aan Grevelingendam zeeland 125 Iguana's Ad Bom valt in prijzen Man springt onder invloed drugs uit raam Gratis duikles Met stip het bi verzekeringspa GRAFIMEDIA PARTNERS p k E In Nederland liggen de verzorgingsplaatsen doorgaans op een onderlinge afstand van 20 a 25 kilometer van elkaar. In de regel ligt er om de 40 kilometer een restaurant langs de autoweg. de (tijdelijke) slagboom open voor Ellen Visser van Rijkswaterstaat. foto Dirk-Jan Cjeltema Z1ERIKZEE - De man die zondaga vond in Zierikzee van driehoog uit het raam is gesprongen, was onder invloed van verdovende middelen. Dat heeft de politie bekend ge maakt na een technisch onderzoek in en om de woning aan de De Va- gerstraat. Uit dit onderzoek is ook gebleken dat er geen sprake is van een mis drijf! De man sprong zondagavond even rond half twaalf uit het het raam van de flatwoning. Hij viel in de bosjes en liep aanvankelijk weg richting de Caustraat, maar verder op zakte hij toch in elkaar. Hij is naar het ziekenhuis in Goes ge bracht. dinsdag 29 november 2011 door Yorben Weststrate VLISSINGEN - De allerlaatste Vlissin- gen Promotie Trofee 2011 is giste ren gewonnen door Ad Bom van reptielenzoo Iguana. De jury was louter positief over de eigenaar van de reptielenzoo. „Uit iedere plek in het gebouw blijkt de liefde voor de fauna van deze aarde en de zorg om het behoud van die fauna", zei de jury. Ad Bom gaat de geschiedenisboe ken in als de allerlaatste winnaar van de trofee. De Stichting Vlissin- gen Promotie houdt namelijk 1 ja nuari 2012 op te bestaan. Dit komt doordat de subsidie wordt stopge zet. Daardoor worden alle activitei ten vanaf die datum beëindigd. Directeur Ian Jacobs vindt het jam mer dat de stichting stopt. „Vlissin- gen Promotie is in de 27 jaar van zijn bestaan een begrip en een ge vestigde waarde geworden. Maar zonder subsidie kunnen wij deze organisatie niet in de lucht hou den. Natuurlijk vind ik het jam mer dat een organisatie die ik zelf heb helpen opbouwen en waar ik vanaf minuut één bij betrokken ben geweest, ermee moet ophou den. Dat het samenvalt met het moment waarop ik met de VUT ga, verzacht die pijn een beetje", zegt Jacobs. Ad Bom van Reptielenzoo Iguana heeft gisteravond de Vlissingen Promotie Trofee 2011 gewonnen. foto Lex de Meester VLISSINGEN - Het Duikteam Zee land geeft woensdag 7 december een gratis introductieles duiken. Deelnemers kunnen onder begelei ding van ervaren duikers meema ken hoe het voelt om te duiken. De introductieduik is om 19.30 uur in het Vrijburgbad in Vlissin gen. Sluit nu meerdere verzekeringen af bij ZLM en ontvang 8% pakketkorting Meer weten? Kijk op zlm.nl verzekeringen concept j vorm druk KLEUR www.grafimediapartners.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 25