zeeland 121 Internetten ook gevaarlijk c;n Ou Br«iSi Thools/Bergs overleg over Auvergnepolder TOT Concert van Go! 'De Piraat' Verkoop vanaf decern insdag ZEELflflD Student wint 25.000 euro met kraslot in Goes VX Z± Qn 2 GD LU cd CD LU gfcüJ co:DO GRAFIMEDIA partners vrijdag 2 december 2011 Volgens de initiatiefnemers van Zeeland 2.0 maken in Zeeland nog niet zoveel mensen met een verstandelijke beperking gebruik van het internet. Het project Zeeland 2.0 moet daar verandering in brengen. sint-annaland - De 5-koppige band Go! geeft morgen een con cert in café An de Sloove in Sint- Annaland. Aanvang: 22.00 uur. - gewoon gezellig - STRANDPAVILJOEN Vrijdag, zaterdag en zondag geopend Duinweg Oostkapelle m Nordmann Servische Spar Fijnspar Diverse maten: gezaagd, kluit of in pot Super kwaliteit tegen een scherpe prijs! Verkooplocatie: Parkeerterrein Schildersbedrijf Schïboo Molenstraat 22 Grijpskerke lant.nl wwv/2q£ lafrdplant.nl door Arthur't Hart met Café Willem van Stichting Philadelphia in Middelburg opende Karla Peijs officieel Zeeland 2.0 foto's Peter Nicoali tholen - Een Floriade in 2022 in de Auvergnepolder is voor Bergen op Zoom en Tholen een gepas seerd station. Maar daarmee is wat betreft burgemeester Willem Nuis van Tholen de kous niet af. Het mislukte avontuur rond de grote tuinbouwexpo heeft tot nau were samenwerking tussen Tho len en Bergen op Zoom geleid, met de Auvergnepolder-zuid als middelpunt. Burgemeester Nuis wil nu met het Bergse stadsbestuur verder praten over de polder: kun je daar iets an ders mee doen dat eveneens de economie en de werkgelegenheid aan weerszijden van de Schel- de-Rijnverbinding versterkt? Nuis erkent dat de Auvergnepolder (nog net) Bergs gebied is en dat Bergen op Zoom het daar dus voor het zeggen heeft. „Maar we hebben inzake de Floriade samen heel goed gekeken naar dat gebied en dat heeft veel informatie opgele verd. Ik zou het een goede zaak vinden dat we nu samen verder praten over een andere invulling. In Bergen op Zoom is de Auverg nepolder tenslotte al vaker ge noemd als uitbreidingslocatie voor bedrijven." Burgemeester Han Pol man van Bergen op Zoom houdt de boot af Viazijn woordvoerder zegt hij dat het Bergse college 'al tijd overlegt met de buurgemeen ten'. Maar hij wil niet specifiek met Tholen praten over de Auverg nepolder. Een bedrijventerrein op die plek ligt in de Bergse coalitie zeer gevoelig. Het Floriadeplan leidde al tot gefronste wenkbrau wen. GBWP hecht sterk aan een groene polder, terwijl de WD in het zuidelijk deel liefst meteen in dustrie wil vestigen. „Ontwikkelen Auvergnepolder nu zelf doorzetten!", twitterde WD-raadslid Barry Jacobs, direct nadat bekend werd dat het over en uit was met het Floriade-idee. Nog maar heel kort geleden be sloot het college, met het oog op de Floriade, een voorkeursrecht voor de gemeente uit te roepen bij grondverkopen in de Auvergnepol der. Of dat besluit nu wordt ingetrok ken of toch wordt voorgelegd aan de gemeenteraad, is nog niet dui delijk, zegt de woordvoerder. Burgemeester Nuis betreurt - even als Polman - hevig dat de Zeeuwse Staten een streep door het Floria deplan hebben gehaald. goes - Een Goese student heeft de hoofdprijs van 25.000 euro netto gewonnen met een kraslot dat hij bij supermarkt Jumbo in zijn woonplaats had gekocht. Dat heeft De Lotto gisteren be kend gemaakt. De winnaar had nog één euro van zijn winkelwa gentje over en besloot om hier nog even snel een Klavertje 4-kras- lot van te kopen. Hij kon zijn ogen niet geloven toen bleek dat hij het geldbedrag had gewonnen. Volgens De Lotto wil de winnaar samen met zijn vriendin een nieuw bankstel en koffiezetappa raat kopen. De rest van het bedrag gaat op de spaarrekening. www.denobelaerdomburg.nl O 0 •MET UITZONDERING VAN 0E NIEUWE COLLECTIE 20% OP DE MARCCAIN COLLECTIE concept vorm druk GRAFIMEDIAPARTNERS is qua naam een nieuwe speler op de markt, maar wat betreft ervaring en kennis doen wij al vele jaren mee. Door de krachten van vijf ondernemingen te bundelen sluiten de verschillende disciplines naadloos op elkaar aan. One stop shopping als u dat wenst, maar dat is geen verplichting. Nieuwsgierig? www.grafimediapartners.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 45