij zijn functie van matroos vervuld heeft. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs voorzitter Viek Verduit secretaris Middelburg, 5 december 2011 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Tot ons leedwezen namen wij kennis van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid van de Dorcas Werkgroep "DeBevelanden" Melis Melissen Met dank voor zijn werk en gedrevenheid gedurende vele jaren voor DORCAS. Wij zullen hem en zijn inbreng erg missen. Wij wensen zijn familie veel troost en kracht toe om met dit verlies om te gaan. Namens de Dorcas Werkgroep "De Bevelanden" Met droefheid geven wij kennis van het plotseling over lijden van onze schoonzus en tante C. Schijf-Francke op de leeftijd van 76 jaar. Borssele: P.J. Verheijke-Schijf 's -Gravenzande: F. Schijf R. Schijf-de Krijger Neven en nichten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Borssele/'s-Gravenzande, 3 december 2011 K M M. W.mmtuIMM, „OFBCLTOFM* op korstewegvon het idee A A JA M, M unnnC aan ki tofBlirOFMUTUOHS ZHF? textieldruk groothandel www.z-wear.nl kijk op www.z-weor.nl en neem de korste weg van idee naar eindproduct: het idee levert u: uit het hoofd, vonof een bierviltje, van cd of sticky de rest verzorgen wij, eventueel binnen 5 dagen: van tas tot jas bedrukt of niet, 1 keer of 10.000 keer HARINGVLIETPLEIN 7 ZIERIKZEE tel.: 0111 - 450026 fox 0111 - 450031

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29