televisieI 23
I
De burgemeester voerde campagne met de slogan: 'ik eerst'. Dat valt niet te
rijmen met het evangelie. Monnik in 'Paul Rosenmöller en het populisme in Europa'
maandag 5 december 2011
OVERIGE HISS!
07:00 Van huis naar thuis
08:00 Tommy Teleshop
ping 13:05 Coronation
Street 13:30 Heartbeat
14:30 Natuurlijk lekker le
ven 15:05 Who's the boss?
15:35 Het Grote SBS 6 Sin
terklaasfeest 15:40 Ac
cording to Jim 16:10 Little
house on the prairie 17:10
De grate verhuizing
i:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 10:20
Regio business magazine
10:40 RTL Z Nieuws 11:20
Business-Channel.nl 11:40
RTL Z Nieuws 12:20 Spe
cial: De kijker aan zet 12:40
RTL Z Nieuws 13:20 Wer
ken bij 13:40 RTL Z Nieuws
14:20 &Talk 15:30 RTL Z
opening Wallstreet 15:35
Hollands Glorie 15:50 RTL
Z opening Wallstreet 16:00
RTL Z Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboerderij,
Chloe's closet, Sprookjes
boom, Brandweerman Sam,
Chuggington, Het grote in
terview met Sinterklaas,
Burgers' Zoo en Waarom,
Ernst, Bobbie en de rest,
Bassie Adriaan, De Ko
ala Broertjes, Elias, Chug
gington, Bibaboerderij, Ti-
taToverfeest, Yoohoo and
friends, Wolleke, Uki, Fa
beltjeskrant 10:00 Tel sell
15:01 RTLTelekids: Brand
weerman Sam, Chugging
ton, Chloe's closet, Tita-
Toverfeest, Yoohoo and
friends, De Schatkamer, Het
grote interview met Sinter
klaas, De Freggels, Ernst,
Bobbie en de rest, Burgers'
Zoo en Waarom 17:15 The
Dr. Oz show
07:00 Disney feest 07:30
King of the Hill 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
Ready steady cook 09:55
Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55 Tom
my Teleshopping 13:55
Disney feest 14:40 Juni
or MasterChef 15:40 Rea
dy steady cook 16:40 Ca
roline in the city 17:10 Will
Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Beyblade Metal Fusion,
Pokemon Black White,
Ducktales, Phineas Ferb,
Zeke St Luther, Timon en
Pumbaa, A kind of magic,
Totally spies, Monster Bus
ter club, Shuriken school,
Davincibles, Zeke Luther,
The proud family, Ama
zing Spiez, Casper's griezel-
school, Davincibles, De To-
fu's, Phineas Ferb, Kid vs
Kat, Rekkit Rabbit, Inazuma
Eleven, American dragon,
Ducktales, Phineas Ferb,
The proud family, The suite
life on deck
03S3 Huizenjacht, ilffll'JThe A-Team. Ac-
Woonprogramma tieserie
iEK'I'lHart van Neder- lEEEl De politie op je
land hielen!, Serie re-
SfcM'l Shownieuws portages
SMBThe bold and the ifrff'MJesse, Comedy
beautiful, Soap- iMEftllunior Master-
seriè Chef, Kookwed-
IMEM Dr. Phil, Talkshow strijd
Sl-'ff'I'J Entertainment
experience, R eali-
typrogramma
B3SE3The fresh Prin
ce of Bel-Air, Co-
medv
EE2Ü3 According to Jim,
Comedy
8 MEM Kinderziekenhuis. ii'M'lHet blok Austra- EESElTwo and a half
Reality lië, Klusprogram- men, Comedy
ma Ö3ÖD Gary unmarried,
Comedy
EEHDDieren op spreek- M'H'I*!Operation repo: fcilMJ Bevallingsverha-
_,uur, Docusoap Payback time!, Re- len, Reality
HtiEMYes man, Filmko- ality ËEHDMr. Magorium's
medie ÊEUS Voetbal Interna- wonder empori-
tional, Voetbaltalk- um. Filmkomedie
show
H'FH'] Private practice,
Dramaserie
üftèd Hart tegen hard,
Romantische mis
daadserie
H'H'I'IThe big bang the
ory, Comedy
gjMD Mission: Impossi
ble, Actiethriller
EWETil Hart van Neder- Efofl'I'ILife after football
land E0H3De beste voet-
B$3Piets weerbericht bailers ooit: Ge
orge Best, Docu
ment aire
0333 As the world
turns, Soap
03E0De co-assistent,
Dramaserie
SEB Hardcore pawn,
Reality
Hcff'I'IShownieuws
EEEEDe Hotelpolitie,
Reality
ESSQSexcetera, Verbor
gen camera-pro-
gramma
ESBDThe young and ESESCold case, Detecti- ÉèülLS Mission: Impos-
the restless, Soap- veserie sible - Ghost pro-
serie tocol: The ma-
king of
WM'lBorder security,
Reality
[jJiggTrauma centrum 1'1'H'I'lJourneyman
(h)
I'I'M'l Rescue me
rcïjEfi Nachtmagazine QjgjjjTeleshop 7
I'iEESlSneak preview
Wl'lCar tracks
FremnnrarrnErerog'iO
WK
Mensjesrechten
Reportageserie over kinderen en tie
ners wier rechten onder druk staan.
