Of O ï^amjj| je berichten Stijntje de Nood-Blaauw dl IDensenlinq.nl maandag 5 december 2011 familieberichten 121 Nu stap ik rustig aan, 'k betreed een effen baan: mijn God verhoort nu mijn gebed. Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde vader en opa Melis Melissen weduwnaar van Cornelia Wilhelmina van den Berge Ede, 28 januari 1926 - Goes, 3 december 2011 Goes: Diny Melissen Henk Bleuzé Apeldoorn: Teunis Melissen Nel Melissen-Hoegen Dijkhof Nienke en Sebastian Rens en Mattinja Veere: Wilma Sinke-Melissen Leo Sinke Frederique Eek en Wiel: Jeannette Melissen Renny Kapper Sarah Sam Max Hannah Utrecht: Mincke Melissen Mariëtte van 't Westeinde Utrecht: Karin Melissen Mees Correspondentieadres: Kastanjestraat 297,4462 VD Goes De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden donder dag 8 december 2011 om 14.00 uur in de Hei-vormde kerk te 's-Heer Abtskerke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kapelseweg te Kloetinge. Voor aanvang van de dienst is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Jeremia 2910 en 11 Bedroefd geven wij kennis dat plotseling door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Marinus Moerman sinds 19 juni 2002 weduwnaar van Cornelia Sara Poortvliet in de leeftijd van 90 jaar. Soesterberg: L.H. Moerman A.J.J. Moerman-Louwerse Hoedekenskerke: L.C. Boone-Moerman I. Boone Lelystad: C. Moerman J.A. Moerman-Traas Klein- en achterkleinkinderen Rilland, 3 december 2011 Correspondentieadres: Vrouwen weg 3 4433 RT Hoedekenskerke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 8 december om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geten bloemen. Geen bezoek aan huis. Je vader is je vader zo eigen en vertrouwd Je wilt hem niet missen omdat je van hem houdt. Maar eens komt toch de dag dat je hem moet laten gaan Je hart zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig geven wij u kennis dat toch nog plotseling is overleden onze lieve pa, opa en overopa Cornells Willem Nieuwdorp Kees in de leeftijd van 86 jaar. Yerseke: Heddieen Miranda Nick Roos en Niek 's-Gravenpolder: Mappy en Hans Wilbert en Judith Johan en Wilma, Amber, Sven, Ralf Dimine en Tonny, Lisa Annelies en Pim Lisanne en Remy Alinda Harmen Yerseke: Anja en Patrick Stefan Antwan en Clarissa Tholen: Anita en Ben Jordi Sharon Krabbendijke, 3 december 2011 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Irislaan 21 4401 HX Yerseke De afscheidsdienst wordt woensdag 7 december om 13.30 uur gehouden in dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in "De Wemel" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van dagverzorging "De Meuleweie" te Wolphaartsdijk en Zorgcentrum Ter Weel te Krabbendijke, afd. A, voor de goede zorg. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van mijn geliefde broer en onze oom C.W. Nieuwdorp in de leeftijd van 86 jaar. Wemeldinge: W. Nieuwdorp Arnemuiden: Jaap en Coby Oosterhout: Ad en Anja Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Schijf- Francke weduwe van Cornelis Frederik Schijf in de leeftijd van 76 jaar. Vlissingen: Daan en Jacomien Middelburg: Daniël en Wendy Ovezande: Jolanda en Sjaak Ovezande: Dominic Nw. en St. Joosland: Samantha en Marcel Ovezande, 3 december 2011 Correspondentieadres: Strobbelhoekstraat 12,4441 BE Ovezande Gelegenheid tot afscheidnemen, woensdag 7 december van 10.00 tot 10.45 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens-zandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal aansluitend om 11.00 uur worden gehouden, waarna de begrafenis omstreeks 12.00 uur zal plaatsvinden op de Protestantse Begraaf plaats te Ovezande. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Het geloof is een vaste grond der dingen die men hoopt en een bewijs der zaken die men niet ziet. Van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma en oma geboren 9-10-1928 te Ter Apel overleden 2-12-2011 te Breskens Lein de Nood Cees en Els Roelien en Mieke Frans en Ingrid Renso en Evelien Marjolein en Henk Gertjan en Nicole Anjo en Johan en kleinkinderen s morgens De begrafenis vindt donderdag 8 december plaats in de familiekring. U bent welkom 's middags om 14.00 uur in de dienst van herinnering en dank in de Samen op Wegkerk, Dorpsstraat 50, Breskens. Bezoek en afscheid aan huis op woensdag 7 december van 15.30 - 16.30 uur en vaïi 19.00 - 20.00 uur. Geen bloemen. Galjoen 6 4511 JX Breskens Ons bereikte het bericht dat onze gewaardeerde lieve tante Stijn de Nood-Blaauw is overleden. Wij denken met dankbaarheid terug aan de fijne en vertrouwde contacten die wij met haar en Oom Lein zoveel jaar hebben gehad. Wij wensen Oom Lein, kinderen en kleinkinderen troost en kracht toe om met dit verlies om te gaan. Familie de Nood Familie Langebeeke Familie Abrahamse Tot ons leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze medebewoner in de "Gouden Poorte" Jan de Vries Hij was een gewaardeerde buurman. Wij wensen Rens, haar kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte bij dit grote verlies. Alle bewoners van Wagenaarstraat 12 Middelburg, 1 december 2011 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, "op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 21