colofon te de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Sven Spijker (H mensenlinq.nl woensdag 30 november 2011 familieberichten 133 Verdrietig en aangedaan zijn we door het overlijden van Sven Spijker klasgenoot van onze kinderen De verslagenheid is groot en goed voelbaar op het schoolplein en in de klas. We wensen Vivian, Claus, Erben en Björn heel veel sterkte en kracht bij het omgaan met dit grote verlies. de ouders van de leerlingen van groep 5 van de Franciscusschool in Middelburg Wanneer zie ik jou terug een ster die naar me knipoogt en me nooit verlaat die elke avond aan de hemel staat K3, 2009 Lief buurjongetje, wat heb jij gevochten. We zullen je zó missen! Sven Spijker Wij wensen Claus, Vivian, Björn en Erben veel sterkte en kracht toe. Erik Jan, Froukje, Jort, Mijntje en Thijs Koedijk A/s iet s liefs je verlaat, blijft nog altijd de liefde. Lieve Björn en familie, Wat verdrietig dat jouw broertje 5ven zo jong is overleden. Wij zijn er erg van geschrokken en wensen jullie veel sterkte. Björn we zullen er voor jou zijn. Klas B1B CSW van de Verre Claudia, Christine, Steffie, An, Julian, Kim, Silvijn, Max, Daniel, Jaira, Loran, Maria, Jasmijn, Evi, Laura, Alexandra, Lesley, Jason, Levi, Juli, Quinten, Hiranya, Iris, Nick, Matthijs, Maarten, Manon, Marleen, Jerome, Irene Mentoren Arianne Witteveen en Mieky Peterson Als een tulp is uitgebloeid is zij niet weg. We zien haar alleen niet meer. We zijn ontroerd door de belangstelling die wij van u mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder Anja Kathleen Alberts - Schoon Alle blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Harm Alberts Tom Janneke en Martijn Amemuiden, november 2011 Informatiecentrum en uitvaartwinkel: uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdékam.nl - info@degrootdekam.ni ERZORGING Peter Butler Voor eenpersoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl arailieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Soms is er zoveei wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen... Sven Spijker We wensen Claus, Vivian, Erben en Björn heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Kémonda en Arri Kelly, Chri&tianne en Thymen Theuny en André Zoon van ons bestuurslid Claus. Wij wensen Claus, Vivian, Erben, familie en naasten veel sterkte toe, namens alle leden, bestuur Wijkvereniging Mortiere Sven Pust Zacht lieve superheld Claus, Vivian en Erben heel veel sterkte met het dragen van dit grote verdriet. Martin en Petra Kyara, Senna, Pik en Isa Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij danken de (verkeers)politie voor hun begeleiding tijdens de uitvaart van ons clublid EMILE. Dank zij hun inzet is het ordelijk verlopen en was het een waardig afscheid. Daarvoor onze dank en respect, Koeievaag E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl 1 www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33