8 GPC kan na zege middenmoot De Meeuwen verslaat Domburg 301 sport Arnemuiden in derby langs Serooskerke maandag 5 december 2011 ZATERDAG EERSTE KLASSE GPC Vlissingen heeft na een eenvoudige thuiszege op WC'68 de middenmoot weer in het vizier. GPC had tot zaterdag nog maar 8 keer gescoord. Daar kwamen tegen WC in één keer 5 treffers bij. Ricardo de Nooijer probeert de bal op de borst te controleren, maar wordt fel op de huid gezeten door een speler van WC'68. foto Ruben Oreel door Klaas Verspoor middelburg - In de tweede klasse E is Arnemuiden na een 3-1-over- winning op Serooskerke op de ranglijst opgeschoven naar het lin kerrijtje. Dauwendaele ging op ei gen veld kansloos onderuit tegen koploper Terneuzense Boys. De Middelburgers verloren met 4-0. Arnemuiden-Serooskerke 3-1: Serooskerke kon een sterke ope ningsfase geen goed vervolg geven. Na de openingsgoal van Marinus Baas, op aangeven van Patrick Sie- reveld en op het randje van buiten spel, kreeg Arnemuiden de over hand. .Vijf minuten voor rust maakte Mark van Haneghem er na voorbereidend werk van Baas 2-0 van. In de tweede helft liet Van Ha neghem het tot twee keer toe na om voor 3-0 te zorgen, maar uit een corner van Thijs Roovers kop te de spits alsnog de derde goal achter doelman Jerry Holmes. In de slotseconden van de wedstrijd verzachtte Marlo Janisse het leed van de bezoekers nog wat door voor 3-1 te zorgen. Dauwendaele-Terneuzense Boys 0-4: Dauwendaele kende de nodige personele problemen en kwam er tegen de koploper niet of nauwelijks aan te pas. Marco Faas- sen werd met drie goals de grote man bij de ploeg uit Terneuzen. Voor rust kopte bij de eerste paal de bal in de korte hoek. Ook in de tweede helft had Terneuzense Boys het betere veldspel. Een snel le omschakeling bij de bezoekers leidde tot de 0-2 van Ruud Hooge- steger en uit een strafschop, na een handsbal van Stefan Joosse, maakte Faassen zijn tweede tref fer. Met een droge knal maakte Faassen er daarna ook nog 0-4 van. Nieuwdorp - Duiveland 2-0: Dui- veland verzuimde in de eerste twintig minuten, mede door goed keeperswerk van Nieuwdorp-doel- man Ruben Otte, te scoren. De thuisploeg kreeg vlak voor rust via Martin Smaardijk een goede kans, maar de spits miste. Eén minuut na rust kon Smaardijk wel juichen, toen hij op aangeven van Ferhan Topal er 1-0 van maakte. In de 76e minuut besliste Smaardijk met zijn tweede treffer het duel. Klundert - Yerseke 1-2: In de veer tigste minuut kwam Klundert via Erik Fuanani op 1-0 en die stand bleef lang overeind. Na een uur spelen liep Klundert-speler Roy van den Dool tegen een rode kaart aan. In ondertal kreeg de thuis ploeg in de 80e minuut via Erik Fuanani een grote kans op de 2-0, maar zijn inzet belandde op de paal. Yerseke trok in de laatste paar minuten de winst alsnog naar zich toe. In de 87e minuut kopte Bernie Steketee zijn ploeg uit een vrije trap van Elco de Schipper naar de 1-1 en twee minu ten later kopte JeffHerwig Yerseke naar de zege. SSV'65-Internos 1-2: SSV'65 speel de een slechte eerste helft. Er vie len aan beide kanten nauwelijks kansen te noteren. In de tweede helft kreeg SSV'65, nadat Salim Sandee werd vastgehouden in het strafschopgebied, een penalty. Van af de stip zorgde Sandee in de 76e minuut zelf voor de 1-0. Vier mi nuten later maakte Patrick van Drongelen de gelijkmaker en in de 82e minuut schoot Bart Lips de be zoekers naar een 2-1-vootsprong. door Robin Hamelink terneuzen - AZW legde het af te gen een iets beter Oostkapelle en verloor met 1-0 in de derde klasse A van het zaterdagvoetbal. Koplo per Heinkenszand won met 2-0 van de Bevelanders en De Meeu wen versloeg in de streekderby Domburg met 0-4. VCK boekte een 3-0-overwinning op Nieuwland en Veere ging thuis met 1-2 ten onder tegen Hoede- kenskerke. De Noormannen won thuis met 3-1 van Arendskerke. AZW-Oostkapelle 0-1: In de eer ste helft had Oostkapelle een veldoverwicht en kwam het na 36 minuten op voorsprong. Wouter Verduijn tikte van dichtbij de bal in het Axelse doel. Bert Apperlo van AZW raakte in eerste helft nog de lat. Na de rust voetbalde AZW beter, maar dichter bij een goal dan een schot van Apperlo op de lat kwa men de Axelaars niet. Beste man van de wedstrijd was dan ook scheidsrechter Blom uit Leerdam. VCK-Nieuwland 3-0: In de eerst helft viel er heel weinig te beleven. Na 65 minuten konden de suppor ters van VCK pas juichen. Stefan Wielemaker kreeg de bal voor zijn voeten en maakte de 1-0. Vijf mi nuten later "kopte Erik Goudt iet wat gelukkig de 2-0 binnen. Een beauty van Wielemaker zorg de voor een terechte 3-0-eind- stand. Hij kopte een vrije trap van Danny Joosse voorbij de tweede paal terug richting de kruising van de verre hoek van het doel. Heinkenszand-Bevelanders 2-0: De bal wilde er maar niet in voor Heinkenszand. Bevelanders-goalie Theo de Visser bleek een grote sta in de weg. Hij hield heel veel bal len en zekere doelpunten tegen. Toch moest hij tweemaal capitule ren. Alex van Dongen schoot de af vallende bal van een hoekschop binnen en Toni van Damme kon na balverlies van Bevelanders zo naar het doel lopen en simpel de 2-0 maken. Bevelanders eindigde de wedstrijd met tien na twee keer geel voor Danny Nouse. Door de zege blijft Heinkenszand koploper in de derde klasse. Veere-Hoedekenskerke 1-2: In een matige eerste helft kwam Hoe- dekenskerke op voorsprong. Emiel Almekinders knalde een vrije trap via de onderkant van de lat in het doel van Veere. Vlak na rust tikte Ricardo Telussa een corner in het doel, maar twin tig minuten voor het einde van de wedstrijd zorgde Niels Otte voor de 1-2 en hielp zijn ploeg van de hatelijke laatste plaats af Domburg-De Meeuwen 0-4: Een volkomen terechte zege voor een sterk De Meeuwen, Domburg kwam er gewoonweg niet aan te pas. Na een schitterende aanval kreeg Danny Huibregste de bal en rond de simpel af Hij zorgde ook voor de 0-2 en Wouter Vos schoot een hoekschop direct in het doel. Voor 250 toeschouwers zorgde diezelfde Vos in de blessuretijd na een coun ter voor de 0-4. De Noormannen-Arendskerke 3-1: Na een misverstand in de ver dediging van De Noormannen kon Frank Davidse de 0-1 aanteke nen. Niet veel later was het alweer 1-1. Ruben van Sluijs was het eindsta tion na een goede aanval. Na de thee zorgde Menno de Nooijer op fraaie wijze voor de 2-1. Na een goede voorzet kon Mark Minder- houd voor een meer dan verdien de 3-1-eindstand zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 48