Ovsfteten Toni Brouwer 3 o familieberichten woensdag 30 november 2011 IDensenlinq.nl Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden onze collega Toni Brouwer-Lammerse Zij is 23 jaar voor onze organisatie werkzaam geweest als thuishulp A voor de regio Goes. In deze periode heeft zij altijd met veel inzet haar werkzaamheden verricht en blijk gegeven van haar grote betrokkenheid bij cliënten. Wij verliezen in haar een gewaardeerde collega. Wij wensen haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen, familie, vrienden en kennissen de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Raad van Bestuur en medewerkers van Allévo Na een lange en plezierige samenwerking moeten wij nu afscheid nemen van onze collega Toni Brouwer-Lammerse Toni heeft altijd klaargestaan voor onze cliënten, maar ook voor ons als collega's. Het werken met en bij de cliënten deed zij professioneel, maar ook met haar hart. Wij zullen haar missen! Wij wensen haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen, familie, vrienden en kennissen de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Huishoudelijke teams Allévo Goes Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de Moeder van onze vriend en maat Martijn Wij wensen Bram, Joost, Michelle, Demi, Ruby, Martijn en Leonie veel sterkte en kracht toe om dit zware verlies samen te kunnen verwerken Francis Lokerse Marc, Esther en Chimène Kamp Temeuzen, 28 november 2011 Met droefheid namen wij kennis dat de HEERE uit onze familiekring heeft weggenomen onze zwager en oom Job van Burg echtgenoot van Cornelia van Burg-van Iwaarden Sterke de HEERE onze lieve zus en haar gezin met dit zware verlies. H. van Iwaarden C. van Iwaarden-Biersteker t A. de Bat-van Iwaarden M. de Bat L. van Iwaarden C. van Iwaarden-Loof f J. van Iwaarden f C. van Iwaarden-Daane f A. van Iwaarden C. van Iwaarden-van den Dorpel J. van Iwaarden t D. van Beveren-van Iwaarden RM. van Beveren t J. van Iwaarden J. van Iwaarden-Nieuwenhuize J. Schriek-van Iwaarden A. Schriek Neven en nichten Met verslagenheid geven wij u kennis dat wij het droevige bericht ontvingen van het overlijden van onze medewerker en collega Willy Goossens - de Groot in de leeftijd van 59 jaar. Willy heeft zich met grote betrokkenheid ingezet voor onze organisatie en met name voor de zorg van onze cliënten. Zij was vanaf 2005 werkzaam binnen de invalpoule, vooral binnen de dagbesteding op verschillende locaties. Wij zullen ons Willy blijven herinneren als een gewaar deerde collega. Bij het verwerken van dit grote verlies wensen wij haai man, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, Centrale cliëntenraad, Cliënten en medewerkers Stichting 'Zuidwester' regio Zeeland Goes, november 2011 Met heel veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar terugkijkend op veel mooie en fijne herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn allerliefste man, onze pa en opa Adrianus Comelis Jacobs Adrie echtgenoot van Antonia Cornelia Maria Adriana Jacobs-Konings A Vlissingen, 16 september 1937 t Ternéuzen, 29 november 2011 Temeuzen: Tonny Jacobs-Konings Terneuzen: Jacqueline en Jan Oppeneer-Jacobs Sion Naftali Immanuel Diepenbrockstraat 269,4536 GR Terneuzen U kunt afscheid nemen van Adrie in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen, op vrijdag 2 december van 12.45 tot 1315 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 december om 13.30 uur in de aula van genoemd crematorium, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren bij Restaurant 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Toch nog onverwachts is overleden K. Luitwieler - Pladdet Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe. Familie Luitwieler Verdrietig delen wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen, na een periode van afnemende krachten, mijn zorgzame man en onze sterke vader, groot- en overgrootvader Bartel Midavaine Koudekerke 3 oktober 1921 Middelburg Kapelle Middelburg t Middelburg 29 november 2011 E.P. Midavaine-Flipse Els van Zwet-Midavaine Ary van Zwet Bartjan en Willemien Norah, Lucas, Joas Rick Ab Midavaine Anne Midavaine-Ridderbos Bart en Sandra Aldré Elvira en Eric Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres: Vroonlandseweg 30a 4421 GK Kapelle Op vrijdag 2 december is er van 19.30 tot 20.15 uur gelegenheid tot condoleren in Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 3 december om 11.15 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teeliinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.30 uur. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis, dat na een periode van afnemende krachten, uit onze familiekring is weggenomen mijn broer, zwager en onze (oud-)oom Bartel Midavaine echtgenoot van Eva Pieternella Flipse in de leeftijd van 90 jaar Middelburg: Izaak Midavaine Bets Midavaine - Sturm Middelburg: Adrie Midavaine Gerrie Midavaine - Nieuwenhuis Jannie Bakker - Midavaine Evert Bakker Hillegom: Jan Midavaine (in herinnering) Ina Midavaine - van Moolenbroek Apeldoorn: Bart Midavaine Corrie Midavaine - de Landmeter Achterneven en - nichten Middelburg, 29 november 2011 Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeilijke levensperiode, is overleden onze zwager en oom Bart Midavaine echtgenoot van E.P. Flipse in de leeftijd van 90 jaar. MiddelburgA. Flipse t L. A. Flipse-Stoel L. Flipse P. A. Flipse-Roelse P. E. van Moolenbroek-Flipse C. van Moolenbroek f Nieuwdorp C. Bastiaanse-Flipse A. Bastiaanse t Neven en nichten Middelburg, 29 november 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 30