Sven 32 I familieberichten donderdag 1 december 2011 (Hensenlinq.nl Diepbedroefd geven wij u kennis dat, na een moeitevolle laatste levensfase, door de HEERE van ons is weg genomen mijn innig geliefde vrouw, onze innig geliefde moeder en oma Cornelia Nijsse-van Hoepen - Corrie - echtgenote van Iman Nijsse 30 december 1930 - f30 november 2011 I. Nijsse Kinderen en kleinkinderen 30 november 2011 Magnoliastraat 128 4431 EK 's-Gra venpolder D.V. vrijdag 2 december is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. maandag 5 december om 13.00 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in de Elimkerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar medewerkers van Thuiszorg SVRZ en personeel van afdeling E van het ADRZ en Dr. Lavrijsen. Intens verdrietig zijn we om het verlies van onze zeer lieve moeder en schoonmoeder en onze lieve, altijd zeer meelevende oma Cornelia Nijsse-van Hoepen -Corrie- We zullen haar zeer missen. Kloetinge: Boudewijn en Jacqueline van Gilst Rotterdam: Claudia Kloetinge: Walter en Marjolein Kloetinge: Imgard 30 november 2011 Na een lang en actief leven is vredig van ons heengegaan onze lieve vader, grootvader, broer en vriend Pierre Joseph Marie Speckens weduwnaar van Jeanne Josephine Rosalie Berting Vlissingen, 16 juli 1920 Hij overleed in de leeftijd van 91 jaar. t Breda, 28 november 2011 Fort Lee, VS: Nora en Steve Malamud-Speckens Alexandra Jean Bavel: Han en Jeanette Speckens-van Bekhoven Bussum: Heike van der Sluys-Hidding Familie Speckens Irenestraat 5,4811 SB Breda De plechtigheid wordt gehouden op vrijdag 2 december om 14.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum van DELA, Tuinzigtlaan 41,4814 JW Breda. Voorafgaand aan de plechtigheid kunt u persoonlijk afscheid nemen van Pierre in de aula van het uitvaartcentrum. Na de dienst bent u welkom voor een samenzijn met de familie. Raphael Pierre Lucas Waisapy Ontvangen van God, 25-11-2011 Geborgen bij God, 25-11-2011 Rust zacht, lieverd... Tapa, 'Mama Isfiani Bedroefd zijn wij door fiet overlijden van RapHaëC Pierre Lucas Waisapy Zoon van onze medewerker en collega Roebelle Waisapy Wij wensen Roebelle, Benny, Ishani en bun dierbaren veel sterkte toe met dit verlies. Namens bet bestuur, management en de collega's van de Sociale Dienst Woleberen Bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij U kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Pierre Joseph Marie Speckens Familie Speckens Breda, 28 november 2011 Na langdurig ziek zijn is overleden onze vriendin Koos Verhage-Goedhart Wij wensen Lou, kinderen en kleinkinderen sterkte toe met dit verlies. Tiny en Bram Zus en Lein [in herinnering! Suus en Piet Tannie en Bram Stilte. En dan kunnen we alleen maar stil zijn. Woorden, schieten nu te kort. Verdrietig zijn we door bet overlijdenvan Raphael Pierre Lucas Waisapy Zoon van onze collega Roebelle Waisapy Wij wensen Roebelle, Benny, Ishani en hun naasten veel sterkte toe in deze verdrietige periode. Namens alle directe collega's: Charlotte, Amy, Nel, Mariane, Cynthia, Jeanette, Danielle, Yolanda, Mark, TheoInge, Egbert, Ilse, Lia, Petra, Monique, Hella, Hans, Jan, Jolanda, Martina, Monique, Robbert, Susanne, Kim, Elma, Neil, Maltie, Rebecca, Angela, Monique, Petra, Anouska, Elisa, LindaRené Met droefheid geven wij u kennis dat, na een moeitevolle levensavond, door de HEERE uit ons midden is weg genomen onze geliefde schoonzuster en tante Cornelia Nijsse-van Hoepen in de leeftijd van 80 jaar. Gouda: J. Tramper C. Tramper-Nijsse (in herinnering J. Tramper-van Leeuwen 's-Gravenpolder: M. Nijsse P. Nijsse-de Visser Middelburg: P. de Visser-Nijsse P. de Visser Middelburg: E.W. Oreel P.M. Oreel-Nijsse (in herinnering) Neven en nichten 's-Gravenpolder, 30 november 2011 Voor altijd ben je weg, heel ver maar toch dichtbij als een ster.. Lieve Sven, We zullen je lach, ie stem, het spelen met Kevin en knuffelen met êyano zo missen... We wensen Claus, Vivian, Erben en Björn veel kracht en sterkte toe. Richard en Alice Daisy, Kevin en Gyano Verslagen zijn wij door het bericht van het plotselinge overlijden van ons gewaardeerd lid, de heer Maarten Rottier We wensen Janny en de (klein-)kinderen heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van Vereniging Ons Boeregoed te Kruiningen Sven Zolang gevochten en gehoopt op een wonder. Vele mooie herinneringen verzachten de pijn. Voorgoed uit ons leven, maar voor altijd in ons hart. We zullen je verschrikkelijk missen. Henk, Cobie en Wesley Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Maarten Rottier Maarten was een gewaardeerd lid van het Culinair Gilde Zeeland. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Namens het bestuur J.C. Everaars Geschokt hebben we het bericht ontvangen dat ons jeugdlid Sven Spijker zondag 27 november 2011 is overleden. We wensen Claus, Vivian, Erben en Björn veel sterkte met dit enorme verlies. Bestuur, trainers en leden JudoGoes t mk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32