zeeland i 15 Kramp Degelijk Flinck hoeft deur niet altijd uit 3,25% Harmonie zoekt zangtalent in THE RAP IE TH EEK ïARTS EN SCHINKE iS ADVIESGROEP RegioBank* Advents samenzang in de Oostkerk Robot voert operaties aan prostaat uit Zeeuw doet mee aan Arctic Challenge Tour Kerstmarkt Ieigen reparatie-ateliers fe JUWELIER MINDERHOUD 1 JAAR RENTEVAST maandag 5 december 2011 Want zo zie je toch maar weer: Dat je zelfs in een tijd van krimp en kramp „Het was een muf en donker hol, verborgen achter hoge struiken. Maar wel heel duurzaam en functioneel invulling kan geven aan lege gebouwen". heel degelijk gebouwd. We zagen het meteen: hier kunnen we zo beginnen". Wethouder Marin de Zwarte Initiatiefnemers Gezondheidscentrum Govert Flinck. Aan de Govert Flinckiaan wapperen niet alleen meer de wimpels van de Gamma. Ook het nieuw gezondheidscentrum hees de banier, foto Ruben Oreel bergen op zoom - Het ziekenhuis in Bergen op Zoom zet een robot in voor prostaatoperaties. Die zijn daardoor een stuk veiliger en min der ingrijpend. Urologen en ande re deskundigen geven hierover voorlichting op 14 december. Ook het ziekenhuis in Temeuzen voert dergelijke operaties uit. Het maakt gebruik van de robot van het Gentse Maria Middelares-zie kenhuis. De robot werkt met extreme preci sie, waardoor weefsel wordt ge-, spaard. Patiënten hebben minder pijn en herstellen veel sneller. De bijeenkomst begint om 19.00 uur. Aanmelden via psb@lievensberg.nl of 0164-278 735. middelburg - De Raad van Kerken houdt zondag 11 december een ad vents samenzangdienst in de Oost kerk. Daaraan werken mee: Moluk se Koor, Gregoriaans Koor Hein- kenszand, Brassband Leger des Heils, Cantorij van de Oostkerk, Christelijk Gemengd. Koor Soli Deo Gloria en Cantate Domino. De aanvang is om 19.00 uur. bruinisse - )ohan Bal (48) uit Brui- nisse doet in januari mee aan de Arctic Challenge Tour, een 7000 ki- lomter lange autotocht naar Lap land. Na elke etappe krijgen de teams te horen wat de volgende be stemming is. De teams mogen zelf de route bepalen. Bal onderneemt de tocht samen met een Fries met wie hij in Polen schepen heeft gebouwd. Sneeuw of dertig graden vorst, deren hem niet. „Onze grootste vijand zijn de rendieren. Daar gebeurt wel eens wat mee." Bij de tocht gaat het om navigeren en behendig sturen, niet om snelheid. Een Veronica tv-ploeg, met Lange Frans en El len ten Damme, doet ook mee. oost-souburg - Zaterdag 10 de cember vindt in Nieuw Bachten- poorte te Oost-Souburg een kerst markt plaats. Er is dan een grote variatie aan winter- en kerstartikelen te koop, ook voor kinderen. Er is volop te eten en te drinken. De kerstman is aanwezig en er is li ve pianomuziek. De Stichting Christoforus besteedt de op brengst aan projecten in Zuid Su dan. Aanvang 10.00 uur. Slot 16.00 uur met een huiskamerconcert. door Henk Postma koudekerke - Harmonie Voor waarts uit Koudekerke organiseert de eerste Zeeuwse zangtalenten jacht met live orkest. Iedereen van af 12 jaar kan meedoen. Belangstel lenden kunnen zich tot 1 januari 2012 inschrijven voor de audities. De talentenjacht vindt plaats on der de naam Voicewaarts. De fina le is tijdens de de jaarlijkse uitvoe ring van Harmonie Voorwaarts op zaterdagavond 17 maart. De finalis ten treden dan op met begeleiding van de harmonie. Een vakkundige jury, met daarin ook de Veerse burgemeester Rob van der Zwaag, kiest dan de win naar of winnares. Deelnemers kunnen meedoen met één van zeven nummers die van tevoren door de organisatie zijn uitgekozen. Het gaat om uit eenlopende liedjes, namelijk: - Valerie - Amy Winehouse - Make you feel my love - Adele - Aan de kust - Blof - De zee - Trijntje Oosterhuis - Het dorp - Wim Sonneveld - Sway - Michael Bublé - Englishman in New York - Sting De audities, waarop finalisten wor den geselecteerd, vinden plaats in gemeenschapscentrum De Cou- burg in Koudekerke. De eerste au ditieronde is op zaterdag 14 janua ri. Zonodig vindt op vrijdagavond 20 januari een tweede ronde plaats. Alle info op: www.voicewaarts.nl 12 6 Zuidstraat 66 Westdijkstraat 27 j ll westkapelle arnemuiden www.juwelierminderhoud.nl 1 1 EINANCIË tel. 0118 4644! LE D! 55 info<É ENSTVERLENERS Onderdeel van Schinkel Adviesgroep pschinkeladviesgroep.nl www.schinkeladviesgroep.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 15