mtèm Overladen Komelis Kamerling Janna Marina Kamerling-de Bat Job van Burg Antonia Martina Brouwer - Lammerse - Toni - Willy Goossens 32 I familieberichten dinsdag 29 november 2011 0 lllensenlinq.nl Gefeliciteerd! 00^ en 29-11-1946*29-11-2011 $f§f Namens kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 29 november 2011 Torenstraat 9,4365 AD Meliskerke Tine van den Berg-Bos weduwe van Jaap van den Berg Vlagtwedde, 20 april 1923 Het is goed zo - eindelijk rust Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij U kennis dat vredig is ingeslapen onze lieve moeder en schoonmoeder t Burgh-Haamstede, 27 november 2011 Inge en Frans Helga en Aad Correspondentieadres: Helleweg 2 4326 LJ Noord welle Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Zorgcentrum "Duinoord" team 2, voorde liefdevolle verzorging van onze moeder, schoonmoeder. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 1 december om 11 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Diepbedroefd geven wij u kennis dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Cornelia van Iwaarden in de leeftijd van 80 jaar. C. van Burg-van Iwaarden Maaike van Burg - in herinnering - Kees en Ans van Burg-Hoekman Joan en Marleen Elco en Wijnanda - Coen Ellen en William Hanneke en Gideon Maaike Maja en Adri de Rijke-van Burg Lydia en Jacky - Manoa Comé en Janinka Evert Piet en Annet van Burg-de Nood Hilde en Rienk - Mette, Amke, Marin Linda en Arjan - Sem, Evi Peter en Linda Henk en Elly van Burg-de Braai Erwin en Annelies Nathalie Wendy - in herinnering - Marc en Kaylee Stefan 28 november 2011 Oostelijk Bolwerk 448 4531 GW Temeuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 2 december om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Temeuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'Ter Schorre', unit R20, voor de liefdevolle verzorging. Zo jong. Zo gevochten. Toch verloren. Na een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en vele dapper ondergane behandelingen, is van ons heengegaan mijn lievevrouw, onze zorgzame moeder en onze lieve oma Toni is 55 jaar geworden. Bram Brouwer Joost en Michelle DemiRuby Martijn en Leonie Sem Lieve oma Toni, Jij bent nu ons mooie sterretje we zullen je missen. Goes, 27 november 2011 Robert Schumanlaan 19, 4463 BC Goes De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 2 december om 14.00 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Om 15.00 uur zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. - Toni hield van bloemen - Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager Thijs Jansen echtgenoot van onze zus Janny 18 juli 1922 t 26 november 2011 Familie Geensen Opnieuw is een fijne collega overleden Diana Drinkwaard Wij wensen onze collega Sam, familie en bekenden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's poederfabriek 1 poederfabriek 3 fonteine fabriek spijs carlo fabriek en alle overige collega's afdeling operations Zeelandia H.J. Doeleman b.v., Zierikzee Bedroefd hebben wij kennis genomen van het bericht dat is overleden ons gewaardeerd lid, leidster en moeder Diana Drinkwaard Diana was als moeder van Priscilla en trainster van onze recreatie-tumgroepen in Bruinisse en Zierikzee nauw betrokken bij Gymnastiek-dans- en turnvereniging Delta Sport. Wij wensen Priscilla, Sam, familie en vrienden veel sterkte toe. Namens het bestuur, trainers en leden van Gymnastiek-dans- en turnvereniging Delta Sport Niemand valt of hij valt in Uw handen en niemand leeft of hij leeft naar U toe. Huub Oosterhuis Met bewondering en respect voor haar kracht en door zettingsvermogen, hebben wij vernomen dat veel te vroeg is overleden Diana Drinkwaard moeder van onze leerling Priscilla en partner van Sam Alburg. Wij wensen de familie en vrienden van Diana Gods steun toe en wensen hun de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens bestuur, directie, personeel en leerlingeh van klas B1 a van het Ostrea Lyceum drs. J.A. Brand rector Onverwacht snel ontvingen we het bericht dat onze werk neemster Willy Goossens overleden is. Op diverse locaties van Gors heeft zij met inzet mede vorm en inhoud geven aan de begeleiding van, onze cliënten. We wensen haar man, kinderen en verdere familie veel kracht om dit verlies een plaats te geven in hun leven. Raad van Bestuur Gors Jaap Hulstein Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Zij was lid van ons Dames handbal team en een behulpzaam vrijwilligster binnen onze vereniging. Wij wensen Wil en de kinderen veel sterkte en kracht voor de komende tijd. Namens het Bestuur Dames en Heren van Handbalvereniging G.S.C. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Willy vrouw van onze collega Wil Goossens Wij wensen Wil en familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Collega's CIOS Goes-Breda Carin Biesterbosch Een bijzonder leven, een bijzonder mens Lieve Willy Dapper heeft zij gestreden. We zullen haar missen. Bewoners en collega's van de Zonnebloemstraat wensen haar dierbaren veel sterkte toe "Ik heb een mooi leven gehad" Verdrietig, maar in liefde gedenkend geven wij u kennis, dat na een intens en gelukkig leven, is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Kees Jongman echtgenoot van Wil Jongman-Stols •fr 2 december 1933 f 27 november 2011 's-Heerenhoek: Wil Sirjansland: Rudi en Mary Zierikzee: Mariëlle en Alfred Manon en Lars Goes: Inge en Leon Sven en Roan Dregmansstraat 34 4453 AZ 's-Heerenhoek De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden zaterdag 3 december om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32