De film Udin van Anneta Papatha-
nasiou gaat over een jongen die op
zijn twaalfde door zijn moeder, die
weduwe is, vanuit Bangladesh aan
mensensmokkelaars meegegeven in
de hoop op een beter leven voor
hem. Hij belandt in Athene, leeft
op straat en weet niet hoe hij aan
een verblijfsvergunning kan ko
men. Omdat Udin nooit naar
school is geweest verstaat of leest
hij geen Grieks.
Nederland 2, 15.50 uur
Het Sinterklaasjournaal
Met de aflevering 'Jaaroverzicht'
wordt Sinterklaas uitgezwaaid. Pre
sentatrice Dieuwertje Blok en ver
slaggever op locatie Jeroen Kramer
worden omringd door talrijke be
kende gasten als Tineke Schouten,
Hans Kazan, Carine Crutzen, Ernst
Daniël Smid, Gerard en Jack van
Gelder.
Nederland 1 en Nederland 3, 17.05 uur
0350 Bevallingsver- [iltFMfl Gossip girl
halen [ij HM Caroline in the
riTflE!3Stoute meiden TV cjty (h)
['W'I'l Meiden HES Hart tegen hard
HcgiTi] Stoute meiden TV iajüjchatTV_ nnETfl Astro TV
[irewVeiligscan
[iHtmiGossipgirl(h)
tiuftlrlPoker: World Po
ker Tour 9
1'iKH Entertainment
experience (h)
[5ES Nachtprogram
mering: Nacht
club live
00
O
10
O
O
N>
O
(O
O
O
IO
N>
K»
UI
O
CSI: Crime Scene
Investigation
Start van het nieuwe seizoen van
de populaire misdaadserie. Het be
staande team van forensische onder
zoekers zwaaide in het elfde sei
zoen Laurence Fishbume uit en ver
welkomt in het twaalfde acteur Ted
Danson als nieuwe leidinggevende.
De 63-jarige Danson is onder meer
bekend van de komedie Cheers,
waarin hij Sam Malone speelde,
Becker en Bored, to death. In CSI
speelt hij D.B. Russell, een supervi
sor die in het verleden in Portland
werkte en nu naar de afdeling in
Las Vegas is verhuisd.
RTL 4, 20.30 uur
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Editie 2011 18:40 Re-
gioNed 18:50 Zeeland in vogel
vlucht 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
18:00 Verbotene Liebe 18:50
Grofêstadtrevier 19:45 Wissen
vor 8 19:50 Das Wetter im Er-
sten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Erleb-
nis Erde: Expedition 50° 21:00
Hart aber fair 22:15 Tagesthe-
men 22:43 Das Wetter im Er-
sten 22:45 Satire Gipfel 23:30
Wildwest bei der Wismut
Tegenlicht
Vandaag brengt het actualiteitenma
gazine in de aflevering Eerlijk zullen
we alles delen allerlei strooigoed. Uit
het archief komen beelden over de
veerkracht van 'de nieuwe mens
die uit de as van de puinhoop van
de Europese crisis zal herrijzen'. On
der anderen Robin Hood, investeer
der Jim Rogers en onderzoeker Paul
Wilmott komen langs.
