Smakelijk eten! PZC Nu in onze webwinkel Cadeaubox Spiesjes Sophie Dahl: Herman den Blijker: Bart van Olphen: pzc.nl/webwinkel Speciaal voor abonnees GRATIS STIJLVOLLE KEUKENSCHORT Gratis stijlvolle keukenschort voor PZC abonnees donderdag 1 december 2011 #WEBWINKEL Hi! til MB 30 lekkernijen op een stokje! Van seizoen naar seizoen Peen en Ui Het Nederlands Viskookboek In deze cadeaudoos zitten: - Een boek met heerlijke recepten voor allerlei hapjes, hartig en zoet. - Een mooi serveerbord van wit aardewerk. -100 herbruikbare bamboe prikkers (25 meteen knoopje, 25 in Japanse stijl en 50 eenvoudige prikkers). Maak van elk hapje een feest! Lezersprijs 19,95* Bestseller auteur Sophie Dahl heefteen natuurlijk instinct voor het combineren van het beste wat ieder seizoen te bieden heeft. Zo proefje de warmte van een zomerse tuin in volle bloei met gegrilde perziken, pistachenoten en Ricotta, de ontluikende knapperig heid van de lente met een rivierkreeftsalade en de druilerige en natte herfst met een Parmezaanse soep. Behalve voedzame en makkelijk te bereiden recepten, neemt Sophie je ook mee op een gastro nomische reis door de seizoenen en deelt ze intieme herinneringen van haar zelf. Van seizoen naar seizoen belooft plezier, verwennerij en natuurlijk eenvoudig en goed eten! Lezersprijs 24,90* Herman den Blijker kookt meer dan zestig bijzon dere gerechten met peen en ui. Hij biedt naast bijzondere hutspothappen ook nationale en inter nationale gerechten waar in ieder geval penen en uien in zijn verwerkt. De smaakvariatie is groot, met Peen Ui zetje elke keer weer een verras send gerecht op tafel. Daarnaast geeft Peen Ui antwoord op klemmende hutspot vragen. Is het waar dat een Friezin de hutspot bedacht? Of was het toch een Leidenaar? Lezersprijs 29,90* In ruim zestig overheerlijke recepten laat Bart van Olphen zien hoe verschillende duurzame Nederlandse vissoorten het beste kunnen worden bereikt. Gerechten die misschien ingewikkeld klinken, maar verrassend eenvoudig klaar te maken zijn: tong in botersaus, op de huid gebakken snoek baarsfilet of inktvis van de plaat. Maar waar koop je de meest duurzame vis? Waar let je op? Welke basis- sauzen zijn lekker bij vis? Het Nederlands viskook boek geeft antwoord op al deze vragen. Lezersprijs 29,90* •Prijzen zijn exclusief verzendkosten. Meer informatie over deze producten vindt u in de webwinkel De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Ja, ik verras 2 personen die nog geen abonnement hebben op de PZC met 3 weken gratis de krant en ontvang zelf een stijlvolle keukenschort cadeau. Gegevens "gever", tevens ontvanger van een keukenschort: (uw abonneegegevens) Voorletterm/v Achternaam Huisnummer Telefoon E-mailadres Ik geef de volgende 2 adressen de krant 3 weken gratis: Na 3 weken stopt het abonnement automatisch, opzeggen is niet nodig. Ontvanger 1: Voorletter Achternaam Huisnummer Postcode Telefoon (o.a. voor bezorgcontrole) VR-IA-B0-GP3 December staat bij de PZC in het teken van genieten. Buiten is het koud en wordt het vroeg donker. Binnen maken we het gezellig en warm met kaarsjes en de brandende haard. Tijd nemen om uitgebreid te koken met familie en vrienden, lang tafelen of wellicht alvast proefdraaien voor uw Kerstdiner. In december staat uw krant vol met leuke en interessante onderwerpen rondom "genieten". De PZC heeft een speciale actie voor de maand december waarbij u een mooie en stijlvolle keukenschort cadeau krijgt! U krijgt niet alleen een cadeau, u mag zelf ook cadeautjes weggeven! Met deze bon geeft u twee personen uit uw omgeving drie weken lang de PZC cadeau. (SjBSS 70 Na drie weken stopt de bezorging automatisch. U ontvangt van ons deze stijlvolle keukenschort thuis. Zo bereidt u uw feestmaaltijden de komende maand als een echte kok in uw keuken! Ontvanger 2: Voorletter Achternaam Postcode Plaats Telefoon (o.a. voor bezorgcontrole) VR-LA-BO-GP3 De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van uw krant treft u nadere informatie. PZC Afdeling Lezersservice Antwoordnummer 54050,5004 VB Tilburg of kijk op www.pzc.nl/schort Actlevoorwaarden: Abonnees ontvangen de stijlvolle keukenschort uitsluitend wanneer zij twee ontvangers van de krant opgeven. Hén ontvanger voor drie weken opgeven mag ook, alleen ontvangt u als gever (abonnee) dan geen keukenschort Daarnaast worden alleen volledig ingevulde bonnen verwerkt Uitsluitend bij correct en volledig ingevulde bonnen wordt de krant na zeven werkdagen bezorgd. Na drie weken stopt de bezorging automatisch, opzeggen is dus niet nodig! De ontvangers moeten binnen het verspreidingsgebied van de PZC wonen. U kunt de cheque tot 1 januari 2012 insturen. De PZC heeft voor deze actie een groot aantal keukenschorten ingekocht Mocht deze actie de verwachtingen overstijgen, zullen de gratis abonnementen uiteraard verwerkt worden, voor de keukenschort geldt- op op. Mocht het zover komen dan zullen wij onze abonnees hierover persoonlijk op de hoogte stellen U ontvangt de keukenschort binnen 14 dagen bij u thuis. U kunt de bon insturen tot 1 januari 2012. Kijk ook op www.pzc.nl/schort www.pzc.nl/schort

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 64