2 o I familieberichten Karei Hoogerheijde Opa Karei Hoogerheijde Johannes Louwerse maandag 5 december 2011 IDensenlinq.nl Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat voor ons onverwacht is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Gapinge, 11 maart 1937 Edegem (B), 2 december 2011 Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91:1 Sint Laurens L. Hoogerheijde-de Visser HeerjansdamFrancine Hoogerheijde Rotterdam Andries en Carmen Hoogerheijde-Avila Marleni 's-Hertogenbosch Marco en Martha Hoogerheijde- Lawalata Niels, Levi, Thom Middelburg Marieke en Frans van der Poel- Hoogerheijde Philip, Valérie Van Cittersstraat 67D 4333 KV Sint Laurens Op D.V. woensdag 7 december zal om 13.15 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Na deze dienst is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens om 15.00 uur. Geen bezoek aan huis Liever geen bloemen Heel verdrietig zijn we omdat we afscheid moeten nemen van onze allerliefste We vonden het fijn om zo vaak bij Oma en hem te zijn en zullen hem ontzettend missen. Philip en Valérie. En Hij heeft tot mij gezegd: Mijn genade is u genoeg; want Mijn kracht wordt in zwakheid volbracht. 2 Kor. 12:9a Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden, 6 weken na het overlijden van onze oudste broer, onze geliefde broer en oom Karei Hoogerheijde echtgenoot van L. Hoogerheijde-de Visser in de leeftijd van 74 jaar. Wij leven mee met onze schoonzus, de kinderen en klein kinderen. Veere: M. Hoogerheijde (in herinnering) C. Hoogerheijde-van Liere (in herinnering) Middelburg: J. Wisse-Hoogerheijde S. Wisse (in herinnering) Zwijndrecht: M. den Breejen-Hoogerheijde A.P. den Breejen (in herinnering) Breda: J. Hoogerheijde (in herinnering) A.P.M. Hoogerheijde-van den Berg Hilversum: J. Hoogerheijde C.J.H. Hoogerheijde-Reijnen (in herinnering) Neven en nichten Antwerpen, 2 december 2011 Bedroefd geven wij u kennis, dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Leintje de Visser in de leeftijd van 74 jaar. Als familie bidden we Leny met haar gezin Gods genade en kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Veere: Bennekom: Oostkapelle: Papendrecht: Kruiningen: Oostkapelle: Domburg: Aagtekerke: Kruiningen: Oostkapelle: Serooskerke(W): 's Gravenzande: Oostkapelle: Oostkapelle: Oostkapelle: L. Wattel-de Visser (in herinnering) J. Wattel (in herinnering) C. de Visser (in herinnering) N.H. de Visser-van Peet Joh. de Visser (in herinnering) M. Paauwe-de Visser (inherinnering) M. Paauwe B. Cok T. Cok- de Visser (in herinnering) J. de Visser (in herinnering) E. de Visser-de Visser D. Wamers-de Visser W. Warners (in herinnering) J. de Visser A. van Grootheest A. Scheurwater-de Visser J. Scheurwater A. de Visser B. de Visser P.W. de Visser-Huybregtse B.W.A. Harteveld-de Visser A. Harteveld S. de Visser C. Zwemer-de Visser J. Zwemer M. Dekker-de Visser K. Dekker neven en nichten Oostkapelle, 2 december 2011. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar 't afscheid nemen doetzo'n pijn. Na een leven waarin zowel vreugde als verdriet zijn deel werd, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Johan in de leeftijd van 64 jaar. Coby de Bodt-Louwerse Gerard de Bodt Jopie Louwerse Piet van Schaik Leen Louwerse Petra Louwerse Aad Huisman fan Louwerse Corrie Kos-Louwerse Bert Kos Neven en nichten 3 december 2011 Correspondentieadres: Willibrordusstraat 3, 4453 AS 's-Heerenhoek Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 8 december van 10.00 tot 10.20 uur in uitvaart centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b in 's-Gravenpolder. Aansluitend zullen wij hem om 10.30 uur gedenken tijdens een samenkomst in de aula aldaar. Daarna zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de Algemene Begraafplaats in Hoedekenskerke, waar omstreeks 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, zorgzame moeder, schoonmoeder, onze groot- en overgrootmoeder Johanna Maria Engelvaart echtgenote van Comelis Kruf Tholen 8 februari 1929 t Tholen 3 december 2011 C. Kruf Piet en Orry Charlotte en Mark Maurits, Mylène Werner en Mirjam Ronald Arij t Correspondentieadres Dalemhof 6 4691 ZC Tholen Met een extra woord van dank aan het verzorgend personeel van de afdeling Vliedberg van Ten Anker, voor hun bijzonder hartelijke en-deskundige begeleiding. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jo op woensdag 7 december om 10.45 uur in de aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 in Bergen op Zoom. Aansluitend wordt om 11.00 uur de afscheidsdienst gehouden aldaar. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de dienst en persoonlijk na de dienst in de koffiekamer van het crematorium. Na een langdurige ziekte heeft rustig afscheid genomen van het leven mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Cornelis Mattheus Johannes van den Engel Cor echtgenoot van Margaretha Maria Kuypers Delft, 2-10-1949 t Vlissingen, 3-12-2011 Wij zullen hem bijzonder missen. Marga van den Engel - Kuypers Ralph en Petra van den Engel Jan-Rico, Dimiene, Esmde Brian en Esther van den Engel Gino, Ariëlh, Dylan Westerzicht 297 4385 BA Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 8 december om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 20