Nederland 2, 21.00 uur
Het proces-Wilders
Eerste deel van een documentair
drieluik door Martin Maat van Het
proces Wilders. Een team program
mamakers heeft zich maandenlang
door meters dossiers gewerkt en
voerde meer dan vijftig vertrouwe
lijke achtergrondgesprekken. De
film gaat over het spanningsveld
tussen de vrijheid van meningsui
ting en discriminatie en probeert
antwoord te geven op de vele vra
gen over de strafzaak tegen de
PW-leider.
Nederland 2, 23.00 uur
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Sur les
routes d'Ushuaïa 14:25 Thuis
14:50 II Commissario Montal-
bano 16:30 The good cook
17:05 De topcollectie van
17:35 Buren 18:00 Het journaal
18:12 Het weer 18:15 Dagelijk
se kost 18:30 Blokken 19:00
Het journaal 19:40 Man bijt
hond 20:05 Het weer 20:10
Thuis 20:35 De rechtbank
21:25 De Marollen 21:55 De
laatste show 22:45 Het journaal
laat 23:06 KENO-uitslagen
23:07 Het weer 23:10 Baantjer
23:55 Dagelijkse kost
07:05 Piet Piraat 07:10 Dag Sin
terklaas 07:20 De Sintkrant
07:25 Lion King's Timon and
Pumbaa 07:50 De Sintkrant
07:55 Samson Sramp; Gert
08:20 Team Kwistenbiebel
08:30 i-CliPS 08:40 The Dal-
tons 08:50 De week van Karre-
wiet 08:58 Zender uit de ether
09:00 Herfstbeelden 12:00
Zender uit de ether 15:30 Ho
pla 15:35 Symfollies 15:40 Do-
bus 15:50 Bol en Smik 16:00
Angelina Ballerina 16:15 Dag
Sinterklaas 16:25 Samson
Stamp; Gert 16:45 De Sintkrant
16:55 Lion King's Timon and
Pumbaa 17:15 De Sintkrant
17:25 ROX 17:50 The Magie
Circus Show 17:55 Galaxy Park
18:05 Karrewiet 18:15 Galaxy
Park 18:30 De dodelijkste 60
18:55 W817 19:10 i-CliPS
19:22 The Magie Circus Show
19:25 Karrewiet 19:30 The
Elephant Princess 19:55 Zender
uit de ether 20:00 TerZake
20:40 Top Gear 21:30 Red Son-
ja 22:00 Extra Time 22:55 Rey-
ers Laat 23:40 Taboe
07:00 Breakfast 10:15 Rip off
Britain 11:00 Homes under the
hammer 11:55 BBC News
12:00 Noise Squad 12:45 Cash
in the attic 13:10 BBC News
13:15 Bargain hunt 14:00 BBC
News at one 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:40
Doctors 15:10 Only fools and
horses 16:05 Driving Academy
16:30 Deadly 60 bites 16:35
Splatalot 17:00 Alesha's street
dance stars 17:30 Blue Peter
17:55 The owl 18:00 News-
round 18:15 Pointless 19:00
BBC News 19:30 Regionaal
nieuws en Weerbericht 20:00
The One show 20:30 Inside out
20:57 BBC News 21:00 East-
Enders 21:30 Panorama 22:00
Young apprentice 23:00 BBC
News 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:32 Weer
bericht 23:35 A question of
sport
07:00 Little robots 07:10 The
large family 07:20 Finley the fire
engine 07:35 Little Charley
Bear 07:45 Mike the knight
08:00 Gimme a break 08:25
Trust me I'm a genie 08:40
Leon 08:45 Pet squad 08:55
Newsround 09:00 Copycats
09:25 Iconicles 09:50 Lulu Zi-
padoo 10:05 Tinga tinga tales
10:20 Something special 10:40
Charlie and Lola 10:55 ZingZil-
las 11:15 Big barn farm 11:25
Louie 11:35 Octonauts 11:45
Waybuloo 12:05 In the night
garden 12:35 The pink panther
show 13:00 The daily politics
13:30 Snooker 16:45 Hairy bik
ers' best of British 17:30 Flog it!
