Janette Anthonia Letzer-van Houdt Cieoe oma Jeanne Schoe- Jongepier Bennie Traas Catolina Christina de Wit-Jansens IJ? Irani Familieberichten 0 (Tlens9ntinq.nl dinsdag 29 november 2011 familieberichten 133 De kaars is opgebrand. Onze levenslustige moeder, schoonmoeder, oma, over- en betoveroma is rustig van ons heengegaan sinds 1987 weduwe van J.A. Letzer Eijsden, 10 december 1914 Vlissingen, 27 november 2011 Zij ging voor de 7 00, het werden er bijna 97 West-Souburg: Lies en Leo Vlissingen: Jeannette en Wim Chris -in herinnering- Koudekerke: Inaen Han -in herinnering- Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkind Correspondentieadres: L. Siegers-Letzer Kerklaan 114386 AL West-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 2 december van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Voor de liefdevolle verzorging in woning 4, Pablo Picassoplein, zijn wij erg dankbaar. Hetzij dan dat wij hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heeren. Romeinen 14-8b Met droefheid om haar heengaan, maar met grote dankbaarheid voor de vele jaren die zij in ons midden is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, trotse oma en over-oma. Jacoba Pladdet echtgenote van Klaas Luitwieler t 6 juli 1979 19 september 1917 127 november 2011 Oostburg: Ria en Tammo Huisman Rheezerveen: Gerda en Karei Mangnus Hilversum: Sander en Tamara Mangnus Noura, Elena London: Marieke en Andrew Young Amsterdam: Dorien Mangnus en Wouter Vermeulen Een speciaal woord van dank voor doktoren en personeel van Verzorgingshuis Rozenoord en Verpleeghuis De Stelle, voor de vele en liefdevolle zorg aan haar gegeven. Correspondentie adres: Zuidwal 27 4501 BW Oostburg U kunt afscheid nemen van haar op donderdag 1 december om 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het St. Antonius Ziekenhuis in Oostburg. De herdenkingsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 2 december om 11:00 uur in de Protestantse Kerk, Kerkeplein 1 te Oostburg. Na de dienst bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Aansluitend bent u uitgenodigd deel te nemen aan de koffietafel in het Kerkcentrum. De crematieplechtigheid vindt plaats om 15:00 uur in het Crematorium, Bellamystraat 28c, 4532CP Terneuzen. Zij die hier aan deel willen nemen zijn welkom. Onze Kokkie is overleden Han de Kok We zijn blij dat we Han meer dan 30 jaar hebben mogen begeleiden en tot het eind toe konden verzorgen. We zullen zijn streken, humor en gezelligheid missen! We wensen de familie veel sterkte toe. Desiré, Greta, Mien, Lieske, Erwin, Ab, John, Kees, Marjolein, Adrie, Krina, Piet, Sas Team Olmenstraat: Annet, Annie, Annita, Corné, Elise, Ellen, Herman, Ivanka, Jamila, Marja, Megan, Nadieh Cliëntenraden de Bevelanden, Gors Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat na een veelbewogen leven, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Adriana Jongepier Jeane echtgenote van Jaap Schoe ■ft 5 oktober 1941 126 november 2011 Oost-Souburg: J.K.Schoe Sint-Jansteen: Ron en Cindy Suzanne Hulst: Edwin en Chantal Valentino Correspondentie adres: Vlissingsestraat78 4388 HE Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 1 december om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van voornoemd crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Gelieve niet te bellen. Rust zacht lieve Oma Valentino vij leven, Aagtekerke 05-10-1941 Middelburg 26-11-2011 Bedroefd geven wij kennis dat na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante In de leeftijd van 70 jaar St. Laurens M. Bakker-Jongepier L. Bakker Goes Flora Jongepier Wim van Baaien Vrouwenpolder Kees Jongepier Neven en nichten IN PLAATS VAN KAARTEN Bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeilijke laatste levensperiode, is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Paulina Johanna van Stee-Platschorre sinds 10 mei 1994 weduwe van Jan Cornelis van Stee in de leeftijd van 95 jaar. Familie Platschorre Familie van Stee Yerseke, 28 november 2011 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Familie D. van Stee Marijkelaan 8 4401 GG Yerseke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 1 december om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zo plotseling, Jarenlang mijn leermeester en werkmaat, veel gelachen... niet altijd makkelijk maar wel altijd goed! We hopen dat Tiny en de kinderen er voor elkaar kunnen zijn in de moeilijke periode Heinkenszand Jacob Sjanet Braamse en alle medewerkers van Terrazzo- en vloerenbedrijf Traas Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Nieuwerkerk, M.J. de Wit Nieuwerkerk, Mien Smalheer-de Wit Goes, Rinus en Corry de Wit-Ista Goes, Jos de Wit Middelhamis, Leny en Wim Drooger-de Wit Goes, Elly en Sjaak van de Sande-de Wit Zierikzee, Carien en Jos van IJsseldijk-de Wit Nieuw-Vossemeer, Jan en Angela de Wit-Rijnberg kleinkinderen en achterkleinkinderen 27 november 2011 Plataanstraat 16 4306 DC Nieuwerkerk De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 2 december in gebouw "Salem'", Molenstraat 18 te Nieuwerkerk, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Salem". Liever geen bezoek aan huis Heden overleed Tammetje Maatje Zwartepoorte-van Paasschen Gedurende vele jaren ontving zij onze gasten op 't Jachthuis en bereidde hen 'n warm onthaal. Wij gedenken haar in dankbaarheid. J. J. van Dijk van 't Velde- Radermacher Schorer van Kloetinge J.A. van Dijk van 't Velde A.L.M. van der Heiden M.H. Lincklaen Arriens-van Dijk van 't Velde A. Lincklaen Arriens J.J.C. van Dijk van 't Velde K. van DijkS/an 't Velde-Keijzers Jaimy 't Jachthuis Kloetinge Jachthuisstraat 15 Voor uw belangstelling, medeleven en betrokkenheid tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Anneke van der Weel-Steijn willen wij u hartelijk bedanken. Kees van der Weel kinderen en kleinkinderen Middelburg, november 2011 E-marl pzcfamiljeberichten@wegenerrriedia.nl Telefoon 088 -0139999 Internet j www.famiiieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33