Oi/a/lailan Peter de Bruijn de Bruijn Jan Melis Kees Jongman IDenseniinq.nl donderdag 1 december 2011 familieberichten 131 Those we love don 't go away. They walk beside us everyday. Unseen, unheard, but always there. Still loved, still missed, still very dear. Tot ons groot verdriet moeten wij afscheid nemen van onze allerliefste moeder, schoonmoeder, schoondochter en oma Cathrina Adriana van Bockel Caatje Groningen 7 april 1946 Middelburg 28 november 2011 Vlissingen Richard Josephine Elliott Renée, Phoebe Cincinnati, USA Arthur Jolynn Elliott Southsea, UK Mrs E.D. Elliott De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 3 december om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Correspondentieadres: Giessenburg 2,4385 EM Vlissingen Groot was haar liefde, groot het verdriet. Mooi de herinneringen, die zij achterliet. Dag Caatje! Cobie, Diana en Ria Overleden aan de gevolgen van een ernstige ziekte Willem Meindert Luijt 's-Gravenhage, 6 augustus 1943 Goes, 25 november 2011 Wij zijn erg verdrietig. Goes: Joan Luijt-Verheij Utrecht: Janjaap Luijt en Maja Houtman Den Hoorn (Z-H): Willemijn Luijt en Johan Meijdam, Frank Goes: Helbertijn Luijt en Michiel Ars "Vogelsang" Vogelzangsweg 76 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cathrien van Bockel Als vrijwilliger heeft Cathrien zich jarenlang op bijzondere wijze ingezet voor de bewoners van de Palliatieve Unit van 't Gasthuis. Wij zullen haar warme persoonlijkheid, enthousiasme en optimisme enorm missen. Wij wensen haar familie heel veel sterkte toe. Bestuur, medewerkers en vrijwilligers van Manteling Eigenlijk ben ik heel tevreden als ik alles samenvat. Alles had een echte reden ik heb jullie toch gehad Mijn man, onze vader, opa en mijn zoon is overleden. Maassluis, 16 februari 1948 f Goes, 28 november 2011 Peter is op bewonderenswaardige wijze omgegaan met de ziekte die hem zo genadeloos trof. Zijn sterke geest vond moed en kracht om het onvermijdelijke te aanvaarden zonder een spoor van bitterheid. Nu hij er niet meer is, zullen wij de herinnering aan zijn liefde, zorgzaamheid en trouw voor altijd levend houden. Goes: Marleen de Bruijn-Groenenberg Rotterdam: Martijn de Bruijn Cynthia van Diggele Duncan en Evan Oud-Beijerland: Saskia Tuppert-de Bruijn Marco Tuppert - Norah en Tamar Rotterdam: Annemarie de Bruijn Ralph Staal Vlaardingen: J. de Bruijn-Nab Correspondentie adres: Indira Gandhilaan 64 4463 JH Goes Op zaterdag 3 december zal om 11.45 uur de gedachtenisdienst plaatsvinden in de kerk "De Hoogte", Populierenstraat 29 te Goes. Aansluitend vindt om 13.30 uur de crematieplechtigheid plaats in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleren in de ontvangkamer. Soms is er zoveel wat we voelen. Maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Peter Wij wensen Marleen, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Goes Hans, Sandra Max en Jens Tramper Toch nog onverwacht ontvingen wij bericht van het over lijden van onze collega Peter de Bruijn Na de overname van Drukkerij v.d. Dool heeft hij helaas maar kort voor ons mogen werken. Wij wensen zijn vrouw Marleen, kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht om dit verlies een plaats te geven in hun leven. Grafisch Bedrijf Goes J.M. van Antwerpen Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa 20-10-1930 29-11-2011 Zoutelande Henny Melis - Loderus Annet en Kees Mathijs en Nicole Lianne Theo en Addy Bas en Femmy Gijs en Stephanie Max Nina Unia en Hans Timmermanstraat 7 4374 AR Zoutelande Pa is thuis, U kunt afscheid van hem nemen op vrijdag 2 december van 18.30 - 19.30 uur. De afscheidsdienst, voorgegaan door ds. GJ. Ruitenburg, vindt plaats op maandag 5 december om 13.00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein 1 te Zoutelande. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in Café de Babbel, Langstraat 1 te Zoutelande. Een ieder die geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. M) Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve oudste broer, zwager en oom Jan Melis echtgenoot van Hennie Loderus Zoutelande, 20-10-1930 Zoutelande, 29-11-2011 Zoutelande: Zoutelande: Westkapelle: Zoutelande: Grijpskerke: Zoutelande: Vlissingen: Westkapelle: Westkapelle: Zoutelande: C. Euser-Melis t H. Euser f P. Kleinepier-Melis Kleinepier f S. van Marion-Melis C. van Marion P. Melis f L. Sturm J. Melis N. Melis-Lievense J. Schaeffer-Melis f H. Melis M. van der Windt A. Melis K. Melis-Minderhoud A. Melis L. Melis-Maljaars Neven en nichten Na vele jaren van vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend en neef [an Melis Wij wensen Hennie en familie veel sterkte toe. Lies en Corrie Simon en Ineke Wij hebben afscheid moeten nemen van onze oud voorzitter Wij wensen Wil, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe carnavalsstichting De Koenkelpot Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze buurman [an Melis Thomas en Sofie A. Francke S. Joosse Fam. Kloeg Chizzaria Fam. A. Dingemanse Fam. B. Melis Zoutelande, 29 november 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31