18:15 Put your money where
your mouth is 19:00 Eggheads
19:30 Strictly come dancing - It
takes two 20:00 The big bread
experiment 21:00 University
challenge 21:30 Masterchef:
The professionals 22:00 RBS:
Inside the bank that ran out of
money 23:00 Never mind the
Buzzcocks 23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Das sündige Dorf 12:00
Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Elefant, Tiger Co
17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Die Rosenheim-Cops 11:15
SOKO Kitzbühel 12:00 Tages
schau 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ARD-Mit
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te - in Europa 16:15 Herzflim-
mern - Liebe zum Leben 17:00
heute-Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKO 5113 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 WiSO
20:15 Liebesjahre 21:45 heute-
journal 22:12 Wetter 22:15 Pu
blic enemies
Duitsland 3 WDR
07:20 Schooltelevisie 09:20
Eins zu eins - Gesprach aus Diis-
seldorf 09:45 hier und heute
10:00 Westpol - Politik in Nor-
drhein-Westfalen 10:30 Aktu-
elle Stunde 10:50 west.art
11:30 Frau TV 12:00 Eisbar,
Affe Co 12:45 WDR aktuell
13:00 Servicezeit Reportage
13:30 In aller Freundschaft
14:15 hier und heute 14:30
WDR Weltweit 15:00 Planet
Wissen: Superlunge, sensible
Lunge - Vom Atmen und Luft
anhalten 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und
heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15
Yvonne Willicks - Der GroSe
Haushaltscheck 21:00 markt
21:45 WDR aktuell 22:00 Aus-
geschlachtet - Wenn KÖrpertei-
le zum Marktartikel werden
22:45 Sport inside 23:15 We-
stend - Fernsehen mit Zukunft
23:45 Jazzline: Curtis Stigers
Discovery
07:40 Street customs 2008: Ul
timate Taco Truck 08:30 Desert
Car Kings: Pontiac GTO 09:25
American chopper: Peavey (2)
10:20 Swamp loggers: Setbacks
11:15 How machines work:
Search rescue boat, vacuum
toilet, hybrid car, reinvented
zeppelin 11:45 How machines
work: Thames flood barrier,
electric locomotive, gas pump,
photofinish camera 12:10 X-
Machines: Thunder, wheels,
nemo 13:05 Download: The
true story of the internet -
Search wars 14:00 How do they
do it?: Gold/Escalators/Golf
clubs 14:30 How do they do it?:
Tunnelling/Tea/Mountain bikes
14:55 Deadliest catch: Mortal
men 15:50 Extreme engineer
ing: Arizona Cardinals 16:45
Cash cab US 17:10 South Beach
Classics 17:40 South Beach
Classics: Edward 18:05 Salvage
hunters 19:05 Dirty jobs: Well
digger 20:00 Hillbilly hand-
fishin' 21:00 Mighty ships: Nor
wegian epic 22:00 One Man
Army: To hell and back 23:00
Aircrash Confidential: Fire on
board
National Geographic
07:00 Earth investigated: Deep
space probes 08:00 The dog
whisperer: Tenacious B 09:00
Shark Eden 10:00 Seconds
from disaster: Pearl Harbor
11:00 Hiroshima 12:00 The
dog whisperer: Dog park,
Sparky the service dog 13:00
Aircrash investigation: Kid in
the cockpit 14:00 Space week:
Earth: The making of a planet
16:00 Space week: Earth: A
traveler's guide to the planets:
Saturn 17:00 Seconds from di
saster: Pearl Harbor 18:00 Hiro
shima 19:00 The dog whisper
er: Lotus blossoms 20:00
Locked up abroad: Hooked in
Havana 21:00 The indestructi-
bles: Electrocuted skydiver
22:00 Hard Time: The convict
cycle 23:00 The indestructi-
bles: Electrocuted skydiver
07:50 Bad dog: Houdinis 08:45
Dogs/Cats/Pets 101Shetland
Sheepdog, American Eskimo,
Bullmastiff, Great Pyrenees,
Basenji 09:40 Animal cops spe
cials 2009: Back from the brink
10:35 Bondi vet 11:00 Wildlife
SOS 12:25 Animal cops Phoe
nix: Trailer park tragedy 13:20
Life of mammals: Return to the
water 14:15 Monkey life 14:45
Dick 'n' Dom go wild 15:15
Natural born hunters: Power
15:45 Chris Humfrey's wildlife
16:10 Dogs/Cats/Pets 101:
Shetland Sheepdog, American
Eskimo, Bullmastiff, Great Pyr
enees, Basenji 17:05 My cat
from hell 18:00 Kitchen boss:
Date night 18:30 What not to
wear 19:30 Snog, marry, avoid?
