Exclusief Nordrhein-Westfalen huil maar niet wij regelen alles ÉS KRAS .NL KOOP VANDAAG OP SWEETDEAL.NL HIGHLIGHTS VOORWAARDEN SWEETDEAL VAN DE DAG Geniet van een 3-gangen keuzemenu bij Eetcafé De Oude Smidse in Koudekerke inclusief een amuse van het huis voor maar 12,- per persoon! vrijdag 2 december 2011 autoschadeteam.nl voor de lezers van deze krant! I aarends goes e muynck borssele eijers ijzendijke teketee yerseke oeree overflakkee ort zierikzee turm middelburg eschatech /firfg hselekta ïissingen 3-/4-daagse autovakantie Duitsland met verblijf in Mercure Hotel Krefeld*"*** incl. ontbijtbuffet Net over de Duitse grens en toch helemaal weg? Kom dan naar Krefeld! Maak wandelingen door de prach tige omgeving of bezoek de winkelsteden Oberhausen en Düsseldorf. Tot en met 23 december veranderen deze twee steden namelijk in ware kerstsprookjes met sfeervolle kerstmarkten. Redenen genoeg om eropuit te gaan en te ontdekken wat Krefeld allemaal te bieden heeft! Krefeld en omgeving De historische stad Krefeld ligt op slechts 175 km van Utrecht en vlak bij de Eifrater See. Bij dit meer kunt u prachtige wandel- en fietstochten maken. In Krefeld vindt u Burg Linn, één van de oudste kastelen in de Neder-Rijn, diverse kunstmusea en het Deutsches Textilmuseum. En wat dacht u van de kunst-, cultuur- en winkelstad Düsseldorf? Ook de stad Ratingen, mét een historische binnenstad vol prachtige vakwerkhuizen, is een echte aanrader. Mercure Hotel Krefeld****+ Dit luxe 4-sterren-plus hotel ligt naast een golfbaan in de natuurrijke omgeving van Krefeld. Het hotel is onlangs gerenoveerd en beschikt over gratis parkeergelegenheid, een receptie, liften, grote lounge, bar, 2 restaurants en 2 grote terrassen met uitzicht op de groene omgeving. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, kluisje, minibar, draadloos internet (tegen betaling), airconditioning (gratis) en badkamer met bad en/of douche, toilet en een haardroger. Aankomstdata en prijzen Dagelijks aankomst van 1 december t/m 30 april Normaal Lezersprijs 3 dagen vanaf £-49" nü vanaf 39 4 dagen vanaf nü vanaf €59 Prijzen zijn per persoon, bij 2 personen. Inclusief: 3/4 dagen (2/3 nachten) verblijf in het Mercure Hotel Krefeld in een kamer zoals beschre ven, ontbijtbuffet en toeristenbelasting. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden en reis-en annuleringsverzekering. Reserveringskosten 17,50 per boekingen bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van maximaal 9 personen). Voor meer informatie en boekingen: Boeken via internet' Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR51806. Kies uw aankomstdatum, bekijk de prijsberekening, en klik op de button BOEK NU. Klik in het volgende scherm op 'de actiecode invoeren' en typ hier WEG40002 Nu wordt uw korting geactiveerd! Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reis- nummer LR51806 en actiecode WEG40002. Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 22 december 2011. Actuele aankomstdata en prijzen vindt u terug op onze website. B&H waarom zou je meer betalen 3 dagen nü v.a. 39 4 dagen nü v.a. 59 Beleef natuurrijk 5? Ga samen lekker smullen van een eenvoudig bourgondisch 3-gangen keuzemenu met 52% korting bij Eetcafé De Oude Smidse in Koudekerke. Je kunt kiezen uit drie lekkere voorgerechten, vier gevarieerde hoofdgerechten en zes smakelijke nagerechten. De inrichting van De Oude Smidse doet denken aan de smederij van weleer. Dé perfecte uitvalsbasis voor een bezoek aan Koudekerke, een leuk en gezellig plaatsje in Zeeland. Gratis parkeren voor de deur! Voucher is geldig tot 3 maanden vanaf de dag van ontvangst. Reserveren o.v.v. Sweetdeal is verplicht. Je ontvangt de voucher de eerste werkdag nadat de deal is afgelopen. Alleen op www.sweetdeal.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 58