Hennie van der Put Rottier Maarten Jacoba Pieternella Verhage-Goedhart Koos Verhage-Goedhart Koos Verhage - Goedhart hhbmbhh ITIensenlinq.nl woensdag 30 november 2011 familieberichten 131 De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn; 2 Timotheus 2 vers 19 Tot onze grote droefheid geven wij u kennis dat, door de Heere van onze zijde is weggenomen, na een geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Johannes Moerland Middelburg, 26 april 1925 - Goes, 28 november 2011 M.C. Moerland-Geluk J. Moerland D.C. Moerland-Bouwman Rien en Annemarie Bert Hans Marco L.M. Moerland M.M. Moerland-van Belzen Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Valcke, TV 1 hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Leliestraat 814461 PD Goes De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 2 december om 13.00 uur in de zaal van de 'Sionkerk', ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er in de zaal van de kerk van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen. Na de begrafenis is er in de zaal van de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis, dat door de Heere na een geduldig gedragen ziekte uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde zwager en oom Johannes Moerland echtgenoot van onze geliefde zuster en tante Maria Geluk in de leeftijd van 86 jaar. Sterke de Heere onze zuster en haar kinderen in dit smartelijke verlies en heilige deze roepstem aan onze harten. Middelburg: J. Geluk P. Geluk-Baaijens Middelburg: J.J. Geluk E. Geluk - Jobse in herinnering Middelburg: P.L. Geluk M. Geluk - Maljaars Dordrecht: M. Geluk M. Geluk - van Keulen Neven en nichten Goes, 28 november 2011 Niet geheel onverwacht, maar veel te vroeg, nemen wij afscheid van Wij wensen Manfred en de rest van de familie veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd. Marnix Rutger Petra Laurens Stefan Gyula Arjuna Sanne Auke Leon Sjoerd Peter Kasia Jeroen Wouter Michiel Anneke Jesse Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Op de laatste dag van onze vakantie heeft God plotseling tot Zich genomen mijn innig geliefde man, onze lieve papa en trotse opa Maarten Rottier echtgenoot van Jannetje Maat in de leeftijd van 68 jaar. Nw. en St. Joosland: Jannie Rottier-Maat Nw. en St. Joosland: Annet en Frans Maik Amemuiden: Carolien en Jacco Joyce en Corné Arnemuiden: Marjan en René Fleur, Rosa Heinkenszand: Jacco en Magda Kris, Niels Dubai, 24 november 2011 Langeweg 3a, 4339 NA Nw. en St. Joosland Een dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden zaterdag 3 december om 10.00 uur in de Gereformeerde kerk, Kerklaan 4 te Amemuiden, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de kerkelijke begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in Partycentrum De Merelhoeve, Langeweg 3 te Nw. en St. Joosland, gelegenheid tot condo leren en samenzijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Mijn opa blijft mijn opa, Zo eigen en vertrouwd. Je wil hem niet graag missen, Omdat je zoveel van hem houdt. Maar eens, dan komt de dag Dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, Maar in je ogen blinkt een traan. Dag lieve OPA Wat zullen we je toch missen. Joyce, Maik, Fleur, Rosa, Kris Niels Vele mooie herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Wij zijn erg geschrokken van het bericht dat onze, altijd zo levenslustige, broer en zwager plotseling is overleden. Maarten Rottier Oostkapelle: Adri en Hannie Grijpskerke: Kees en Mia 's-Heer Arendskerke: JanenLia Wemeldinge: Sjaak en Ali Nieuwdorp: Ineke en Roland Met veel verdriet geven wij kennis dat plotseling op zijn vakantie in Dubai is overleden, onze geliefde zwager en oom Maarten Rottier Hulst: LenieMaat Kapelle: Han en Jannie Maat (in herinnering) Goes: Jan en Anneke Maat Neven en nichten Wij wensen Jannie, de kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Maarten Rottier Vader, schoonvader en opa van Jacco, Magda, Kris en Niels We wensen Jannie en de hele familie veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Lein en Sina Jacobse Marleen Jacobse Rick en Alwin van de Guchte Anton en Mariska Jacobse Driewegen, 24 november 2011 Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man. Niets dan warme herinneringen Jopie Ramona Maik Joyce Addy Silvana Sebastiaan Soraya Jacqueline Corry Brian Nadine Mariëtte Sylvia Gert Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer kent, als je blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Koos Ritthem, 15-10-1934 Vlissingen, 28-11-2011 Vlissingen: LouVerhage Middelburg: JosVerhage Apeldoorn: Jan PietVerhage en Monique Koster Donna, Danyk Terneuzen: Jolanda Verhage en Wim Flipse Lorenzo, Delano Koos is thuis opgebaard. Vredehoflaan 300, 4382 CJ Vlissingen De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 2 december om 13.15 uur in de Michaëlskerk te Koudekerke. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Biggekerksestraat waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Klimop aan de Kerkstraat te Koudekerke. Bijzondere dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis Ter Reede, woning 1, voor de liefdevolle verzorging. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Ritthem Bram Cevaal Jo Goedhart-Cevaal t Oost-Souburg Corrie Goedhart-Geuze Aarnout Goedhart t Middelburg Gerrit Sinke Neven en nichten Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Wij wensen Lou, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd. J. Verhage (in herinnering) A. Verhage M. Koole - Verhage W. Koole P. Verhage (in herinnering) Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31