Abraham Izaak Sonnevijlle Bram Lieve Sven 32 familieberichten woensdag 30 november 2011 IHens9niinq.nl ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve en altijd zorgzame vader weduwnaar van Esther Alida Stofberg sinds 4 september 2009 Amsterdam, 30 december 1932 t Oostburg, 29 november 2011 Breskens: I.L. Sonnevijlle Purmerend: R. Dol-Sonnevijlle Correspondentieadres: Nieuwstraat 5 4511 CR Breskens De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Alleen schriftelijke condoleances. Geen bloemen. Ik ga je missen Je broer Björn Sven, je zal er altijd zijn in mijn hart en als een engeltje op mijn schouder Ome Corné&Tante Koos doyca Angelo Onze lieve Svennie een mooie ster je mocht maar 3 jaar worden. Gevochten als een tijger sterk als een beer Je kwam er bovenop, telkens weer. Maar het was een oneerlijke strijd, je hebt ervoor geknokt, tot op het laatst. Sluit nu je oogjes maar, Stoere Lieve Sikkel Sven Claus en Vivian Spijker Erben Sjorn Wij zullen nooit vergeten, wat iedereen voor Sven en ons betekend heeft. In het bijzonder willen wij alle mede werkers van het UMCG, afdeling L1, IC- blauwen het levertransplantatieteam hartelijkdanken. Groningen, 27 november 2011 D. Ellingtonstraat 39 4337 XT Middelburg Wij nodigen jullie uit om samen met ons afscheid van onze Sven te nemen, dit doen wij vrijdag 2 december om 11.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna zullen wij met elkaar onze Sven gaan begraven. Na de begrafenis Willen wij jullie graag ontmoeten in het uitvaartcentrum H. Jobse, Sachweg 2 te Middelburg. Jullie hoeven geen bloemen mee te brengen, in plaats daarvan liever een gift voor het Ronald Mac Dona ld huis. Een doos hiervoor staat bij het register. Gevochten a/s een tijger, sterk als een beer. Nu ben je ons vooruitgevlogen als een vlinder naar het licht. We zijn stil van het overlijden van ons neefje en achterneefje Sven Spijker Wain (D), Ada Steege-Soshom Wain (D), Monique Königseggwald (0), Raymond en Claudia Kamona, Andreas, Marijke Veere, Gé en Juul Soshom Veere, Dieuwertje en Damien, Silvester Arnemuiden, Marijn en Tanja Wij wensen Claus, Vivian en Erben heel veel sterkte en kracht. Gevochten ais een tijger, sterk a/s een beer. de kwam er bovenop, telkens weer. Maar het werd een oneerlijke strijd, nu zijn we onze lieve Svennie kwijt. Sven Spijker We zijn er voor jullie! Mirjam en JW Dylan, Mylo, Jaymian, öritt Tamara en Ronnie Nino, Cara, Roan Yvette Dylan Anneiies en Hans Inge Thèrêse en Wilfred Rosalie, Jordi, Luna Janny en Marc Kimberly Frédérique en Daniël Jaïra, Emanuel CaroUert en Raoul Sem, Imke WaaromWaarom Tranen van verdriet vullen onze ogen. We kunnen het nog steeds niet geloven. Dat ons lief dapper mannetje Sven de strijd heeft moeten opgeven. Oma en Opa Jakobsen Lieve Sven, Mijn lieve vriendje, Ik ga je zo erg missen en zal je nooit vergeten. Je hebt voor altijd een plaatsje in mijn hart. Jaëlle Lieve Sven Dit had nooit zo mogen zijn zo jong, zo lief. Ik zal je heel erg missen. Liefs oma Spijker Lieve Sven, Wat heb je gevochten om bij ons te blijven. We hebben zoveel mooie herinneringen samen met jou. We zullen je nooit vergeten lieve Sven. Onze gedachten zijn bij Claus, Vivian, Erben en Sjorn Jasja, Corina, Jaëlle en Nino Sven Spijker Als tranen een trap konden vormen en herinneringen een brug, dan klommen wij metz'n allen naar de hemel en haaldenjeterug. Hij was Sterk en Dapper maar vooral Lief. Een groot hart voor al zijn vriendjes en vriendinnetjes uit de straat, we zullen hem zo missen onze lieve buurjongen Sven uit de Duke Ellingtonstraat. Claus, Vivian, Erben en Sjorn, woorden schieten tekort. Veel kracht en sterkte toegewenst voor nu en in de toekomst. De Suurtjes Fam. Suunk Fam. Salhuteru Fam. Mangroe Fam. Koed ijk Fam. Roschar Fam. Nuhaan Fam. £oban Fam. Paulissen Dag lieve, vrolijke, dappere Sven Afgelopen zondag kregen we het droeve nieuws te horen dat één van onze leerlingen na een lang ziekbed is overleden Sven Spijker Sven was een bijzondere jongen, die bij iedereen heel geliefd was. Wij zullen hem allemaal erg missen. Claus en Vivian, Sjorn, Erben en familie wensen wij veel kracht toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Leerlingen en team Franciscusschool Middelburg Sestuur en Management Stichting Prisma W Prisma Dag lieve Sven Hier zijn geen woorden voor. Na een langdurig ziekbed moeten wij afscheid nemen van een fijn klasgenootje Sven Spijker is afgelopen zondag 27 november 2011 overleden. We gaan onze lieve, moedige en behulpzame Sven, met zijn ondeugende lach, erg missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn ouders en zijn broers Sjom en Erben. Meike, Dion, Mike, Claire, Kimberly, Gwen, Ivar, Noah, Stefan, Danique, Jasmijn, Dimitri, Rosalie, Devlin, Roy, Guillermo, Jiaru, Tristan, Kevin, Rens, Joyce, Nicky, Kirsten, Jelmer, Shannen, meester Luc en juf Christian Groep 5 van de Franciscusschool Middelburg Er is een lief engeltje Hoog boven ons hoofd We zullen hem niet vergeten Dat hebben we beloofd Wij zijn heel verdrietig omdat Erben's grote broer Sven zondag 27 november 2011 is gestorven. Groep MZC van de Franciscusschool Middelburg: Jasmine, Chiel, Anouk, Merlijn, Stijn, Niels, Sieb, Faith, Joachim, Ivy, Mike, Dilana, Tijn, Seau, Rodolfo, Emma, Elisabeth, Sas, Veerle, Marit, Chloé,juf CaroWen enjuf Jopie Stil en verdrietig zijn wij dat ondanks zijn moedige strijd Sven Spijker is overleden. Wij wensen Claus, Vivian, Sjorn en Erben alle kracht en sterkte toe! Ouderwerkgroep Franciscusschool Tussenschoolse Opvang Franciscusschool Medezeggenschapsraad Franciscusschool

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32