Joep Oi/sflaüsn Pieternella in 't Anker Lieve Saskia (bootylicious) Bedankt voor alles, dikke kus. Saskia Dekker fflürnoi jlt/TiJS je£A Jjj b'if h*< rra>)sU IDensenlinq.nl maandag 5 december 2011 familieberichten 119 Pieter Nyima Winthagen zoon van Marjolein Maarten kleinzoon van Els en Pieter Steketee 3 december 2011 Utrecht Zij heeft haar strijd gestreden, haar wereld werd steeds kleiner om haar heen. Hoe zij in stilte heeft geleden, weet niemand zij alleen. Na een moeizame periode, is in de leeftijd van 91 jaar heel rustig van ons heengegaan, mijn zus, onze tante en oudtante Adriana Barth - Geense echtgenote van J.R. Barth (f 1975 Geboren 29 september 1920 Overleden 3 december 2011 M. Barth - Geense Addy en Henk van Milt Marianne en Gerard de Klerk en verder familie Correspondentieadres Fam. van Milt, Europaweg 68, 3332 SH Zwijndrecht. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 8 december om 11.00 uur in crematorium "Zoomstede" Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Aansluitend is er vanaf 12.30 uur gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Peter Butler aan de Maalstede 1 a te Kapelle. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Tot ons groot verdriet is overleden onze geliefde schoonzuster, tante en vriendin Oostkapel Ie, 18 oktober 1931 t Plumley, 28 november 2011 Weduwe van Frank Capper Oostkapel Ie Anton Maranus Leida in 't Anker t Maastricht Josephine, Arno, Lotte en Ines Derrez-Maranus Rotterdam Yvonne Maranus Breda Agnes Maranus Peter BI ij levens Oostkapel Ie Sara Bommeljé-de Kam Krijn Bommeljé Correspondentieadres: Duinweg 54 4356 GB Oostkapel Ie Bedroefd zijn we om het overlijden van onze geliefde zwager en oom Ko van Schaik Wij wensen Jopie en Jan, Frans, Anneke en hun gezinnen veel sterkte toe. Middelburg: J.A. Duininck Nootdorp: C.W. van Schaik-de Haas Neven en nichten Je liefde, kracht, je warmte en je lach... we zullen je missen, ieder dag. Wij delen u mede dan toch nog onverwacht, zacht en kalm, van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw en onze allerliefste mama. Wij zijn verdrietig maar hebben ook diepe bewonde ring voor de wijze waarop zij omging met haar ziekte en zijn dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft. Saskia Dekker-Buijck 9 mei 1968 12 december 2011 Middelburg: Pascal Dekker Stuart en Ryan Obsidiaan4 4337 LL Middelburg Saskia is in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg waar er op woensdag 7 december gelegenheid is om van 19.00 uur tot 21.00 uur afscheid van haar te nemen en de familie te condoleren. Op vrijdag 9 december zal de uitvaartdienst plaats vinden om 13.00 uur in de H.H. Petrus en Paulus Parochiekerk, Lombardstraat te Middelburg. Iedereen is hier van harte welkom. Hierna gaan wij Saskia in besloten kring begraven. In de kerk uitsluitend schriftelijke condoleance. Ze was zo sterk! Omringd door allen die haar lief waren is na een ziekte, die ze niet kon overwinnen toch nog onverwacht, op 43 jarige leeftijd overleden onze lieve dochter, mijn zusje, schoonzus en onvergetelijke tante Sas Saskia Dekker-Buijck Pa en Ma Buijck Ely en Adri Blom Jeroen, Kim en Mees Richard Middelburg, 2 december 2011 Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zo veel dingen Die niet te begrijpen zijn.... Verdrietig, maar ook met diep respect en bewondering voor haar levenskracht, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Saskia Dries (in herinnering)en Cocky Dekker Jeroen en Josine Esmée Dion Duncan Dinand Guido en Yvonne Justin Roan Intens verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze nicht Saskia Dekker-Buijck in de leeftijd van 43 jaar. Middelburg: A.C. Butijn Oost-Souburg: A. Butijn L.C. Vercauteren Heel verdrietig zijn wij omdat is overleden, ons lieve nichtje Saskia Dekker-Buijck Zij was altijd zo positief en heeft zo hard gevochten tegen haar ziekte. Wij wensen Pascal, Stuart, Ryan, onze schoonzus Cocky, de heer en mevrouw Buijck en verdere familie heel veel sterkte toe. Joke en Gerrit Bos-Dekker Lenie en Wim Willemse-Dekker Kees en Maat Dekker-Akershoek Rien en Ria Dekker-de Visser Jenny Widdau-Dekker Ria en Anne Snoep-Dekker en neven en nichten Middelburg, 2 december 2011 "Zo moedig, zo dapper, zo sterk... helaas moeten ook de sterksten soms de strijd opgeven..." Pascal, Stuart, Ryan en familie heel veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Angela en René Stil en bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve dappere buurvrouw Pascal, Stuart, Ryan en verdere familie veel sterkte toegewenst Dies en Yvonne Heden overleed onze lieve schoonzuster en tante Nellie Jonker-Verseput in de leeftijd van 85 jaar. Burgh: R. Roos v/d Weel J. Van de Have-Jonker J. de Feiter- Jonker Zwolle: A. Jonker C. Jonker-Beije Brouwershaven: J. Bodbijl-Jonker Noordwelle: H. van Sluijters-Jonker J. van Sluijters Leende: J. Jonker Noordwelle: A. Jonker J. Jonker-van Dongen Neven en nichten 1 december 2011 klem iwflj 0 ie UJWA C&- inM t 3JL Waive rm/tti

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19