DyarJadan Peter de Bruijn Gijsbregt Cornelis Kramer G.C. Kramer Mies de Leuw - van Bezooijen Johanna Melis-Marinisse 28 I familieberichten vrijdag 2 december 2011 <1 IDensenlinq.nl Tot onze diepe droefheid nam de Heere, na een liefdevolle verzorging in "Ter Weel" te Krabbendijke, van ons weg onze geliefde, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Adriaan van den Berge sinds 14 april 2002 weduwnaar van Leuntje van den Berge-Harthoorn Drager van de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in zilver in de leeftijd van 91 jaar. Yerseke: F.F. Nieuwenhuyzen-van den Berge W. Nieuwenhuyzen Tholen: M. van den Berge C.M. van den Berge-Bosman Breda: F.M. Zuydwegt-van den Berge M. Ph. Zuydwegt Yerseke: M. van Noorden-van den Berge P.W. van Noorden Krabbendijke: F. van den Berge W.J. van den Berge-Duinkerke Krabbendijke: W. A.F. de Dreu-van den Berge J.J. de Dreu Goes: B. van den Berge C.A. van den Berge-Wagenaar Krabbendijke: J. van den Berge A.D. van den Berge-Dijl Krabbendijke: D. Sinke-van den Berge J. Sinke Kruiningen: H.A. van den Berge C. van den Berge-van Paasschen Kaatsheuvel: J.C. van den Berge M. Bisselink Krabbendijke: A.L. van den Berge C.J. van den Berge-Hoogstrate Goes: C.J. van den Berge J.J. van den Berge-de Wit Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 30 november 2011 Zorgcentrum "Ter Weel Correspondentieadres :Noordweg 62A 4413 AD Krabbendijke Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar zaterdag 3 december van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. maandag 5 december om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk alsnog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande en Ter Weel voor de liefde\>olle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Great Girl We miss you Want Gij zijt bij mij, Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij Onze lieve moeder is overleden. We zijn erg verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons is geweest. Dina Geense weduwe van Johan van den Bos VGravenpolder 9 oktober 1921 Gouda 29 november 2011 Amsterdam: Anja van den Bos Flans Pool in herinnering Rotterdam: Jan van den Bos Ella de Waal Correspondentieadres: Jan van den Bos Leendert Butterstraat 26 3062 XN Rotterdam De rouwdienst wordt gehouden maandag 5 december om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Wij hebben een goede vriend verloren In gedachten leven wij met de familie mee en wensen ze veel sterkte toe met dit grote verlies Vietnam Erma en Tjeerd Verdrietig vernamen wij dat Peter de Bruijn is overleden. Peter was secretaris van Kerk in Actie Goes en van de classicale commissie voor Zending, Werelddiaconaat en Ontwikkelingssamenwerking. Voor het werk van ZWO heeft Peter zich jarenlang ingezet. Vooral op het persoonlijke vlak was hij meer dan secretaris alleen. Hij toonde in alles zijn betrokkenheid, ook toen hij al ziek was. We wensen Marleen en de kinderen sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen en vragen God hen daarin bij te staan. Namens. ZWO-commissie van de classis Goes (PKN) en de Classicale Commissie, Leendert Beije, secretaris Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzonder man en vader. Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid en eenvoud hebben wij na een periode van langzaam afnemende gezondheid afscheid genomen van mijn lieve man, vader en schoonvader Colijnsplaat, 18 mei 1921 t Vlissingen, 30 november 2011 J. Kramer-Janse Castricum: RienenTanja Cijs is thuis in zijn vertrouwde omgeving. Van Raaltestraat 45 4384 CC Vlissingen Wij nemen afscheid van hem op maandag 5 december om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar het team van Zorgstroom en dr. W. van Ouwerkerk die mijn man en vader in de laatste periode van zijn leven met alle zorg en warmte hebben begeleid. Bedroefd, maar met dierbare herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van J. Kramer-Janse Goes: C. Kramer t M. Kramer-Platschorre Kruiningen: P. Kramer P. Kramer-van Hakken Goes: C. de Pree-Kramer M.A. de Pree Neven en nichten Ze genoot intens van het leven Toch nog onverwacht is onze innig geliefde moeder en oma overleden Maria Elizabeth echtgenote van Cees de Leuw *Vlissingen, 24 juli 1931 tGoes, 30 november 2011 Positief, levenslustig, warm, innemend Tilburg: Mirjam Persis en Maarten Kloetinge: Monique Susan, Tessa, Mike Amsterdam: Sandra en Bert Luka, Milo U kunt afscheid nemen van Mies op dinsdag 6 december vanaf 11.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De aanvang van de afscheidsbijeenkomst is om 12.00 uur. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in hotel Terminus, Stationsplein 1 te Goes. Correspondentieadres: Schalklaan 8, 4481 BN Kloetinge Mies houdt van witte rozen. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Mies de Leuw-van Bezooijen Dongen: Elly Romer-van Bezooijen Freek Romer Middelburg: Netty van Bezooijen-Romer Frans van Bezooijen t Neven en nichten Wie zijn bestemming kent, vindt de weg. LaoTse Stil ging je heen, weinig gesproken maar wel veel gedacht, je bent nu daar waar je rusten mag. Onze geliefde, levenslustige en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en opoe is van ons heengegaan weduwe sinds 1986 van Adriaan Melis in de gezegende leeftijd van 97 jaar. Zij laat een grote leegte achter. Vlissingen: Bram Melis Rommie Stelpstra Vlissingen: Ineke de Haan-Melis Kees de Haan Koudekerke: René en Janetta Arjaen, Joos, Hilde, An Middelburg: Astrid Evian, Noa, Benthe Correspondentieadres: A. Melis, Sint Kruislaan 59, 4383 AJ Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 5 december van 10.00 tot 10.20 uur in De Klimop aan de Kerkstaat te Koudekerke, waarna wij haar om 10.30 uur herdenken tijdens een samenkomst aldaar. Aansluitend vindt omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Biggekerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in De Klimop. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en de alphahulp Nel Ridderbos-Jacobse voor de goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28