Overtellen 28 I familieberichten Intens verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze nicht Saskia Dekker-Buijck in de leeftijd van 43 jaar. Middelburg: A.C. Buteijn Oost-Souburg: A. P. Buteijn L.C. Vercauteren Stil en bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Saskia Dekker-Buijck Sas, we zullen je missen. Pascal, Stuart en Ryan en verdere familie heel veel sterkte toegewenst. Oost-Souburg: Frans - Ilona en Sterre Middelburg: Ad Markusse Wij ontvingen het droevige bericht dat onze collega Saskia Dekker is overleden. We leven erg mee met Pascal, Stuart, Ryan en haar familieleden en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verl ies. We zullen haar vrolijkheid en optimisme enorm missen. Directie PI. Middelburg Team Complexbeveiliging en overige collega's van de PI Middelburg Wat was zij dapper en krachtig Saskia Dekker-Buijck Wij voelen de pijn en het verdriet mee van Pascal, haar man, Stuart en Ryan, hun jongens. Zij missen een schat van een vrouw, een juweel van een moeder. Wij herinneren haar als een zeer betrokken ouder van onze school. Leerlingen, ouders, leerkrachten en bestuur van Wilgenhof Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen en na al die fijne jaren die we samen mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Willem de Dreu 30 augustus 1950 5 december 2011 Coby de Dreu-Verburg Martin Dennis, Lyndie, Iwan Tony en Mirella Havenweg 5 4389 TC Ritthem De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 9 december om 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Ritthem. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Met verdriet geven wij kennis dat door een ernstige ziekte is overleden onze zoon, broer, zwager en oom Willem de Dreu in de leeftijd van 61 jaar. Uit aller naam: T.M. de Dreu L. de Dreu-Rooze Neven en nichten Oost-Souburg, 5 december 2011 dinsdag 6 december 2011 Stil en bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom Willem de Dreu Wij wensen Coby, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Marie Verburg en Rien Hendriks Henk en Marie Verburg Kees en Ineke Verburg Ko en Maatje Verburg Jo Verburg en Marleen van Vliet Come Philipse Dick Philipse (in liefdei'olle herinnering) Rinus Verburg en Anne-Marie v.d. Winkel Nellie en Peter Walraven Neven en nichten Kamperland, 5 december 2011 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze werkgever Willem de Dreu Wij wensen Coby, Martin, Tony en verdere familie veel sterkte bij dit grote verlies. Medewerkers van de Dreu - Onions B.V. Hendrik, Carol, Toon, Alex, Wim, Marco Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze goede vriend Wim de Dreu Wij wensen Coby, Martin en de Kinderen, Tony en Mirella, Opa en Oma de Dreu heel veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Jo en Rieneke Cevaal Johan en Mirjam, Jolien Werner en Carolina, Jordy en Rowena Angelina Patrick 0 menseniinq.nl Waar liefde woont, gebiedt de Heer 'zijn zegen: Daar woont Hij Zelf, daar wordt Zijn heil verkregen, En 't leven tot in eeuwigheid. Psalm 133:3 Tijdens het uitoefenen van haar geliefde hobby tuinie ren, is plotseling overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve mama en oma Trijntje Goedhard - Weening -. Tine - 9 juni 1936 3 december 2011 W. J. A. (Wim) Goedhard Robert en Petra Stein, Rens, Tim Esther Jelle en Anne Belinda en Mark Kim en Dennis Daan Walter President J. F. Kennedylaan 61 4334 EH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 9 december tussen 10.30 en 12.15 uur in de "Wandelkerk" van de "Nieuwe Kerk", Groenmarkt 12 te Middelburg. De herdenkingsdienst welke geleid wordt door ds. G. J. Smit zal aansluitend plaatsvinden om 12.30 uur. Na de dienst zal de begrafenis om 14.00 uur plaats hebben op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te-Middelburg. 4- Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van onze oud-medewerker Cor van den Engel Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Loodswezen regio Scheldemonden J.W.M. Siewe, manager operaties R. Vliegenthart, hoofd varende dienst Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met droefheid kennis genomen van hef overlijden van de heer K. Hoogerheijde in de leeftijd van 74 jaar. De heer Hoogerheijde was van 1 oktober 1964 tot aan zijn pensionering per 1 april 1993 werkzaam bij de gemeente waarbij hij ondermeer de functie van afdelingshoofd Onderwijs heeft vervuld. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester Mr. A. van den Brink, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28