natuurlijk wel....). dat het past bij de vrouw voor I. Het juiste geurtje, het favoriete e accessoire die matcht met het si van de garderobe. izoekt kan altijd wel slagen, een weg! ste, wat het ook wordt, is ranlijkheid benadrukt. Iets iets dat recht doet aan de vrouw die maakt dat je flauwtjes moet meuze diva, maar dan net weer rouwd en intrigerend tegelijk. Fashion statement voor de pols. Yukon Black White edition. Gevlochten leer met wisselbare elementen. Contrastrijk en tijdloos. Feestdagenprijs van 135.- voor 99- van der Kooij edelsmeden Walstraat 197 Vlissingen www.vdke.nl In ons assortiment een groot aanbod sportbh's van o.a. Odlo, Shockabsorber, Triumph. Voor een degelijk advies. Wilma Mode Onderkleding Brouwerijstraat I Koudekerke www.wilmamode.eu Mrs. Marcos Sint Jacobsstraat 14 Vlissingen www.mrsmarcos.nl De leukste schoenen- en laarzencollectie van Zeeland Harry Hutjens Edelsmederij Witte Paardstraat 3 Goes Ernstes heeft een aantal colliers en armbanden ont worpen in edelstaal waarvan de losse elementen te verwisselen zijn al of niet met witte of zwarte z irkonia's. Dagje uit beautyarrangement voor 3 generaties Stern beauty-kuur-chaletpark Oosterweegje 5 Noordgouwe www.beautydagen.nl Boek nu hetKnapp! Winter Wonder Beautyarrangement" en geniet van een combinatie van 4 verschillende behandelingen. Knapp! Wilhelminastraat 76b Wemeldinge Met een flirt naar het verleden en met een hang naar authenticiteit Met een keuze voor kwaliteit en met gevoel voor mode. Tilroe Optiek Vlissingen www.tilroe.nl Modeaccessoires - Juwelier Ippy Langeviele 52 Middelburg www.ippy.nl De exclusieve collectie van CHARLOTTE EHINGER-SCHWARZ 1876

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27