door advocaten Checkpoint' zeelandl 31 kan? 75% 10 Door eenvoud er fantastisch uitzien KOSTEN BpMAT/EDAG WmÊBÊm& Zeelandbrug toe BESPAAR TOT OP UW ENERGIE MEMBER - Natuurlijk Wissenkerke Geen EU-geld voor sloop vissersboten zaterdag 3 december 2011 §Mna«gHimgg^^^gi«ffiweaH Terneuzen vanaf 2005 coffeeshop Checkpoint niet faciliteerde en vanaf 2007 keihard aanpakte, foto Lex de Meester kers en overlast hebben geleid. Nu heeft Terneuzen, als enige gemeen te in Nederland, de norm verlaagd naar twee gram. Dit goede voor beeld heeft in den lande nog geen navolging gekregen." Checkpoint zelf besloot op eigen houtje wel de openingstijden te be perken, vertelde Willemsen tij dens zijn verhoor bij het gerechts hof Ook wilde hij in 2008 een pas jessysteem invoeren. Volgens De Groot gebeurde dat be perken van de openingstijdens pas na sterk aandringen van de kant van de gemeente. Willemsen liet zich daar tijdens zijn verhoor ech ter niet over uit. Ook tijdens het verhoor van jurist Mark Haartsen van de gemeente Terneuzen kwam niét naar voren dat de ge meente aandrong op beperking van de bezoekersaantallen. Burge meester Jan Lonink zei tijdens zijn verhoor wel dat de gemeente in 2006 opdracht gaf een onderzoek te doen naar de bezoekersaantal len. En ook politie, justitie en Checkpoint zou hij gevraagd heb ben mee te werken aan de beper king van het aantal klanten. Donderdag, tijdens het verhoor, zorgde politiechef Henk Rutgers wel voor een kleine verrassing. Hij vertelde dat, in opdracht van de ge meente, de politie alleen in het ver koopgedeelte van Checkpoint con troleerde of de gedoogregels wer den nageleefd. De gemeente had geen opdracht gegeven ook andere ruimtes van het pand te controle ren op voortaden softdrugs. Maandag wordt het hoger beroep tegen Checkpoint voortgezet, 's Morgens komen de advocaten-ge neraal met hun eisen, 's middags houden de raadslieden hun plei dooien. Geen schreeuwerige prints op T-shirts, extra ritsjes aan broe ken, veel knopen aan jasjes of andere tierelantijntjes en frut sels voor Marco de Feijter. „Het is de kunst er door een voud fantastisch uit te zien. De nadruk te leggen op stof fen van kwaliteit. Daar geniet ik van. Bij mijzelf, maar ook bij een ander." De Feijter (39) is al bijna twintig jaar het gezicht van Van Dixhoorn mannenmode in Terneuzen. Voor De Feij ter is kleding vanzelfsprekend belangrijk. „Ik werk wat dat betreft natuurlijk in mijn ei gen snoepwinkel." Hij wordt enthousiast van mooie uni stoffen van onberispelijke kwaliteit en draagt persoon lijk graag maatpakken, zoals ze ook in zijn zaak worden ge maakt. „Die zitten als gego ten en laten iedereen er op zijn best uitzien." Marco de Feijter van Van Dixhoorn mannenmode COLIJNSPLAAT - In de nacht van maandag 5 op dinsdag 6 december 2011 is de Zeelandbrug door werk zaamheden afgesloten voor al het wegverkeer van middernacht tot ongeveer 05.00 uur. Bij de Zeelandbrug en de toelei- dingswegen staan informatiebor den en een omrijroute is aangege ven via de Stormvloedkering dan toch nog ewist. A me noe ard zienge dan oart misschien nog da me blieë bin en dankbaer." Uut meèr dan volle bost wier Sinter klaaskapoentje ezonge, twint a Jaap- je deur een kiere van de blinden keek of a t'r nog een glimp te zien was van een paerd, van Sint of zwarte Piet. Niks. Oe a dat toch aol kan? Daè klopt'n iets nie. Toen goeng de zak open. Voe aolle- maele een sukeladeletter, een man- derijntje en ok nog een cadeau voe z'n aollen. Dat was mens-erger-je niet. Daè ontstoeng groate blie- schap in aolle gelederen, wan ze kend'n het spel van bie tant Kee, mae zelf ao ze het nie. Ze ao amper tied om sukelademelk te drienken. Gauw aolles van d'n tae- fel en mens-erger je nie- te. Winst en verlies wis- seld'n mekaore in öög tempo af De gezelligheid ieng er as een kroane boven. Jaapje begreep het nie. Het eêt mens-erger-je-niet, toch dee je het en glieke ao je toch lol. Daè klopt' n iets nie. De waereld zit mae vremd in mekaore. Toen a t'n d'n aren dag de lege zak in 't schuur tje most legge, most die op de plek ke daè a t'r voedien ok eên lag. Daè klopt'n iets nie Reacties: Werrilaan 21,4453 CA 's-Hee- renhoek. E-mail: cn.zeeuws@zeeland- net.nl. Dit stukje is ook na te lezen op www.zeeuwsezanger.nl natuurlijkwissenkerke.nl \v^RsrR:OOUUf^l BRUSSEL - Voor de sloop van verou derde vissersboten is geen geld meer beschikbaar. Dat heeft de Eu ropese Commissie gisteren bekend gemaakt bij de presentatie van een nieuw fonds voor maritieme za ken en visserij, waarvoor 6,5 mil jard euro vrijkomt voor de periode 2014-2020. In de afgelopen 20 jaar gaf het dagelijks bestuur van de Eu ropese Unie 1,7 miljard euro uit aan slooppremies met als doel de vangst terug te brengen. Maar dat effect werd tenietgedaan doordat de overgebleven modernere sche pen juist meer vis kunnen vangen. Hot Haar kapsalon nagelstudio J. Valckerstraat 15 (bij Stenen Brug) Goes, tel. 0113-228962 www.hotenhaar.nl HAIRCARE, STYLING COLOR GET INSPIRED, SEE YOUR STYLIST

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 55