20:00 Say yes to the dress:
Struggling to commit 20:30
Cake boss: Punches pastries
21:00 24 hours in A&E 22:00 I
didn't know I was pregnant:
Miracle baby 22:301 didn't
know I was pregnant: Contra
ception patch baby 23:00 Who
do you think you are?: Kim Cat-
trail
06:15 Bobo 06:20 Roary the ra
cing car 06:30 Dora the explo
rer 06:55 Spongebob Square-
pants 07:20 Big time rush
07:50 T.U.F.F. Puppy 08:00 Fan-
boy Chum chum 08:25 Dora
the explorer 08:50 Ni hao kai
Ian 09:15 Little kingdom 09:30
Timmy time 09:40 Dirk Scheele
09:50 Pirn St Pom 09:55 Bubble
Guppies 10:20 Team Umi-
zoomiz 10:45 Kleine Klaas
10:50 Go Diego Go! 11:15
Postman Pat 11:30 Thomas
11:40 My little pony 12:05
iCarly 12:30 Wingin' it! 12:55
T.U.F.F. Puppy 13:40 Power
Rangers - Samurai 14:05 Back
at the barnyard 14:15 My life as
a teenage robot 15:00 Fairly
odd parents 15:25 Fanboy St
Chum chum 15:55 Sinterklaas
en het geheim van de robijn
18:00 Pinguïns van Madagascar
18:15 Big time rush 18:40 Het
Huis Anubis 19:15 The troop
19:40 iCarly 20:10 Spongebob
Squarepants 20:35 Wingin' it!
21:00 Drake St Josh 21:25 iCar
ly 21:50 Naked Brothers Band
22:15 Big time rush 22:40 De-
grassi: The next generation
23:05 The troop 23:30 Saved
by the bell 23:55 True Jackson
00:20 Drake St Josh
09:00 Rate the video 10:00
Fantastic Music Videos 11:00
Top 11 at 11 12:00 Brand new
chart 13:40 Get the video
14:40 16 and pregnant 15:30
Degrassi: The next generation
15:55 Paris Hilton's British best
friend 16:50 Made 17:35 De
grassi: The next generation
18:00 Audrina 18:25 16 and
pregnant 19:10 Moving in
19:35 Room raiders 20:00 16
and pregnant 21:15 Disaster
date 21:40 Jersey shore 22:30
Gamekings 22:55 Blue moun
tain state 23:20 Nitro circus
08:25 TV5Monde, le journal
08:35 Afrique presse 09:00
Flash 09:05 En voyage 09:35 Ca
déménage 10:00 Flash 10:05
Prenez I'air10:30 Nec plus ul
tra 11 :00 Flash 11:05 Le coeur
a ses raisons 11:30 Plus belle la
vie 12:00 Flash 12:05 Mixeur,
les goüts et les idéés 12:30
Tank sur la lune 13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:00 Ma
terre 16:00 TV5Monde, le jour
nal 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05 Le
point 18:00 TV5Monde, le
journal 18:20 L'invité 18:35
Fortunes 20:10 Flash 20:15 13
minutes au naturel 20:30 Jour
nal de France 2 21:00 Foot
21:50 360 degrésle reportage
Géo 22:45 Nouvo 23:00 TV-
5Monde, le journal 23:10 Jour
nal de la TSR 23:35 TV5Monde,
le journal Afrique 23:55 Ville a
vendre
08:30 Biatlon 09:00 Curling
12:00 Skispringen 13:00 Biat
lon 13:30 Snooker 17:30 Euro
goals 18:30 Curling 20:00 Ski
springen 20:45 WATTS 20:55
Clash time 21:00 Pro wrestling:
This week on world wrestling
entertainment 21:30 Pro wrest
ling: Vintage collection 22:25
Clash time 22:30 Eurosport
confidential 23:00 Eurogoals
09:30 World view 10:00 World
business today 11:00 Best of
BackStory 11:30 African voices
12:00 World one 13:00 Fareed
Zakaria GPS 14:00 News stream
15:00 World business today
16:00 International desk 17:00
The brief 17:30 World sport
18:00 Prism 19:00 Internationa!
desk 19:30 African voices
20:00 Quest means business
21:00 Piers Morgan tonight
22:00 Connect the worfd with
Becky Anderson 23:00 Back-
Story 23:30 World sport